Avon

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2020. július 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Az Avon Mark 3D szájfény a teltebb ajkakért, szexisen telt és fényes ajkakat kölcsönöz. Háromdimenziós, telt hatás és ragyogás.

• TELTEBB: Segít teltebbnek mutatni az ajkaidat.
  • FÉNYESEBB: Csábítóan fényes színt ad az ajkaidnak.
  • HIDRATÁLT: A-, C- és E-vitaminnal hidratál.

bolgika

2020. október 21.

Szép fényt ad a számnak, a színe is szép a számat tényleg egy picit megnöveli, talan nem annyira tartós de 1350ft-t megér szerintem és még hidratál is-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

KisTigris

2020. október 19.

Szájfénynek ragacsos, de...!
Kirepedt a szám, vérzett. Másik katalógusból kenegettem ajakbalzsammal, de semmit sem ért. Ekkor kezembe akadt ez a szájfény. 2 nap alatt helyre hozta az ajkam, a seb csak egy picit érezhető. Varázslatosan jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Szájfénynek ragacsos, de...!

Eowynie

2020. szeptember 26.

Ragacsos, bizsergető, de egyáltalán nem dusít....de szép színe van, jó aplikátorral...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

RowenaC

2020. szeptember 5.

Vékony ajkaim vannak, így reméltem, hogy ez minimálisan megnöveli és igen. Nem lesz tőle hű meg ha, viszont gondolom a mentol miatt tényleg teltebbnek tűnik. Szép fényt ad, viszont egyáltalán nem pigmentált. A tartóssága se a legjobb, de ez a szájfények nagy részére igaz. Nekem bejön a vékony, hajlékony applikátora, mondjuk egy rúzsnál ez nem lenne a legpraktikusabb. Kellemesen bizsergeti a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

cuppoyjka

2020. augusztus 31.

Alapból telt ajkaim vannak, így a dúsító hatást én egyáltalán nem érzékeltem. Szeretem azt a bizsergető érzést felkenés után, sokáig frissesség érzése van az ajkaimnak. Az ecset nem a legpraktikusabb, nekem túl vékony és hajlékony, de ezektől eltekintve nagyon jó formula. A színek nagyon szépek, bár valóban nem túl pigmentáltak, de pont ezért jó, hogy nem túl tolakodó és egy naturálisabb sminket is kiválóan feldob. Plusz pont neki, hogy az ígéretéhez híven, ezt valóban felkenhető tükör nélkül is (Persze a színezetteket azért nem árt lecsekkolni) Nagyon jó árban megvehető, nekem már 2 árnyalatom van, de biztos, hogy beruházok majd a többire is. Nyugodt szívvel merem ajánlani bárkinek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

humankind

2020. június 5.

Nem annyira tartós és elég fura a bizsergés is, viszont szépen pigmentált, tetszenek az apró csillámok benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Mia0602

2019. december 26.

Persze nem lesz tőle teltebb az ajkam csak a menthol miatt azt az érzést kelti. Számomra olyan mint a CARMEX. Jól hidratál, kellemes érzés viselni. Tartóssága pár óra mint a legtöbb szájfénynek. Az aplikátora nem a legjobb, ecsetes de elég vékony és hajlékony. Nehéz kezelni, de hozzá lehet szokni.
MAUVE árnyalat, valóban mályva színű. Gondolkodom más árnyalatok beszerzésén, mert összességében nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

vivike0514

2019. március 10.

Szép a színe, de egyáltalán nem lett teltebb tőle a szám és nem is tartós. Nem fogom újravenni, az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Amanda97

2018. május 26.

Teltebb ajkam nem lett tőle, de szeretem a bizsergető hatását és a kellemes színét. Viszont egyáltalán nem tartós sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Hannicsku

2018. április 19.

Jó kis szájfény, én a pink pout színt használom már elég régóta, többször újravettem! Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Castor Oil, Stearyl Dimethicone, Cetyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Butyl Stearate, Petrolatum
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Tristearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide, CI 77491, CI 77499, CI 77492