Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

Babimami

2017. február 27.

Katalógusban szimatolva finomnak tűnt az illata, és elég korrekt áron sikerült hozzájutnom, így lett nekem egy üveggel. Őszintén szólva, csalódott vagyok. Bőrre fújva egy gyenge, tipikus Avon virág illat, inkább érettebb hölgyekhez illő. Most biztos páran meg lesznek sértve a véleményemet olvasva, persze én is látom milyen népszerű a fiatalok között. Hozzám nem illik egyáltalán, el is fogom ajándékozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

grace

2017. február 18.

a másik luckhoz képest a tartóssága elég jó, reménykedtem benne hogy az epret fogom érezni jobban, de ehelyett rajtam egy átlagos virágos kis illatocska, semmi több, az üvege szép.... de illatban meg se közelíti a tesóját az én véleményem szerint

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Hamucipocske

2017. február 10.

Elsőre nem jött be az illata, aztán fokozatosan megszoktam, majd megszerettem. Édesebb illatra számítottam, de örülök, hogy nem geil, hanem egy finom, nőies illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Jelizz

2017. február 6.

Gyonyoru az uvegcseje! Bele szerettem ❤letisztult,noies. Szepe disziti az asztalt. A kupakja egy cuki masnit abrazol. Nem rossz parfum akcios volt,viragos/picit fas illata van,inkabb tavaszal tudnam ezt az illatot elviseni,sajnos nem az en illatom. De ettl meg elfog fogyni. Sajnos nem tartos 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

barva.lilla

2017. január 28.

Elsőre nagyon nem volt szimpi az illata, ilyen nagymama féle kölni illata jött le:D de egy kis idő elteltével inkább kellemes nőcisnek éreztem, hétköznapokra teljesen megfelel és egészen jó a tartóssága is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

nicolebunny

2017. január 27.

Ááá, én nagyon belezúgtam!!! Amióta kijött kb. azóta használom a sima Luck-ot, amit imádok, és a La Vie sosem tetszett igazán a katalógusban. Viszont most a januári katalógusban többször megszimatoltam, és érdekes módon nagyon megtetszett, így meg is rendeltem. Azóta minden áldott nap ezt használom, pedig van még kb. 10 féle parfümöm, de egyszerűen nem bírok máshoz nyúlni, még a sima Luck-hoz sem!!! Imádom, ahogy körbeleng az illata, rajtam nagyon tartós, de napközben szoktam néha frissíteni egy-két fújással. Így a hideg időben nagyon nagyon csodás, nem émelyítő, de szuper, gyümisen púderesen lágyan édes és imádom!!!! Nincsenek szavak!!! <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Yubiri

2017. január 26.

2016. január 16. Valószínű, hogy ebben a parfümben is a virág illat nem tetszik...Pedig nagyon szerettem volna szeretni a cédrus miatt... Nem túl intenzív, de tartós illat.

Upd. 2016. január 26.
Egyre jobban kedvelem az illatot, néha a D&G Light Blue-ra emlékeztet. Úgy emlékszem, ezt más is írta régebben. + 1 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

Upd. 2016. január 26.

Nycky28

2017. január 25.

Nekem nem annyira jött be ez a parfüm, olyan mintha ha valamilyen ruha öblítőt fújtam volna magamra. .Tartóssága nálam jó,reggel be fújtam vele magam és még este is éreztem az illatát(bánatomra) Oda ajándékoztam a barátnőmnek rajta meg nagyon tetszett az illat.Ezért adok neki egy 3* mert alapból nem rossz csak,velem nem passzol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

nnagy822

2017. január 21.

Az egyik kedvenc illatom, imádom, sokáig érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Az egyik kedvenc illatom, imádom, sokáig érzem az illatát.

Reni39946

2017. január 21.

Nemrég szereztem, akciósan. Eredetileg el akartam adni, vagy odaajándékozni valakinek, így ki se bontottam. Tegnap aztán, valami hirtelen ötlettől vezérelve mégis kibontottam és befújtam magam. Beleszerettem. Ma volt rajtam először egész napra. Volt már tartósabb parfümöm, de nagyon tetszik, kellemes az illata, az üvege pedig irtó cuki, már ezért is megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)