Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Boni05, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Rendkívül sima érzést ad és fényűző, matt hatással koronázza meg a sminket. Lágy fókuszú pigmentjei enyhítik a bőrhibák külsejét és egyenletesebbé teszik a bőr textúráját.

Ár: 1900 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Sziszikee58

2019. április 3.

Nagyon szépen fed valóban. A tükör is nagyon praktikus benne. Nekem csak az illata nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

unoemi16

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem ezt a púdert! Könnyen eltaláltam a színt, nap mint nap használom, remek fedése van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

BetDam

2018. július 18.

Nagyon jó kis cucc.Tetszik hogy van benne tükör.Elképesztően jó a fedése.😮A szemem alá szoktam használni fixálóként és eddig bevált.Nem fogy gyorsan.Leárazva vettem alapozóval együtt és meg vagyok velük elégedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

csszabinka13

2018. június 19.

Tökéletesen megvagyok vele elégedve , semmi negatívumot nem tudnék rá mondani külön örülök hogy matt és nem csillog a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Black Fairy

2017. december 10.

A fedése valami elképesztő! :D
Gyönyörű, egységes bőrfelszínt kölcsönöz, nem szárít, nem zsírosít, nem tömíti el a pórusaimat, tartós, nem oxidálódik.

Sajnos nem eléggé matt az én ízlésemnek, de összességében egy remek púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

A fedése valami elképesztő! :D

Sajnos nem eléggé matt az én ízlésemnek, de összességében egy remek púder.

ZsokaN

2017. november 30.

Teljesen átlagosan teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Teljesen átlagosan teljesített.

bettiii

2017. november 23.

Nem voltam sosem túlzottan megelégedve ezzel a púderrel. Borzalmasan porzik, nehéz a felvétele ecsettel. A bőrömmel kb. semmit sem csinál, nem mattít, nem egységesíti. Alapozó nélkül a fedése a nullával egyenlő, alapozóval pedig beleül a barázdákba és nagyon csúnya végeredményt kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

blondie0310

2017. augusztus 16.

Nagyon világos, még nekem is világos egy kicsit a fair silk árnyalat, pedig sosem szoktam találni elég világos alapozót.
Nyáron tudom használni bronzosítóval, pirosítóval, felszívja a naptejet, vastag krémet. Krém nélkül nagyon szárít
Télen annyira lemattít, hogy már nekem is hulla kinézetet kölcsönöz, bár volt aki nyáron is szóvá tette ezt.

A drága ár mellett nem jön az extra, állandóan használhatóságú minőség, de legalább nem darabos mint néhány púder, ami morzsolódik, ahogy az ecsettel hozzáérek és olyan, mintha felkeverték volna valami krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Mizi

2017. július 15.

Nagy csalodas...igaz nemis tudom mit gondoltam...nagyon száritja a bort, nem takar semmit max akkor ha kb. 3 retegben hasznalom...ormotlan nagy kiszereles, elso alkalommal mar lekopott a kulso arany festek 20%-a😨 ha eloben lattam volna bizros nem veszem meg...de igy katalogusban szepen mutatott...soha tobbet zsakbamacska!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

amandavampiire

2017. május 7.

Nem tudom. A fedése jó, jól megtartja az alapozót viszont annyira, de annyira látszik, hogy tettem fel port, hogy az borzalmas. Tényleg csak egy nagyon keveset szabad csak használni, mert amúgy nagyon csúnya lesz a finishe

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol