Avon

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szawai, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2018. november 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Elbűvölő illatkompozíció a vidám bazsarózsa, érzéki vanília és a lédús körte kombinációjával, amely előcsalogatja ragyogó nőiességed, magabiztossá és ellenállhatatlanná varázsol.

Ár: 4000 , Eladó: henrietta1217
Állapot: 1-szer próbált, dobozzal együtt adom, Helyszín: Budapest, Csepel, fizetés: személyes átadás belvárosban, egymásnak közel eső helyen, fizetés: kp vagy előreutalás
Ár: 2000 , Eladó: Asuke
Állapot: bontatlan, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: fizetés banki utalással, posta, foxpost, mpl , személyes átvétel lehetséges
Frufru3

2019. december 7.

Kifújáskor tetszett,finom rózsás illat. Idővel egyre savanykásabb lett,nekem igy már nem annyira tetszik. Nem rossz,tényleg a rózsa a központi illatjegy,de szerintem ez az a fajta rózsa illat,ami a többségnek nem szokott tetszeni. Nekem az édesebb,teás rózsa jobban bejön. Anyukám viszont szereti. És elég jól érezhető,tartósnak is mondanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Mia0602

2019. november 25.

Nyár
Nagyon kellemes nyári illat varázs. Csábító, érzékiség. Sajnos a bőrömről hamar elillant, ruhán tartósabb.Kár érte. Azért szeretem.
Eszembe jutott, hogy van hozzá testápolóm!
Sokkal tartósabbá teszi az illatot.
Számomra kifejezetten nyári illat, és ebben is ott a magnólia! Ez már függőség!

Ősz
Tavaly ősszel amikor megjelent nem használtam, mert úgy éreztem csak nyárra lesz jó.
De most úgy tűnik, hogy a hideg is jól áll neki. Sokkal intenzívebb mint nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 25.

Nyár
Eszembe jutott, hogy van hozzá testápolóm!
Sokkal tartósabbá teszi az illatot.
Számomra kifejezetten nyári illat, és ebben is ott a magnólia! Ez már függőség!

Ősz

angelina69

2019. október 23.

Saját káromon megtanultam, hogy nem veszek elsőre- akkor is ha nehezen állom meg - ész nélkül normál kiszerelést. Ebből az illatból is csak egy 10 ml- s üvegcsét vettem. Használtam tavasszal és nyáron is, ugyan nem állandó jelleggel, mert annyira azért nem bűvölt el. Ugyanakkor nem akarom szidni, mert nagyon nincs miért. Kellemeske, lágyan virágos, kicsit édeskés, visszafogott. A "van már sok hasonló" kategória. A reklám szlogenjéből kiindulva jót mosolyogtam. Talán a nagyon fiatal korosztály még beveszi az ilyen szövegeket "magabiztossá és ellenállhatatlanná varázsol". Nem akarok egyetlen fiatal csajszit sem megbántani, de tény, hogy a marketing első körben őket célozza meg. Nekem is van olyan illatom, melyben ellenállhatatlannak érzem magam ( a magabiztosság már más téma), de az nem ez. Ettől függetlenül, remélem van olyan köztetek, akinél tényleg eléri a kívánt hatást. Sajnos, rajtam az a bizonyos enyhe szúrósság ebben is kijön. Egyébként szívesen fújkálom magamra a könnyed virágillatokat. Szóval, egy átlagos, kedveske illat, nem bántó. Tartóssága nem valami sok, de hát... Kár, hogy nem lehet fél csillagot jelölni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

fokyandi

2019. október 17.

Rajtam egyáltatlán nem tartós, ideig-óráig érezni csak valami illatocskát. Pedig jó kis frissítő nyári illat...lenne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Velora

2019. augusztus 16.

Avonos parfümök között tartósnak mondanám. Az illata nagyon kellemes, nagyon jól el lett találva. Egyik kedvenc illatom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Ezra

2019. augusztus 4.

Imádom az illatát, gyönyörű a kinézete is. Az egyetlen negatívumom, hogy nem annyira tartós, de ettől még megérdemli az 5 csillagot számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

tillizus

2019. július 24.

Avon ide vagy oda, de ez egy nagyon jól sikerűlt kis illat. Van az Avonnak valóban csapnivaló illata is, de én pl nagyon sok világmárkás parfümnél is tapasztaltam hogy tartossága nulla. Ennek az illlatnak a tartossága rendben, ára rendben, hatósugara rendben!! Kell ennél több???

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

shiningstar

2019. július 17.

Hogyan került hozzám : A vásárlásomhoz kaptam ajándékba a tanácsadónőmtől. Imádnivaló hölgy. :)
Illatpiramis : Top-notes; Körte, málna. Middle-notes; Bazsarózsa. Base-notes; Fás jegy.
Tartósság : Bőrön nagyjából 1 óráig intenzív, ruhán 1-2 óráig intenzív aztán már csak közelről szaglászva érezni.
Nappal vagy éjszaka : Abszolúte nappali illat.
Mióta van meg : 2018. Novembere óta.

Még 2018 Novemberében rendeltem egy másik parfümöt az Avontól mert nem akartam prémium parfümre beruházni egyelőre, de szükségem volt egyre. A tanácsadóm, a magas összegű megrendelés és egy órányi késés miatt, ezt hozta nekem ajándékba. És hát az úgy történt, hogy nem terveztem, de ezt jobban megkedveltem mint azt, amit én magam választottam a megrendelésemben.
Kifújva a rózsa és a málna érződik azonnal. Aztán tíz-tizenöt perc múlva a fás jegy és a rózsa kezd el működni, aztán leszáradáskor már csak a málna és a rózsa marad. Ugyan szerepel az illatjegyek között körte is, de én semmit nem éreztem abból.
A bőrömön úgy egy órán keresztül intenzíven érezhető, aztán kezd elhalványulni, de mivel az ekcémás bőröm nem viseli jól az alkohol löketeket, így elkezdtem csak a nyakamra és magam köré a ruhámra, hajamra mintegy felhőként fújni a parfümjeimet. A ruhán intenzíven érződik szintén kábé egy órán keresztül, aztán elkezd csökkeni az illat erőssége, de ha közelről megszaglászom akkor még másnap is tisztán érezhető. Azt hiszem ennél többet nem is kell várni ennek a márkának az illataitól, de ad egy kis extra illatot a nyári melegben.
Fiatalos, rózsás-málnás illat kicsit szintetikus módon.
Árkategóriájában kellemes csalódás volt és ajándéknak remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

Nappal vagy éjszaka : Abszolúte nappali illat.
Mióta van meg : 2018. Novembere óta.

Fiatalos, rózsás-málnás illat kicsit szintetikus módon.
Árkategóriájában kellemes csalódás volt és ajándéknak remek.

sly

2019. június 16.

Nagyon tartós, jó minőségű parfüm, kiemelkedő az Avon illatok kínálatában. Az illata egyedi, nőies virágillat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Gica81

2019. június 10.

Nagyon finom virágillatú parfüm, ami hosszantartó is. Nap végén is érezhető az illata. Szerintem ár-érték arányban is nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.