Avon

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szawai, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2018. november 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Elbűvölő illatkompozíció a vidám bazsarózsa, érzéki vanília és a lédús körte kombinációjával, amely előcsalogatja ragyogó nőiességed, magabiztossá és ellenállhatatlanná varázsol.

Avon Luminata EDP Parfüm bliszteres parfümminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Nikolett9

2020. október 7.

Kedvenc illatom. Alapból a virágos illatokat szeretem, ez nálam telitalálat. Rajtam sokáig tart, és erőteljesen illatozik. Kellemes illata van, ami egy idő után kicsit kesernyéssé válik, de nem zavaróan. A 10 ml-es változatát szoktam használni, már többször is újravettem, ezért be fogok ruházni egy teljes kiserelésre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Dea0609

2020. augusztus 4.

Először csak illatmintám volt belőle.Tetszett is.Megrendeltem a 10 ml változatát...De sajnos annyira már nem tetszik nekem.Finom az illata,kicsit erős.Nem az én korosztályomnak való.Anyukámon viszont mesés az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Bonnieoo7

2020. február 7.

Maga az illat tetszik, de beárnyékolta az örömömet, hogy akárhányszor magamra fújtam pokoli fejfájás következett és a szemgödröm is lüktetni kezdett. Ami elég ilyesztő volt, de 3-4 próba után elajándékoztam a 10 ml-s rudat, szerencse, hogy csak ennyi volt a bírtokomban! Ha csak eszembe jut kiráz a hideg... 😥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Frufru3

2020. január 26.

2020. Jan.26
Két ízben is éreztem ismerősön egy nagyon érdekes illatot,olyan volt,mintha hajfesték illata terjengene. Tényleg azt gondoltam hajat festett és biztos csak ilyen erőteljes. 2. alkalommal már rákérdeztem,H mi ez. Döbbenten néztem,H ez a Luminata,meg is mutatta. Nem tudom elmondani,mennyire érdekes volt kívülről. Kicsit mély,kicsit kesernyés,talán kicsit komor.

Dec. 7.
Kifújáskor tetszett,finom rózsás illat. Idővel egyre savanykásabb lett,nekem igy már nem annyira tetszik. Nem rossz,tényleg a rózsa a központi illatjegy,de szerintem ez az a fajta rózsa illat,ami a többségnek nem szokott tetszeni. Nekem az édesebb,teás rózsa jobban bejön. Anyukám viszont szereti. És elég jól érezhető,tartósnak is mondanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

2020. Jan.26

Dec. 7.

AvonCica

2020. január 24.

Nagyon kellemes, friss illata van, szerintem tavaszra-nyárra a legjobb - ez nem jelenti azt, hogy nem csábulok el néha a hideg időben is, főleg, mert a párom egyszerűen imádja rajtam!!! Mutathatnék neki száz másikat is, akkor is ez lenne a kedvence szerintem. Emiatt én is még jobban szeretem. :)
Rajtam (bőrömön) kibír 7-8 órát, ruhán jóval többet is. Sokáig elég ez az 50 ml.
Az üvege pedig meseszép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Az üvege pedig meseszép. :)

Jelizz

2019. december 30.

jo a nev es jo a dizajn viszont szaglaszas nelkul vettem meg :( nem igazan tetszik semmit mndo friss viragos illat, es nem tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Mia0602

2019. november 25.

Nyár
Nagyon kellemes nyári illat varázs. Csábító, érzékiség. Sajnos a bőrömről hamar elillant, ruhán tartósabb.Kár érte. Azért szeretem.
Eszembe jutott, hogy van hozzá testápolóm!
Sokkal tartósabbá teszi az illatot.
Számomra kifejezetten nyári illat, és ebben is ott a magnólia! Ez már függőség!

Ősz
Tavaly ősszel amikor megjelent nem használtam, mert úgy éreztem csak nyárra lesz jó.
De most úgy tűnik, hogy a hideg is jól áll neki. Sokkal intenzívebb mint nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 25.

Nyár
Eszembe jutott, hogy van hozzá testápolóm!
Sokkal tartósabbá teszi az illatot.
Számomra kifejezetten nyári illat, és ebben is ott a magnólia! Ez már függőség!

Ősz

angelina69

2019. október 23.

Saját káromon megtanultam, hogy nem veszek elsőre- akkor is ha nehezen állom meg - ész nélkül normál kiszerelést. Ebből az illatból is csak egy 10 ml- s üvegcsét vettem. Használtam tavasszal és nyáron is, ugyan nem állandó jelleggel, mert annyira azért nem bűvölt el. Ugyanakkor nem akarom szidni, mert nagyon nincs miért. Kellemeske, lágyan virágos, kicsit édeskés, visszafogott. A "van már sok hasonló" kategória. A reklám szlogenjéből kiindulva jót mosolyogtam. Talán a nagyon fiatal korosztály még beveszi az ilyen szövegeket "magabiztossá és ellenállhatatlanná varázsol". Nem akarok egyetlen fiatal csajszit sem megbántani, de tény, hogy a marketing első körben őket célozza meg. Nekem is van olyan illatom, melyben ellenállhatatlannak érzem magam ( a magabiztosság már más téma), de az nem ez. Ettől függetlenül, remélem van olyan köztetek, akinél tényleg eléri a kívánt hatást. Sajnos, rajtam az a bizonyos enyhe szúrósság ebben is kijön. Egyébként szívesen fújkálom magamra a könnyed virágillatokat. Szóval, egy átlagos, kedveske illat, nem bántó. Tartóssága nem valami sok, de hát... Kár, hogy nem lehet fél csillagot jelölni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

fokyandi

2019. október 17.

Rajtam egyáltatlán nem tartós, ideig-óráig érezni csak valami illatocskát. Pedig jó kis frissítő nyári illat...lenne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

Velora

2019. augusztus 16.

Avonos parfümök között tartósnak mondanám. Az illata nagyon kellemes, nagyon jól el lett találva. Egyik kedvenc illatom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.