Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: d.nikcsi, az összetevőket feltöltötte: Andrejja, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Hab állagú alapozó

• úgy simul bőrödre, mint a selyem és puha érzetet biztosít számára
  • hab állagú formula bőrmegújító elixírrel és selyemmel, melyek természetes matt hatást adnak a bőrnek
  • regeneráló összetevőivel segít egyenletes fedést és bársonyos érzetet nyújtani

NovErke

2019. március 22.

Az állaga, fedése jó viszont annyira sárgás árnyalatú hogy számomra használhatatlan... Natural Glamour árnyalatban próbáltam ki de a többi még ennyire sem illett a bőrszínemhez. Azt nem tudom hogy mennyire tartós mert le is mostam. Nem pontozom le jobban mert a hatása jó de szerintem sokan nem fognak találni belőle megfelelő színűt, meg is lep, mennyien szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Skylin

2019. január 9.

Nos.. Az àllaga nagyon tetszik, kicsit tömörebb àllagú mégis gyönyörűen el lehet dolgozni. Viszont borzasztó műhatàsa van, ràadàsul egy-két óra múlva összecsomósodik az arcomon. Összességében nem vàlt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Szucsdetti98

2019. január 8.

Nekem ez kedvencem (volt. Már nem kapható??). Nagyon szép krémes állagú, szépen simul a boromre, de kissé atfenyesedik egy idő után. Lehetne kicsit tartósabb, de összességében ez volt az az alapozó, ami nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

bugeyes

2017. december 22.

Ez volt az első hab állagú alapozó, amit kipróbáltam, és utána elég sokáig használtam is. Meglepően szép volt a finishe, ezt úgy értem, hogy nem egy drága termék, és mégis. Nagyon tetszett az állaga és a fedése, illetve a felvitel után a végeredmény, csak sajnos a zsíros bőröm hamar tönkre tette az élményt. Akinek kevésbé zsírosodó a bőre, annak jobban beválhat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

LengyelB

2017. szeptember 2.

Jó minőségű , könnyen eldolgozható alapozó. Vegyes bőrre ideális, mattító tulajdonságai miatt. A végeredmény természetes, egészséges kinézetű bőr. A hab állagát egyszerűen imádom, belesimul a bőrbe. Több árnyalatban is megrendeltem, illetve újrarendeltem már. Egyetlen negatívum, hogy nem tartalmaz fényvédőt. Egyéb hibáját keresve sem találom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Jane

2017. március 15.

Nagyon könnyű, lágy állagú alapozó, ami valóban matt hatást eredményez de tényleg csak "bársonyos" kategóriában :) Ha kézzel viszem fel, természetes, ha ecsettel, közepes fedést biztosít. plusz pont, hogy jó illata van, nem büdös, mint egyes alapozók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

bettiii

2017. január 23.

Kevés rétegben szoktam felvinni alapozóecsettel és így is tökéletesen fed - meglepő, hogy nem kell mellette púderezni vagy korrektorozni. Szépen mattítja a bőrömet és egységessé varázsolja, a kisebb pattanásokat is jól elfedi.
Az egyetlen szépséghibája, hogy ez a termék inkább zsíros bőrűek számára megfelelő. Nekem kombinált bőröm van és általában csak akkor használom ezt az alapozót, ha megfelelően hidratált a bőröm - pl. ha előző este radíroztam le és kentem rá éjszakai krémet. Ha ez nincs meg, akkor sajnos nagyon kiemeli a száraz részeket, ráadásul kissé "hámlott" hatást kelt. Ettől függetlenül jó termék, de nagyon nem mindegy, hogy milyen bőrtípusú ember használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Gigi11111

2017. január 20.

Szépen fed,jól mattít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Szépen fed,jól mattít.

susiebeam

2016. december 12.

Egész kis korrekt termék, színben / állagban / illatban megfelelő. A hideg beálltával kicsit jobban kiemeli a száraz részeket, és estére azért átfénylik a homlokomon. Sokáig újravevés esélyes volt, de találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Black Fairy

2016. szeptember 23.

A fedése nem rossz, nem szárít, nem irritál, egészen tartós, nem tömíti el a pórusokat, nagyon kényelmes viselet, az az idétlen rózsás luxe szag, ami csaknem minden terméket jellemez a vonalból - bár nem szeretem - nem zavar...eloszlatni is könnyű, szépen mattít...

Az egyetlen bajom vele, hogy nagyon kiemeli a száraz részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Az egyetlen bajom vele, hogy nagyon kiemeli a száraz részeket.

Hidratálók: Polyglycerin-3 , Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.