Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Messy2214, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kristályosan csillogó körömlakk háromdimenziós szemcsés hatással.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vivip

2021. május 9.

"Rose Quartz" árnyalatban van meg. Nagyon szépen néz ki, gyorsan is szárad, valamint nagyon tartós is. Viszont egy rémálom a leszedése... De megéri a szenvedés érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 9.

zdoreebaba

2021. február 12.

Ebből lakkból aztán nem spórolták ki az anyagot. Tömény állagú és javarészt csillámszemcsék, glitterek vannak benne. Végeredményre nem rossz. Imádom, amikor gyorsan megszárad és szilárd szemcsések tőle a körmeim. Lábkörmömre biztosan nem kenném fel, mert a zoknival meggyűlne a baja. Szemcsésre szárad le, tartóssága, ha nincs házi munka, akkor kibír 5 napot. 2 rétegben szoktam felvinni, mert az én körmeimen úgy fed jól. Rose Quartz árnyalatban van meg, jól áll, szeretem. Leginkább az adventi időszakra szoktam ezzel kifesteni a körmeimet az intenzív csillogásának köszönhetően. Nyáron nem tudnám elképzelni ezt a körömlakkot. A leszedése nálam is nehezebben ment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Gabria

2019. október 3.

Egy körömlakkom volt ebből a szériából, pont az ami a képen van. Imádnivaló volt, el is használtam. Sokszor a gyűrűsujjamra raktam fel az egyetlen Bourjois lakkomat, egy csillámos rózsaszínt, meg ezt használtam a többire, majd pár körmömre raktam egy kis mintát fehérrel. Nekem tetszett így, annyiszor hordtam ezt így, hogy mindkettő elfogyott. Nagyon jó párosítás volt, nem csak én szerettem nézegetni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

mlexa

2019. június 19.

Szuper tartós, és gyorsan a szárad. A színek valami csodásak, csillognak- villognak. Két rétegben viszem fel ezeket is. Szerintem az avon legjobb lakkjai. Kicsit nehezebb lemosni őket, de más negatívuma nincs. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

BlazonIsle

2018. november 23.

Gyönyőrű színe van, csillog-villog, könnyen szárad, de sajnos nem tartós. Nagyon könnyen lepattog, fedőlakk mellett is. Az eltávolítása meg egy külön kihívás. :D

UPDATE: oké, az eredetileg megítélt 2 csillagot ünnepélyesen 4-re módosítom. Kitaláltam ugyanis, h a körmeim és kezeim védelmében ezentúl gumikesztyűben fogok mosogatni. Egy hete kvázi hibátlanok a körmeim. Viszont a lemoshatatlanság miatt egy csillag mínusz továbbra is jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Jul

2018. július 25.

Gyönyörűen csillogó körömlakk. Fedése nagyon jó, hamar megszárad, viszont az eltávolítása nehezebb egy kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

rammy717

2017. december 12.

Gyorsan szárad, tartós, szép színe van. Nehéz lemosni, de látom, születtek erre lejjebb javaslatok :)
Engem idegesít ez az érdes felület, de hát ez erről szól :D ez nem a lakk hibája.
A rózsaszínes árnyalat van meg, de én ezt csak téli időszakban/karácsonykor tudom elképzelni, hogy viseljem, nyáron nem kentem fel soha. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

fonalaslany

2017. december 12.

Oda és vissza vagyok az ilyen textúrájú lakkokért, nem volt kérdés, hogy kipróbálom. Gyorsan szárad, könnyen felkenhető, a színek csodaszépek (egy kivételével mind megvan).
A lemosáshoz két tipp:
- használjatok alá vastagabb, pl gél állagú színtelen lakkot
- a lakklemosóba mártott vattakorongot/pamacsot pár percig szorítsátok rá a körömre, így jól feloldódik a lakk és pár mozdulattal lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

A lemosáshoz két tipp:
- használjatok alá vastagabb, pl gél állagú színtelen lakkot

Luna11

2017. október 4.

A Diamond színben rendeltem, és valóban nagyon tartós, a hatása is elég egyedi, gyorsan szárad (gondolom a textúrája miatt), 2 rétegben jól fed. Szóval összességében egy nagyon jó körömlakk, viszont még is van egy a csalódásom vele. a katalógusban a Diamond árnyalatnak teljesen szürkés, ezüstös színe volt, és pontosan ez volt az, ami miatt választottam, mert szerettem volna egy semleges lakkot, ami mindenhez passzol. Na most ehhez képest, ez inkább egy barnás árnyalat. Tudom, hogy ez nem egy nagy tragédia, de mégsem azt kaptam, amire számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Era012

2017. szeptember 29.

Három szín is megvan belőle. Imádom. Gyönyörű, tartós(alig lehet lemosni). A többit is szeretném beszerezni. Ajándékba kaptam az elsőt, nem is gondoltam, hogy ennyire magával fog ragadni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Ci 15880, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ci 15880, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.