Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dittus1105, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2019. február 20.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

• retinollal, kollagénnel hidratálja és dúsabbnak mutatja az ajkaidat, miközben enyhe színt kölcsönöz
  • ápolja az ajkakat
  • simább ajkakat kölcsönöz
  • 15-ös fényvédő faktorral

NyBetti

2019. november 15.

Berry tint van meg, szép piros színt ad. Nem túl pigmentált, simán tükör nélkül is felkenhető. Hidratáló hatása gyenge, inkább csak nem szárít tovább. Viszont nagyon szépen és egyenletesen kopik, nem gyülik össze ronda darabosra az ajkam belsejénél. Rúzs helyett egy jó alternatíva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Avonlany

2019. április 6.

A Natural Tint árnyaltot használom évek óta, kellemes a színe és jó érzés viselni az ajkakon. Bátran ajánlom azoknak, akik nem szeretik a különböző rúzsokat, szájfényeket stb. mert például nem viselik el az ajkukon. Szép igényes a megjelenése.
Ajánlom mindenkinek, hogy legalább egyszer próbálja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Ajánlom mindenkinek, hogy legalább egyszer próbálja ki.

eeeee

2018. december 14.

A Natural tint árnyalatot évek óta újraveszem, kellemes érzés az ajkakon, hidratál, de inkább megelőzésre jó. Nagyon szeretem az enyhe színét is.
A pozitív tapasztalaton felbuzdulva megrendeltem a Rose tint árnyalatot is, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az állaga mintha viaszosabb lenne, mint a Natural tintnek, számomra nem olyan kellemes viselni és a színével is mellényúltam, olyan a számon, mintha málnaszörpöt ittam volna.
Az 5 csillag egyértelműen a Natural tintnek jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Az 5 csillag egyértelműen a Natural tintnek jár.

Banszky

2018. október 5.

Olyan mintha valami szemcse lenne benne. Nem jött be nekem ez a termék,nem hidratál,rossz "ízű" és olyan avas állagú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Mangoka

2018. augusztus 8.

Nekem két szín van meg a berry tint és a rose tint. A berry tint a pirosabb erősebb, nekem ez fura, mert a rose tint névhez nekem jobban illene az erősebb szín. Szeretem mind a kettőt, mert természetesek, nem nehezek mégis színeznek. A csomagolása nagyon szép. A berry tint azonban nem annyira szépen kopik morzsásasan beleül a ráncocskákba, szerencsére ilyenkor egy mozdulattal letörlöm és újra felteszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

pattelin

2018. március 9.

Ajándékba kaptam a piros árnyalatot belőle. Sajnos nekem nem annyira hidratál, de ez nem a termék hibája hiszen extra száraz a szám. A színe szép, pigmentált. Közepesen tartós, akárcsak egy rúzs lenne, mégis nem túl erős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

macspamacs

2018. március 2.

Berry Tint színben van meg és nagyon szeretem. Szépen ápolja az ajkakat, pihe-puhák lesznek tőle. Nagyon természetes színe van, szinte mindig ezt használom, ha nincs kedvem rúzsozni. Nem ragacsos, tökéletes ajakápoló és sokáig elég. A csomagolása is elegáns, nagyon jó kis terméknek tartom. Remélem még sokáig lesz rendelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Kmerci

2017. április 29.

Nagyon szeretem a natural tint színárnyalatú van nekem 2.jára vettem meg finom árnyalatot ad az ajkamnak semmi feltűnő és nagyon jól ápol, bár szerencsére nekem nincs is nagyon száraz szám. :) Ha kiszárad naponta többször használom és 1-2 éjszakára is bekenem és nekem teljesen rendbe jönnek tőle az ajkaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Kise

2017. március 21.

A rose tint árnyalat kellemesen színez, krémes, kissé ragacsos. Egy picit hiányolom a több fényt az ajkaimon, de a színe pont nekem való. Csomagolása elegáns, jó kézbe venni. Hidratáló hatása átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 21.

tapimazsi

2017. március 13.

Szép külső, jó érzés a szájon viselni, elég tartós, viszont a natural tint árnyalatnak semmi színe nem volt, mintha egy sima ajakápolóval kentem volna be a számat. Reméltem valami halvány színt, de semmi. :-( Most rendeltem meg a rose tint árnyalatot, remélem az ad valami kis halvány árnyalatot.
Újabb bejelentkezés 😊 Megérkezett a rose tint, kellemes, diszkrét árnyalatban. Viszont úgy érzem, mintha szájon ragacsosabb érzés lenne viselni a natural árnyalattal ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Collagen, Hyaluronic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.