Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: vivcsi69, Módosítva: 2013. november 27.

Kiszerelés:   1,8 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

A folyékony szemhéjtus csábító és intenzív színnel emeli ki a szemeket. precízen siklik, segít, hogy egyenletes kontúrt húzhass vele. Friss érzést nyújt akár egész napon át.

Kiszerelés: 1,8 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PetraD96

2019. január 26.

Lassan szárad ezáltal könnyű elkenni. Lehet csak nekem nem áll a kezemre de elég nehéz vele szép és egyenes vonalat húzni. A Luxe szempillaspirállal volt egyben akciózva, csak magát a tust nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Szabcsyka

2018. március 5.

Alapvetően elfogult vagyok az Avon - Luxe termékek iránt, viszont ez a szemhéjtus nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket... Szép vonalat tudok vele húzni, bár már sok szemhéjtussal volt dolgom. :) A szín mélysége kiváló, viszont miután megszáradt, elkezd darabokban leperegni, ami borzasztóan gáz. Lehet, hogy én egy hibás terméket kaptam, de biztosan nem veszem meg újra. Sajnos :( 2 csillag a szín és a tus ecsetének kialakítása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Anitacc

2017. november 25.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mikor akciósan szereztem be. Azt kell mondanom nem okozott csalódást, de nem is lett a kedvencem. Könnyű használni, a tartósággával vannak problémák, összeségében nem bántam meg.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Anneboszi

2017. június 6.

Nagyon szeretem, szinte minden nap viselem. Könnyen fel tudom tenni, intenzív a színe és alapjáraton tartós. Az viszont igaz, hogy meleg nyári napokon, vagy amikor erős fényben könnyezik a szemem, elmászik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

amandavampiire

2017. május 8.

Nem a kedvencem, viszont a farkat szépen megtudom vele húzni. Könnyen kenődik ugyan, de ha lefixálom akkor egész nap fentmarad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

pigglypig

2017. április 23.

Borzadály. Ritkán írok ilyet, de ez tényleg NAGYON nem vált be. Szép a csomagolása, de ennyi (bár mindig fejjel lefelé próbálom kinyitni). Össze-vissza kenődik, vastag vonalat húz a műanyag applikátor, ráadásul túl sok festék megy rá. 2 óra múlva már felmászik a szemhéjamra, és összeül a festék a szemem sarkában is, sehol a szépen megrajzolt tusvonalam. Ehhez a teljesítményhez képest pedig elég borsos az ára, drogériában ilyen árkategóriában ezerszer jobbat kaptam volna, nem döntöttem most okosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

VKrisztina93

2017. március 13.

Szép, erős fekete a színe, gyorsan megszárad. Viszont könnyen lejön, ha víz, vagy izzadság éri. Én úgy használtam, hogy előbb ceruzával húztam meg a tusvonalat, majd utána mentem át rajta vele, így szép, határozott vonalat kaptam, ami tartósabb is volt. Viszont ennyi pénzért nem hiszem, hogy újra megvenném, max. ha akcióban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Kleypas

2017. március 1.

A színe gyönyörű, erőteljes. A csomagolás is magáért beszél, nagyon nőies. A felvétele könnyű, szép vonalat lehet vele húzni. Bár a tartóssága nem a legjobb. Én nem szoktam állandóan tus vonalat viselni... De ha megesik, akkor észlelem, hogy nap végére lejön egy része és úgy nem túl esztétikus látványt nyújt. Viszont akik csak néhány óra erelyéig viselik, azoknak kitűnő társa lehet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

evelinee

2017. február 12.

Olvasva itt a véleményeket, valószínűleg egyedi eset vagyok. Én nagyon megszenvedtem ezzel a tussal. Az applikátora miatt alapból tapasztalt tushúzóknak ajánlanám csak, de megtanulható a használata. A színe valami gyönyörűen fekete, ha jól emlékszem matt is. Viszont nekem túl folyós volt. Bárhogyan húztam a tusvonalat, folyton belefolyt a szemembe, de egy idő után durva allergiás reakciót váltott ki belőlem a termék, és ha a szempillatőnél kezdtem a tusvonal meghúzását a szemem közepén, már akkor elkezdte csípni a szememet. Nem értem, mert az összetevői között elvileg semmi irritáló nincsen, de én hiába próbálkoztam, végül el kellett ajándékoznom, mert nem tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Elinor95

2017. január 11.

Imádom ezt a tust. 2 éve hűséges társam. Az aplikátorával könnyen tudok dolgozni, szép intenzív fekete színe van a tusnak, nagyon tartós. :) Ha estleg kifogyna ez a tubus, biztosan újra fogom venne. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol