Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: Wiikii, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Avon Luxuriously Refinining hidratáló éjszakai krém revitalizál, ellazít és tökéletesen kiegészíti a termékcsaládba tartozó többi termék hatását.

• gyöngyházfényű formula fekete kaviárral, mely segít, hogy ráncaidat halványabbnak, bőrödet pedig puhábbnak érezd
  • a kaviár az egyik legfényűzőbb természeti csoda a világon, mely tele van vitaminokkal és zsírsavakkal. Kivonata igazi kényeztetés a bőr számára, mert hozzájárul a bőr textúrájának javulásához, hidratál, táplál és segít megelőzni a bőr öregedését

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

JudithBeauty

2019. február 15.

Bár volt egy kis fenntartásom a fekete kaviár illatával, de kellemes csalódás ért. Nagyszerű a hidratáló hatása, az illata egyátalán nem zavaró, a száraz bőröm nagyon szereti. Főleg éjszakára kenem fel, de szerintem napközben is használható, főleg télvíz idején.
Örülök neki, hogy nincs tele csillámokkal, mint a Caribbean Escape éjszakai krémje, ami tényleg borzalom volt.
Könnyen beszívódik, és reggelre kipihentebb, puhább az arcom. Ránctalanító hatása nincs, de az 5 csillagot akkor is megadom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Lovemyhair

2018. november 22.

Jó az illata, jól hidratál és könnyen beszívódik, nem leszek tőle pattanásos, ami egy hatalmas plusz pont neki. Kissé ragacsos, így kipróbáltam alapozó alá, mint primer és nagyon jól teljesített, tartósabbá tette az alapozót és neki köszönhetően sokkal tovább bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

nkltt

2018. november 1.

Éjszakára több mindent is teszek az arcomra, úgyhogy nem tudom egymagában hatásos-e, viszont hamar beszívódik. Az illatát én egyenesen imádom , és az állaga is szuper szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Zyra

2018. május 13.

Nem mondanám csodaszernek, de nem is rossz. Bőr mattító hatása van. Kicsit hidratál. De mikor felkenem eléggé ragacsos, az illata egész jó. Viszont nehéz nem beletörölni a párnahuzatba. Nem ad luxus érzést. Se semmi mást. Egyszerű hidratáló, nem rossz illattal. De biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Antonietta

2018. január 6.

Csak éjszakára tudom használni, mert a száraz bőröm ellenére olyan lassan szívódik be, hogy ezt reggel nem tudnám mindig megvárni. Jól hidratál, de még ha egy picurit is használok belőle, van ami rászárad az arcomra és később lemorzsolódik. Nem veszem újra, de ha már megvettem elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

queenofhearts

2018. január 5.

Örök kedvenc.
Nagyon szeretem, amikor először kentem én is azt hittem, hogy ezt aztán soha nem szívja be a bőröm és fél óra múlva is tapadni fogok majd a párnahuzathoz, de egyáltalán nem így lett, hamar beszívta és tényleg selymes lett tőle az arcom.
Az illata kicsit furcsa, de nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Örök kedvenc.
Az illata kicsit furcsa, de nem túl erős.

Baabbii95

2017. október 11.

Éjszakára és reggel is használom.
Meg vagyok vele elégedve.
Hamar beszívódik, sejmes puha érzetet hagy maga urán.
Az illata kicsit furi, de megszokható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Éjszakára és reggel is használom.
Meg vagyok vele elégedve.
Hamar beszívódik, sejmes puha érzetet hagy maga urán.
Az illata kicsit furi, de megszokható.

eperturmix

2017. április 17.

Anyukámtól kaptam,magamnak nem vettem volna meg,lehet tőlem akármilyen luxusérzet,engem az ilyen olyan kaviár,meg halas,kagylós cuccokkal nem vesznek meg,úgyis csak betémázom magamnak a halszagot,mégha nincs is neki.
Természetesen ennek sincs.De akkor sem tetszik,olyan idegen illata van,keveredve a tipikus avonos kence illattal,szerencsére beszívódik aztán el is tűnik.Viszont!!Pozitivum,hogy egyáltalán nem tartom egy rossz cuccnak..az állagát látva,gondoltam:na,ez aztán sose fog beszívódni,rajtam marad az a tapadós,ragacsos érzés,de egyáltalán nem,teljesen beszlopálja az arcom,és meglepően puha marad utána.Ahhoz képest,hogy nem egy nehéz krém,hidratál,rugalmas lesz tőle a bőröm.Nyakra is kenem,ott is megvagyok elégedve.Bőven sok van benne,mire elfogy addig megunom 6x,csak éjszakára használom,úgyhogy szerintem megéri az árát.Összességében,nem tartom rossz éjszakai krémnek,sőt..ahhoz képest mennyi hitvány,semmit nem érő krém van.Nyilván nem építi át az arcszerkezetem,nem leszek újra zsenge 18as,a tokám attól még ugyanúgy ott marad..de na,legalább nem egy lestrapàlt nő néz vissza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

emagdi

2017. április 3.

Kellemes, könnyű gél állagú krém, érdekes rózsaszínes-gyöngyházas színnel. Nagyon hamar beszívódik, elég jelentős a hidratáló hatása. Az illata nem erős, nem tolakodó, kellemes, igazából fel sem tűnik. Ránctalanító, vagy egyéb "csodás" hatását nem tapasztaltam, de normál vagy kombinált bőrre (nem olaja krém!) egy átlagos, jó ár-érték arányú krém lehet. Szerintem akár nappalra is használható, mert nem hagy semmiféle réteget a bőrön, teljesen beszívódik, nem csillog. (csak azért vontam le egy csillagot, mert semmi extra hatása nincs, szóval nem mondanám egy kihagyhatatalan csodaszernek, ellenben teljesen megéri az árát annak, aki egy általános hidratáló krémet szeretne)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

MsKors

2017. január 9.

Mindenben jól teljesít, egyedül az a furcsa, hogy bármennyit kenek belőle, soknak tűnik és lemorzsolódik. Elhasználom éjszakára de újra nem venném ezért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.