Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• vibráló, élénk színek
  • hosszantartó végeredmény: akár 12 napig tartó szín
  • magas fényt kölcsönöz

4 árnyalatban kapható

KorinLilla

2019. május 31.

A piros és a kék árnyalatban vettem meg. A piros fantasztikus, szinte vibrál, de nekem a kék nem igazán működik. 1 rétegben nem fed, ha pedig ráteszem a másodikat, akkor felszedi az elsőt. Eddig egyszer próbáltam, illetve 1 stickre kentem fel, úgyhogy még tesztelgetem kicsit, mert ha működne, akkor imádnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Fabi95

2017. május 3.

Az összes színe meg van. A kék a kedvencem! Gyönyörűek a színei! Igazi nyárias színek, el lett találva nagyon ez a neon hatás! Remélem több színben is lehet majd kapni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

buba83

2017. február 27.

A színe szerintem nagyon szép (Red Shock) viszont a leírásban szereplő akár 12 naptól nagyon nagyon messze van tartósságban. Még fedőlakkal is 2-3 nap után elkezd lepattogni - mint általában az Avonos körömlakkjaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Kokapu

2016. október 2.

Számomra csalódás ez a lakk. A narancssárga van meg, és az egyetlen pozitívum, hogy a színe nagyon tetszik, bár neonnak nem mondanám. Viszont kissé buborékosodik, és nekem hamar elkezdett lepattogzani is, pedig volt rajta fedőlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

kamillatea

2016. augusztus 23.

A Red Shock árnyalatot rendeltem meg, de elégedetlen vagyok a minőségével. A benne lévő csillámpor miatt nem olyan könnyen felvihető, mint hasonló árfekvésű, szintén Avonos társai - ez az eltávolításnál is okoz némi gondot. Nehéz eltávolítani. Viszonylag gyorsan kopik, egyszóval, nem álmaim körömlakkja. Napbarnított bőrhöz viszont egész jól illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

NovErke

2016. augusztus 14.

Szerintem ez nem neon-hatás, viszont nagyon szép, vibráló színe van. A narancssárga árnyalatot rendeltem meg. Szép sötétnarancssárga, néha világos pirosnak tűnik, a fényviszonyoktól függ, fényes és nagyon enyhén csillog. 2 rétegben nagyon jól fed, egyetlen problémám vele, hogy nem valami tartós. 2 napja kentem fel, és már most kezd egy kicsit lepattogni.. Majd kipróbálom még, hogy alapozó lakkot kenek alá, úgy remélem, tartósabb lesz. De a szép, egyedi színe miatt kap tőlem is 4 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Ella

2016. augusztus 12.

Nekem a narancsos van meg. Kicsit csíkoz és nem szárad olyan gyorsan. A finisétől sem vagyok elájulva és neon helyett fémes hatású, kis rezes beütéssel és a csillogása is fura. De lássuk a pozitívumot: nagyon tartós. Tényleg, 5 napot kibírt, szóval ez hatalmas plusz pont. Ráadásul most sokkal erősebbek a körmeim, mint szoktak lenni és ezt a lakknak tudom be. Összességében négyes, de ha valamelyik másik szín szebb, akkor megadom neki az öt csillagocskát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

nicolebunny

2016. augusztus 5.

A kék és a rózsaszín van meg. Nem nevezném őket neon színnek, de szépek. Meglepődtem, hogy csillámosak. Mind a kettő két rétegben tökéletesen fed, fedőlakkot tettem rájuk, így bírták 3-4 napig. Gyorsan száradnak.

Összességében a teljes árát nem éri meg, a színek merészek, fiatalosak, nyáriasak. 449-ért megérte megvenni, a Red Shockot még valószínűleg beszerzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.