Avon

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Az Avon Mark 3D szájfény a teltebb ajkakért, szexisen telt és fényes ajkakat kölcsönöz. Háromdimenziós, telt hatás és ragyogás.

• TELTEBB: Segít teltebbnek mutatni az ajkaidat.
  • FÉNYESEBB: Csábítóan fényes színt ad az ajkaidnak.
  • HIDRATÁLT: A-, C- és E-vitaminnal hidratál.

vivike0514

2019. március 10.

Szép a színe, de egyáltalán nem lett teltebb tőle a szám és nem is tartós. Nem fogom újravenni, az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Amanda97

2018. május 26.

Teltebb ajkam nem lett tőle, de szeretem a bizsergető hatását és a kellemes színét. Viszont egyáltalán nem tartós sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Hannicsku

2018. április 19.

Jó kis szájfény, én a pink pout színt használom már elég régóta, többször újravettem! Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

makeupaddict1

Korcsoport: < 18
2018. április 12.

Szuper kis szájfény. Én azt szeretem benne a legjobban, hogy bizsergető hatása van, és nagyon krémes az állaga is. Nekem a "nude" árnyalatban van meg, színe nem igazán van, viszont számomra ez nem negatív dolog. Mivel inkább rúzsos vagyok, nem sokszor használom, talán estére szoktam felkenni hidratalas miatt.
Én személy szerint a teltebb ajkakat nem láttam, bár nem is ezért vettem meg a terméket.
1050Ft volt. Szerintem mindenképpen megéri kipróbálni! 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 12.

1050Ft volt. Szerintem mindenképpen megéri kipróbálni! 🤗

Reka05

2018. január 8.

Nem vagyok az a rúzsos lány, inkább szájfényeket szoktam használni (az ajakápolón kívül persze) ha valamit felkenek az ajkaimra. Nekem a Pink Pout árnyalatban van meg, és elégedett vagyok vele. Tetszik, hogy nincs durva erős színe, olyan jó hűsítő és bizsergő érzés amikor felkenem. Nyáron különösen szerettem viselni, tartós is szerintem. Mikor ezt használtam többször kaptam dicséretet is, milyen szép szájfényem van :)
Az ajkaim méretével elégedett vagyok, igazából nem is a dúsító hatás miatt vásároltam meg, egyszerűen csak kíváncsi voltam erre az akkor újnak számított Mark szájfényre. Szóval dúsító hatását nem igazán vettem észre őszintén magamon, viszont amikor a húgomnak kölcsönadtam azért szemmel látható volt a változás. Neki viszonylag vékony ajkai vannak, főleg a felső. Majd amikor felkente és eltelt egy kis idő észrevehetőbb volt a különbség, még vicceltem is vele, hogy nézd lett szád :D Nyilván nem azt mondom, hogy felér egy ajakfeltöltéssel ez a szájfény, de szerintem nem is ezt kell tőle várni (na meg más ilyen szájfényektől sem szerintem). Aki kacsa szájat akar az menjen plasztikai sebészhez :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Dotty96

2017. december 29.

Most vettem meg, akciósan. Nagyon jó kis szájfény, először meglepődtem, mert nem tudtam, hogy mentolos. Az ajkaimon nem vettem észre, hogy teltebbek lennének tőle. Nekem a legsötétebb van meg, és annak nagyon szép a színe. Felkenés után kicsit ragadós, de hamar elmúlik ez az érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Majida

2017. szeptember 13.

Nagy szép színe van és nagyon jó ez a mentolos érzés én nem szájfénynek hanem hidratálónak használom mielőtt felkenek egy matt rúzst ezt a terméket használom előtte ennek nagyon jó viszont teltebb ajkakra nem lehet számítani amit nagyon sajnálok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Beu

2017. szeptember 7.

Imádom a mentolos szájkencéket, tetszik, hogy bizserget és hűsít. Szóval csak ezért rendeltem meg. Nude árnyalat van meg, nincs sok színe. Mintha kicsit dúsítaná az ajkaim, viszont nagyon jól hidratál és kisimítja a kis "ráncokat". Olyan tartós, mint bármelyik szájfény. Ajakápoló helyett is ezt kenem fel, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Brownhaired

2017. szeptember 3.

Nyáron vettem a színtelen szájfényt. Nagyon tetszik a csillogása, csak nem túl tartós. Kellemes az állaga és a hűsítő érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

022Flower

2017. július 5.

Bizsergeto erzest ad az ajkaknak. 2 darab van meg nekem a rozsaszines fenyu es a legsotetebb lilas szin. A rozsaszines az ajkakon nem tunik rozsaszinnek, sima atlatszo. A sotetebb lilas szinu ad egy kis szint es persze fenyt is az ajkaknak. Hatranya hogy kicsit ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 5.