Avon

Ár:   999 Ft és 5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: pagangoddess, Módosítva: 2020. július 23.

Ár:   999 Ft és 5999 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2020

Fejjegyek: bergamot, rózsabors

Szívjegyek: magnólia, jázmin, gardénia

Alapjegyek: pézsma, tölgymoha, szantálfa

Avon Artistique Magnolia En Fleurs EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

sammy

2021. augusztus 6.

Ehhez képest a sertéstelep decens illatfelhőt ad. Nem irigylem azt az irodai kollektívát, ahova ezt a magnóliát beviszik. A 2. csillagot a szürreális élményért adom :)

Adok neki egy 3. csillagot is, papíron kevésbé zavar, bár a tetszéstől messze van. Nem tehet róla, hogy így elrondítom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Fiszuli

2021. július 27.

Hűűűhaaaaaa, hát az íriszes és pacsulis tesók után nagyon nem ezt vártam. Egész télen velük fújtam magam, és valami földöntúli pluszt adtak nekem a téli időszakhoz, amit eddig is nagyon szerettem, de ezzel a két illattal lett teljes az imádott télies, ünnepies érzések tömkelege. Tudtam, hogy a magnóliás illatot tartogatnom kell még, tavasszal meg is rendeltem, én balga viszont csak kerülgettem jobbra-balra és mindenféle 10 ml-es illatokkal próbálkoztam, mondanom sem kell, egyik rosszabb volt, mint a másik. Ez az illat ma került a kezem közé, be is fújtam magam vele, már az első szippantásra nagyon fura volt, majd kezdett pállott nagymama szagom lenni tőle... Friss, zöldes és fehéres illatot vártam, errefel kaptam egy nénikét, aki reggel megmosdott a kamillás háziszappannal, majd az otthonkájában kiment a kertbe levendulát és pipacsot szedni. Egyik kismama barátnőm egy éttermes, "mindentbele" limonádéra mondta azt, hogy "ennek olyan íze van mint nagyanyám bugyis fiókjának a szaga"... nah ennek nem az íze, hanem a szaga olyan. Azt hittem menten elájulok, én ekkorát illatban még sosem csalódtam, pedig fordult már meg pár förmedvény a kezeim között. Tudtam, hogy várni kell, majd nyugszik, majd csendesül, amúgy meg az is lehet, hogy túlfújtam, stb. Nos, mire beértem a munkahelyemre, éppen csak sejlett körülöttem az "illat" - van isten - egy óra múlva már semmit nem éreztem, még a ruhámon sem. Hála az égnek. Nem vagyok hajlandó belenyugodni, hogy az általam olyannyira imádott illatjegyekből semmit sem érzek, és abba sem, hogy 50 évet öregít rajtam ez a parfüm. Próbálgatni fogom még, ha most nyáron nem megy, akkor majd ősszel, ha akkor sem megy, akkor esküszöm megvárom vele a tavaszt és ha úgy adódik, addig rendelem belőle a 10 ml-es kiszereléseket, míg valami nem kezd el alakulni. Nekem ez az illat KELL magamon, én ezt AKAROM hordani. Jövök majd frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

ALettah

2021. május 28.

Nagyon kíváncsi voltam erre az új, prémium Avon kollekcióra, azonnal meg is rendeltem egy-egy 10 ml-es kiszerelést, a Magnoliát vártam leginkább, ezért vele kezdtem a tesztelést. Ahogy a neve is ígéri, ez egy tiszta, nedves, földes, nagyon lineáris, sallangmentes magnóliás-fehér virágos illat. Nem kötném életkorhoz, de illik hozzá egy bizonyos fokú letiztultság, érettség, ezért inkább a 30 plusz korosztály érezheti a magáénak. Nekem a fehér virágos illatok annyira nem jönnek be, mert eleganciát feltételeznek, és én még így 35 fele is inkább a rohangálós, farmeres uniszex illatvilágban érzem legjobban magam.
Amit nagyon értékelek benne, hogy hiányzik az a bizonyos "Avon mellékszag" ami sok más parfümjüket jellemzi, és nekem nem tetszik.
Egyszerűségében, letisztultságában szép, minőségi illat, low budget kategóriában, mindenképpen tisztelet az Avonnak, hogy belevágtak a projektbe, ha ez az illat nem is lesz az enyém 50 ml formátumban.
Kíváncsi vagyok a többire is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Kíváncsi vagyok a többire is.

Bonnieoo7

2020. december 11.

