Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2013. szeptember 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Könnyű állagú, finom összetétele mattítja a bőrt. Hibátlan külsőt kölcsönöz a bőrnek, maszkhatás nélkül. 10-es fényvédő faktorral óvja a bőrt a naptól.

ALettah

2016. február 21.

A Nude árnyalatot használtam,most fogyott el. Közepes erősségű a fedése, viszont kellemes, jól eldolgozható az állaga és természetes hatása van a bőrön. Nagyon problémás bőrrel nem hiszem, hogy meg tud bírkózni, de az apróbb egyenletlenségeket, piros foltokat, szem alatti karikákat ügyesen fedi. Szerintem abszolút megéri az árát, ha még gyártaná az Avon, biztos újra megvenném, most keresem a helyettesét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

krémparádé

2015. június 12.

Jól eldolgozható, sima, selymes, egyenletesen szép bőrt varázsol, eltűnnek alatta a tág pórusok. Én sajnos az árnyalattal fogtam mellé, mindig Ivoryt vettem, de a Magixnél ez naaaagyon világos, mindig megjegyzik, hogy milyen sápadt vagyok, vagy rákérdeznek, beteg vagyok-e. Ezért kombinálom sötétebb BB krémmel vagy arcbőrbarnítót teszek alá, és meg van oldva. Ha elfogy, kipróbálok egy jobban passzoló árnyalatot, mert egyébként tökjó kis alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

ancsitündi

2014. április 25.

Nekem ő a tökéletes alapozóm:) Amikor elfogyott szó szerint sírva fakadtam,mert halálosan megszerettem,és jobbat nem is kívánhatna az embert. Gyönyörű,selymes,lágy állag,folyékony alapozó. Közepes-erős fedése van szerintem tökéletes..jobb szót nem találok rá..nekem ez az örök:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 25.

Dannie

2013. május 11.

1 hete használom Nude árnyalatban. Szépen fed, bár a felkenés után 2 órával mattító púdert kell használnom mivel az én arcbőröm T-zónában eléggé zsírosodik. De összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

gilmorelany

2013. április 12.

imádom, nekem az új van (natural creamy), igaz, hogy ehhez is kell púder, de hihetetlen puha az alapozó, amikor felviszem és kellemes érzés is, nincs maszk hatás, nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

banyadék

2013. február 16.

Amindenit a csillagok lemaradtak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 16.

Amindenit a csillagok lemaradtak...

nkatika

2013. február 12.

Szerettem, valóban habkönnyű, jó fedésű alapozó. Talán visszatérek hozzá, ha kísérletezgetéseim megunom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

t.greti

2013. február 11.

életem legjobb alapozója. valóban mattít, még estére sem fényesedik át. egész nap tartós fedést biztosít, maszkhatás nélkül. nagyon könnyű eloszlatni a bőrön. valóban kasmír puhaságú az arcom. és nem fogja meg a fehér ruhámat se, ha hozzáér az arcomhoz.
amióta használom, nincs pattanásom és még a mitesszereim is tünedezőben vannak.
999 Ft-ért vettem szórólapról, de több pénzt is megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

amióta használom, nincs pattanásom és még a mitesszereim is tünedezőben vannak.
999 Ft-ért vettem szórólapról, de több pénzt is megér.

Rius

2012. december 3.

Aki esetleg hazsnálta a L'Oreal Cashmere alapozóját, azok szerint ez is hasonló?:) Olyan alapozót keresek, mert sajnos már nem kapható.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Anna28

2012. október 12.

Rendeltem egy kis kiszerelésű terméket ebből az alapozóból, hát, tényleg igaz az, hogy össze kell rázogatni, különben az alkotórészek különválnak (valami olajos "trutyi"...). Eddig egyszer próbáltam, a legsötétebb árnyalatot rendeltem, szép a színe, de nyilván az én kombinált bőröm nem szereti. Hamar átfényesedik, nem igazán tartós. Még örülök, hogy nem a komplett nagy kiszerelést rendeltem meg, mert hát nem a legolcsóbb Avonos alapozó... Akinek szárazabb a bőre, szerintem annak beválhat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.