Avon

Ár:   919 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Poptie, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Élénkítő fürdő egy hosszú nap után - a lédús málna és a fekete ribizli illatával.

brb

2021. október 4.

Finom gyümölcsös illat, amibe legszívesebben beleharapna az ember. Mintha csak joghurt lenne.
Jól habzik és tisztít, nem szárítja a bőröm, és tartós az illata
Csak ajánlani tudom a gyümis illatok kedvelőinek!
⭐⭐⭐⭐⭐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

Jól habzik és tisztít, nem szárítja a bőröm, és tartós az illata
Csak ajánlani tudom a gyümis illatok kedvelőinek!
⭐⭐⭐⭐⭐

heiserfanni

2021. április 16.

Amikor először beleszippantottam, olyan illata volt, mint amikor belenyal az ember a jogobellába...Isteni illat. Rendeltem is belőle még egyet tartalékba.
Sajnos kár volt. Személy szerint, nekem ollllyan szinten cserepesre szárítja a bőröm hogy borzalom 😒 babaolajjal együtt elhasználható, de még így is szárít, szóval testápolóznom kell fürdés után. Sajnálom hogy csalódás
Az illata pár óráig érezhető, bár teljesen más ez az illat mint amit a flakonban érezni.

Up.: még babaolajjal SEM tudom kivédeni hogy ne legyen cserepes a bőröm, szörnyű :( húzódik és viszket a bőröm annyira száraz. Ha tehetném mínusz 5öst kapna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Mona29

2021. március 4.

Átlagos Avonos habfürdő. Kellemes illat, nagy hab, nem szárít, nem irritál. Akcióban jó áron van. Igaz az illata nem nagyon marad meg a bőrön, de egy ilyen árú habfürdőtől nem is várok többet. Amúgy gyakran újra és újra vásárolok belőle, mert érték-ár arányban verhetetlen és az illatokat gyakran váltogatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

HarmatosHajnal

2021. január 26.

Finom illatú, jól habzó, mely elég tartós is. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 26.

Finom illatú, jól habzó, mely elég tartós is. Többször újravettem már.

macooka

2020. október 11.

Eddig talán ez a kedvencem az Avonos habfürdők közül. A minősége ugyanolyan, mint a többinek (jól habzik, nem szárít), de az illata ennek a legmesésebb. Messziről érezni már ezt is, és fürdés közben végig megmarad a csodás illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

szeliger

2020. július 27.

Az illat friss, gyümölcsös, még ha kicsit műanyagos is és kellően intenzív, nem szökken el a kádnyi víz hatsára. A hab bőséges, közepesen kemény, ugyanakkor tartós. Barátságos habfürdő, barátságos áron, szívesen használtam. Testápoló kihagyhatatlan utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 27.

Effi

2019. június 4.

Málnás gyerekrágó illat!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Málnás gyerekrágó illat!!!!!

PattiiT

2019. március 19.

Szerintem a habfürdők közül messze a legjobbak az avonosak. Nekem nagyon bejött az illata, szeretem a piros gyümis illatokat. Nagy-nagy habokat csinál, szóval már úgy használom, hogy a mikor már félig tele van a kád csak akkor teszem bele a vízbe, így nekem pont elég. Bőrömet nem szárította, de ráfért még a hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Yubiri

2018. november 30.

Tusfürdőnek használom, az illata nem lett kedvenc, másik avonos habfürdő jobban bevált ilyen szinten.
Viszont ilyen puha már régen volt a bőrön tusfürdőtől:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

Viszont ilyen puha már régen volt a bőrön tusfürdőtől:)

bszancsi

2018. november 29.

Habfürdő mániásként csak Avonosat használok, ár érték arányban kiváló. Ezt is imádom, nagyon kevés kell belőle és szuper az illata. Nem szárítja a börünket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.