2020.11.20. Hol is kezdjem? Elég ütős az élmény, nem igazán voltam rá felkészülve.😁 Vakon rendeltem őket a pacsuli testvérkéjével együtt a múlt havi kampány közepén (majd félretettem) - mert lusta voltam fellapozni időben a régebbi katalógusokat, hátha van bennük minta. Volt... és ma megtaláltam, mert kerestem valamit. Nem erre számítottam, de nincs minden veszve! A sors fintora, hogy általában ezek az illatok szoktak tartósak lenni, ebben megerősít, hogy bergamott is van benne. Mivel nem voltam hajlandó kipróbálni sem, doboza is megvan így a közelgő sok névnap, ünnep alkalmával meg fogja találni a családban az új gazdáját. 🎁 A másikat megtartom, mert 1 fokkal jobban tetszik a papírdörzsi alapján. Majd valamikor kibontom, még nem tartok ott. Olvastam, hogy ez a niche vonal (akarna lenni), ezért olyan szokatlan,
mégis az a szerencse, hogy csak 10 ml-es mind2 példány. 🙂

Update : 2020.12.11. Már kb. 2 hete használatba került és nagy sikert aratott a megajándékozott családtagomnál. Azt kell mondjam, hogy nagyon is érzem a finom illatot a viselőjén (jól eltaláltam) és már beszéltünk róla, hogy ebből jöhet a nagy 50 ml-es kiszerelés is! Nekem továbbra sem a stílusom, de tulajdonképpen nem rossz! 😉 Megdobom plusz 2 csillaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

mégis az a szerencse, hogy csak 10 ml-es mind2 példány. 🙂

Bellana

2020. október 31.

Nagyon nagyon zöld illat, ami számomra nem gond, de ő valahogy mégse lett szerelem. Elsőre kicsit túl erős növény illata van, amikor lecsillapodik már kelemesebb, kissé virágos illat lesz belőle. Eléggé tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 31.

mariasoros

2020. szeptember 21.

Az új Artistique parfümök közül ez a kedvencem. Elegáns, kifinomult tisztaságillat. Friss, mégis virágos, bőrön is tartós. A szillázsa nem nagy, irodabarát. Tetszik az új vonal, a tartalom és a küllem is. Csak mini kiszerelésem van, de ebből nagy üveggel is veszek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Meoi

2020. szeptember 3.

Tartós és kellemesen fanyar illata van. Egész napot kibírja frissítés nélkül is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

micsmics

2020. augusztus 17.

Hivatalosan is tenger bolond vagyok.
Ennek ellenére utálom a “kék” és “zöld” illatokat.
Ez meg határozottan zöld.
És tök jó. Főleg ebben a lehetetlen párás, fülledt, fura időben. Tiszta, friss, kicsit öblítős-samponos jelleggel. Nincs avon szaga. Azt hittem, hogy ezt nem fogom szeretni a három közül, de tévedtem, jó kis parfüm ez.
Öt csillagot nem pusztán ezért kap, hanem azért, ami ezzel a hármas fogattal remélhetőleg elindult az Avonnál.
Komolyan. Az év egyik kellemes meglepetése!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Hivatalosan is tenger bolond vagyok.
Ennek ellenére utálom a “kék” és “zöld” illatokat.
Ez meg határozottan zöld.
Komolyan. Az év egyik kellemes meglepetése!

AvonCica

2020. június 20.

Szerintem nem ez a kollekció legjobban sikerült illata. Az én orrom az Iris fetiche-t sokkal jobban kedveli, és bár nem vagyok egy nagy pacsuli rajongó (sőt!) mégis a pacsulis illat is meglepett, pozitívan csalódtam, mert egy nagyon izgalmas, fűszeres illat. Számomra ez az utolsó a sorban, ettől persze még nem rossz, sőt, el is tudom képzelni, hogy viseljem a tavaszi napokon. Annyira nem különleges, de nem is bántó, nem olyan tömény, mint sok virágos parfüm. Az íriszes illat rajtam egész nap érződik, ennek a tartósságát nem ismerem. 4 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

platinakuka

2020. június 20.

Bőrömön nem tartós, kb 4 órát bír.
A zöldes-fanyar vonal frissít rajta, de az illat számomra sarkos és törtető, már-már kellemetlen. Önálló életet él, nem vagyunk egyek azalatt a pár óra alatt, illatjegyek alapján én másra számítottam.
Az Avon alapillat itt is visszaköszön, kinek hogy, én unom.
A Patchouli Indulgence jobb, azt rengetegen dicsérték rajtam (igaz, főleg nők).
A kis üveges adag is bőven sok, de nyilván egy próbára jó volt, mert kíváncsi voltam nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Bőrömön nem tartós, kb 4 órát bír.
Az Avon alapillat itt is visszaköszön, kinek hogy, én unom.
A Patchouli Indulgence jobb, azt rengetegen dicsérték rajtam (igaz, főleg nők).

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.