Avon

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vichy, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

AVON Mark CC korrektorstift a bőrproblémák szélesebb körű javításáért. Használhatod 3-lépcsős programként, vagy válaszd az igényeidnek megfelelő színt.

• Skin's Correcting technológia vitaminokkal, édesgyökér- és teakivonatokkal
  • egyszerű használat, tartós hatás
  • bármely bőrtípusra felvihető

SÁRGA: segít halványítani a szem alatti sötét karikákat
LILA: segít elfedni a bőrhibákat és felveszi a harcot a fakó bőrszínnel
ZÖLD: segít semlegesíteni a bőrpírt és elfedni a hajszálereket

musicallover888

2017. augusztus 10.

Ajándékba kaptam 2 féle színt, a lilát, és a sárgát. A lila sajnos nekem nem vált be sehova, de a sárgát egyenesen imádom, azóta újravettem. A szemem alatti karikáimra használom, és az én arcomra nagyon bevált, sokkal üdébb, frissebb lesz tőle a tekintetem. Annyit tudok neki felróni, hogy nagyon gyorsan fogy és kissé drága, valamint a hegyezés miatt tényleg sok terméket elpazarlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Katsura

2017. április 24.

Nagyon kemény, száraz, nem jó. :( Nagyon nagyot csalódtam mert azért nem olcsó... Vele egy árban sokkal jobb korrektort lehet kapni. A ságát vettem meg, alig lehet eldolgozni... Megy a fiok aljára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Jucus91

2017. március 27.

Én a sárga színűt vettem meg a szemem alatti karikák elfedésére. Nem vagyok tőle elájulva, de a korábbi korrektoraimhoz képest jobb az eredmény. Az állaga krémes, eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Nikoletta8

2017. február 17.

Nekem tetszik, a zöldet vettem meg a pattanásaimra. Kifejezetten tetszik a ceruza megoldás. Kissén nehéz eldolgozni, de fed is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Marshamalloww0507

2016. november 5.

A zöldet és a sárgát is megvettem. Igazából annyi a problémám vele, hogy faragni kell ami azt eredményezi, hogy rengeteg terméket el pazarolok . Ha tégelyes lenne vagy a három színből csinálnának egy palettát akkor biztosan újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Viki9727

2016. október 10.

Nekem a zöld van meg. A piros pattanásaimra szoktam felvinni. Nagyon hamar fogy, és elég drága.
Valamennyire elfedi a pirosságot, de nem nagy durranás. Viszont jó krémes, könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

flora08

2016. augusztus 15.

A sárgás árnyalatút rendeltem meg, a szemem alatti karikák eltűntetésére. A bőrre kenve szinte teljesen fehér, így még a világos árnyalatú alapozótól is elüt a színe miatt. Eldolgozni nem egyszerű, mert nagyon furcsa az állaga, nekem a zsírkréta jutott eszembe róla. Használata után a karikák kevésbé látszódtak, de nem vagyok megelégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

rebus

2016. július 30.

nos... sajnos ez nem jött be. a sárga színűre csaptam le, korrektormániásként mindig vadászom az újdonságokat, így ezt is mindenképp be szerettem volna szerezni. a színe egész jó, passzol a bőrömhöz, viszont nagyon puha, eléggé kopik - faragni még nem próbáltam, de úgy érzem érdekes menet lesz...:D a fedése mondjuk nem rossz, de elég sokat kell vele dolgoznom, hogy szép eredményt kapjak. azt kell mondjam, ennyi pénzből inkább az örök favorit catrice camouflage-t kellett volna újravennem, azzal jobban meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Dézi

2016. július 19.

Én a zöldet vásároltam meg, mert az orrom körül nagyon zavarnak a hajszálerek. Már több zöld korrektort, primert is kipróbáltam de eddig sajnos még nem találtam meg az igazit. Talán a Catrice zöld primere volt eddig a legjobb, amit most futtatnak ki. Ez sajnos nekem abszolút nem vált be. A hegye nagyon puha, ezáltal hamar el is kopik. Nem faragtam még, de nem is tudom elképzelni, hogy lehet.... Amikor megvettem, azt hittem tekerni kell.
A színe sem az igazi, inkább fehérnek hat a bőrön, mint zöldesnek, szerintem egy színkorrektornak kicsit erőteljesebb színűnek kéne lennie. A fehérsége miatt karikákra valahogy jobban bevált, mint a pirosság eltüntetésére, de arra sem az igazi.
Úgy használom, hogy a primer után egy blenderrel beleütögetem a bőrömbe, majd arra viszem fel az alapozót és utána sima folyékony korrektort viszek fölé, majd púderrel fixálom. Abszolút nem éri meg a hosszú procedúra, mert enélkül a termék nélkül is ugyanazt a hatást lehet elérni. Számomra pénzkidobás volt, szerintem olcsóbb kategóriában is vannak ugyanilyen korrektorok. Nem venném újra, de abban sem vagyok biztos, hogy ezt elhasználom egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Nolee

2016. június 18.

Holy grail termék azoknak, akik hozzám hasonlóan bőrpírrel rendelkeznek. Az orrom és az orcáim állandóan vörösek, akármit csinálok velük és ezt sajnos néha az alapozó sem tudja tökéletesen elfedni. Azonban ezzel nagyon szép lesz a végeredmény.
Arra érdemes odafigyelni, hogy csakis ütögetéssel szabad eldolgozni mind a korrektort, mind rajta az alapozót, különben elhúzzuk a helyéről a terméket és semmit sem fog érni. Én eddig az avonos beauty blenderrel és az RT expert face brush-sal próbáltam, a másodikkal lett olyan, amilyet szerettem volna. Csúnya, piros pattanásokat is sokkal könnyebb így eltüntetni.
Azt tudnám neki talán felróni, hogy egy kicsit gyorsan fogy, de ettől függetlenül be fogom építeni a napi rutinomba, mert nagyon hasznos a pirosság ellen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.