Avon

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szawai, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2018. november 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Elbűvölő illatkompozíció a vidám bazsarózsa, érzéki vanília és a lédús körte kombinációjával, amely előcsalogatja ragyogó nőiességed, magabiztossá és ellenállhatatlanná varázsol.

2800 Ft - új - Avon Luminata EDP
Ár: 2800 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás , Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva
Ár: 2500 , Eladó: sorbifer
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Répcelak, fizetés: Banki átutalás után posta vagy személyes

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Állandó darabom ez is. Hűvösebb napokon szeretem. Viszont az utóbbi időben már bántó az a púderes illat, ami miatt beleszerettem, így 1 csillagot levonok.
Többször újravettem, nagy és kis kiszerelésben is, de ha, ezek elfogynak, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Emrise

2021. november 5.

Újabban ez is nagyon fogy itthon... Finom illata van, azonban nem mondanám tartósnak. Ennyi pénzért viszont megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

Vivien77

2021. július 3.

Amikor elkezdtem használni, nagyon tetszett az illata, de a vége felé már kevésbé. Túl virágos illata van, kicsit mű, elhasználtam munkába. Tartósnak közepesen mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

kisbobitas

2021. január 27.

Tetszett ami benne van a leírása alapján, így szaglás nélkül vettem meg. Nem nekem való illat, erős és ha rajtam van mindig tüsszögök. Neki adtam anyának, hátha neki bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

Zsu77

2021. január 23.

Mikor először megéreztem az illatát, tudtam,hogy megtaláltam az új kedvencemet. Erőteljes, de mégis finom illat , és nagyon tartós.
Órákig érzem magamon, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

Órákig érzem magamon, imádom.

Nikolett9

2020. október 7.

Kedvenc illatom. Alapból a virágos illatokat szeretem, ez nálam telitalálat. Rajtam sokáig tart, és erőteljesen illatozik. Kellemes illata van, ami egy idő után kicsit kesernyéssé válik, de nem zavaróan. A 10 ml-es változatát szoktam használni, már többször is újravettem, ezért be fogok ruházni egy teljes kiserelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Dea0609

2020. augusztus 4.

Először csak illatmintám volt belőle.Tetszett is.Megrendeltem a 10 ml változatát...De sajnos annyira már nem tetszik nekem.Finom az illata,kicsit erős.Nem az én korosztályomnak való.Anyukámon viszont mesés az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Bonnieoo7

2020. február 7.

Maga az illat tetszik, de beárnyékolta az örömömet, hogy akárhányszor magamra fújtam pokoli fejfájás következett és a szemgödröm is lüktetni kezdett. Ami elég ilyesztő volt, de 3-4 próba után elajándékoztam a 10 ml-s rudat, szerencse, hogy csak ennyi volt a bírtokomban! Ha csak eszembe jut kiráz a hideg... 😥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Frufru3

2020. január 26.

2020. Jan.26
Két ízben is éreztem ismerősön egy nagyon érdekes illatot,olyan volt,mintha hajfesték illata terjengene. Tényleg azt gondoltam hajat festett és biztos csak ilyen erőteljes. 2. alkalommal már rákérdeztem,H mi ez. Döbbenten néztem,H ez a Luminata,meg is mutatta. Nem tudom elmondani,mennyire érdekes volt kívülről. Kicsit mély,kicsit kesernyés,talán kicsit komor.

Dec. 7.
Kifújáskor tetszett,finom rózsás illat. Idővel egyre savanykásabb lett,nekem igy már nem annyira tetszik. Nem rossz,tényleg a rózsa a központi illatjegy,de szerintem ez az a fajta rózsa illat,ami a többségnek nem szokott tetszeni. Nekem az édesebb,teás rózsa jobban bejön. Anyukám viszont szereti. És elég jól érezhető,tartósnak is mondanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

2020. Jan.26

Dec. 7.

AvonCica

2020. január 24.

Nagyon kellemes, friss illata van, szerintem tavaszra-nyárra a legjobb - ez nem jelenti azt, hogy nem csábulok el néha a hideg időben is, főleg, mert a párom egyszerűen imádja rajtam!!! Mutathatnék neki száz másikat is, akkor is ez lenne a kedvence szerintem. Emiatt én is még jobban szeretem. :)
Rajtam (bőrömön) kibír 7-8 órát, ruhán jóval többet is. Sokáig elég ez az 50 ml.
Az üvege pedig meseszép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Az üvege pedig meseszép. :)

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.