Avon

Ár:   999 Ft és 5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: pagangoddess, Módosítva: 2020. július 23.

Ár:   999 Ft és 5999 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2020

Fejjegyek: bergamot, rózsabors

Szívjegyek: magnólia, jázmin, gardénia

Alapjegyek: pézsma, tölgymoha, szantálfa

Ár: 2500 + posta/fox , Eladó: riatai
Állapot: 50/ kép (néhány fújás hiány), Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel Kaposváron, banki átutalás után postán maradóval, esetleg foxposttal.

Meoi

2020. szeptember 3.

Tartós és kellemesen fanyar illata van. Egész napot kibírja frissítés nélkül is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

micsmics

2020. augusztus 17.

Hivatalosan is tenger bolond vagyok.
Ennek ellenére utálom a “kék” és “zöld” illatokat.
Ez meg határozottan zöld.
És tök jó. Főleg ebben a lehetetlen párás, fülledt, fura időben. Tiszta, friss, kicsit öblítős-samponos jelleggel. Nincs avon szaga. Azt hittem, hogy ezt nem fogom szeretni a három közül, de tévedtem, jó kis parfüm ez.
Öt csillagot nem pusztán ezért kap, hanem azért, ami ezzel a hármas fogattal remélhetőleg elindult az Avonnál.
Komolyan. Az év egyik kellemes meglepetése!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Hivatalosan is tenger bolond vagyok.
Ennek ellenére utálom a “kék” és “zöld” illatokat.
Ez meg határozottan zöld.
Komolyan. Az év egyik kellemes meglepetése!

AvonCica

2020. június 20.

Szerintem nem ez a kollekció legjobban sikerült illata. Az én orrom az Iris fetiche-t sokkal jobban kedveli, és bár nem vagyok egy nagy pacsuli rajongó (sőt!) mégis a pacsulis illat is meglepett, pozitívan csalódtam, mert egy nagyon izgalmas, fűszeres illat. Számomra ez az utolsó a sorban, ettől persze még nem rossz, sőt, el is tudom képzelni, hogy viseljem a tavaszi napokon. Annyira nem különleges, de nem is bántó, nem olyan tömény, mint sok virágos parfüm. Az íriszes illat rajtam egész nap érződik, ennek a tartósságát nem ismerem. 4 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

platinakuka

2020. június 20.

Bőrömön nem tartós, kb 4 órát bír.
A zöldes-fanyar vonal frissít rajta, de az illat számomra sarkos és törtető, már-már kellemetlen. Önálló életet él, nem vagyunk egyek azalatt a pár óra alatt, illatjegyek alapján én másra számítottam.
Az Avon alapillat itt is visszaköszön, kinek hogy, én unom.
A Patchouli Indulgence jobb, azt rengetegen dicsérték rajtam (igaz, főleg nők).
A kis üveges adag is bőven sok, de nyilván egy próbára jó volt, mert kíváncsi voltam nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Bőrömön nem tartós, kb 4 órát bír.
Az Avon alapillat itt is visszaköszön, kinek hogy, én unom.
A Patchouli Indulgence jobb, azt rengetegen dicsérték rajtam (igaz, főleg nők).

skin

2020. május 16.

Katalógusban nagyon tetszett. A teszter azonban nem győzött meg. Finom enyhén gyógynövényes illat. Sajnos a tartósságát illetően nem vagyok pozitív véleménnyel. Max egy fél órát bírt rajtam. Jobbat vártam. Szép a csomagolása és a bőrkémiám lehet a ludas hogy nem passzolunk egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 16.

riatai

2020. április 19.

A katalógusban nagyon megtetszett a minta, így rendeltem belőle. De már bánom, hogy nagyot kértem. Azt hiszem, sok lett benne a körte, amit nem nagyon szeretek. Szemben a magnóliával, ami lehetne több is. De egyébként nem rossz, nagyon tartós. Csak sajnos nem kimondottan az én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

pagangoddess

2020. április 18.

Amióta felfedeztem magamnak a niche vonalat, egyre inkább eltávolodtam a katalógusillatoktól, s főleg több Avon illatomat elajándékoztam. Aztán az f-betűs parfümenciklopédián olvastam egy ígéretes cikket az új Avon "niche" kollekcióról, mely felkeltette érdeklődésemet, s amint lehetett, mind a 3 Artistique illatból rendeltem egy-egy 10ml kiszerelésű fújóst. Nagyon kellemes meglepetés ért. Ha az olyan parfümházak, mint a Chanel vagy a Dior, előrukkolhatnak arcpirítóan semmitmondó gyenguskákkal (rád nézek, Chanel Gabrielle, no és rád is, Dior Joy...) akkor az Avon miért ne léphetne szintet, méghozzá jó nagyot, és hozhatná ki a saját prémium vonalát? Az Artistique kollekció esetében ez történt. A Magnolia en Fleurs illatra anyum csapott le, természetesen én is megszaglásztam, de rajta sokkal szebben működik a magnólia. Tudni kell, hogy anyun nem igazán tartósak általában a parfümök, ilyen a bőrkémiája, de ez több órán át illatozott rajta. Szerintem megveszem neki a teljes üveges kiszerelést is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.