Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Adrienna, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

Szuper fényes hatás, extra tartós színek:

• Órákon át tart, anélkül hogy kiszárítaná ajkaidat
  • Intenzív színek, tökéletes fedés
  • Precíz felvitel, nincs több elmaszatolódás

10 árnyalatban kapható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1300 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten

Rean519

2020. június 15.

Nekem nagyon ragad és könnyen kenődik. Nem tartós és nagyon könnyen összekeni a fogakat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 13.

Egy kicsit ragadós. Az eredmény rossz lesz ha nem sikerül alapból jól felvinni, ha elkenődik nagyon csúnya és a színe is furcsa a rózsaszínűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 13.

Mia0602

2019. július 25.

Skyline nude árnyalatban vásároltam meg, teljes áron. Felvitelnél, borzasztóan ragacsos, lehetetlen szépen eldolgozni. A ragadás rövid időn belül megszűnik. Az eldolgozással bíbelődni kell. Egy sima rúzs sokkal jobban működik. Hosszú ideig nyomot hagy, tehát az elmaszatolódás veszélye is fenn áll. Tartóssága jó, ha nem eszel-iszol-csókolózol. Újra venni nem fogom.
UPDATE: annyira nem boldogultam a szép felvitellel, hogy visszaküldtem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

UPDATE: annyira nem boldogultam a szép felvitellel, hogy visszaküldtem!

Mayagirl13

2019. március 18.

Nagy bizalommal ès remènnyel rendeltem de ,olyan mint egy sima ragadós ajakfèny .Nagyon megbántam ,hogy megrendeltem .... Nem hogy nem csók álló, de ragad tapad szörnyű. Jaa amit nem èrtek ,a dobozán az áll hogy "szájfèny" ..........

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

exhocmomento

2018. szeptember 10.

Ajándékba kaptam az "It Girl" árnyalatot. Az ajándékozóm az egyik kedvenc emberem in the whole world, de ennél mellébb nem is lőhetett volna vele. :D Se a műfaj, se a szín nem passzol hozzám, a legkisebb mértékben sem. De megpróbálok objektíven véleményezni.

Az intenzív szín és a tökéletes fedés pipa. Baromi pigmentált cuccról van szó, élénk, vibráló, kirívó - a lehető legvékonyabb rétegben is az. Csillog-villog, olyan, mintha egy réteg szájfény is rá lenne húzva - magasfényűség is piiipa.

A precíz felvitel is kivitelezhető viszonylag, egész jó kis applikátora van.

Na de a nincs több elmaszatolódás? Egyáltalán hogy lehet ilyet ígérni ebben a műfajban? Összeférhetetlen a létezésével, egyszerűen paradox az egész. Ez egy magasfényű folyékony rúzs, a maszatolódók masztolódója, a kenődők kenődője. Egyáltalán nem szárad meg, egy ragacsos-csúszkálós valami egész létezése alatt. Ráadásul itt nem játszik az old but gold zsepire harapós módszer, hogy szedjük le a felesleget, mert az csak belepancsolna a csillogós-ragacsos-csúszkálós valamibe. Tesztelgetésből csináltam egy puszilenyomatot a karomra, hááát mint egy tökéletes nyomda, mintha szánt szándékkal lett volna odafestve, olyan tökéletes, teljes, teli ajaklenyomat volt. :D Nem tudom elképzelni hogyan lehet ezzel enni, inni, beszélni, nevetni, létezni, de minden tiszteletem azoké, akik képesek rá. (Semmi irónia, tényleg. c:) Én folyamatosan feszülnék ezt viselve, várva mikor ragad bele egy szembejövő... traktor. Talán még az is bele tudna.

Van egy érdekes, nem tolakodó és nem is kifejezetten kellemetlen illata.

A csomagolása igényes, a dizájn letisztult, és a kupak minden zárásnál kattan egyet. Az ilyet szeretem, mert tudom, hogy jól bezár. :)

Az ára nem túl magas, viszont a márka sajnos nem CF.

Huh, mindent összevetve legyen 3 csillag, mert a duzzogó véleményemben azért bőven benne van az egyéni preferenciám is, vagyis esetünkben non-preferenciám. (Világ mattrúzs kedvelői, körém gyűljetek.) De aki ezt a válfajt szereti, és hősiesen viselni is tudja, az valószínűleg nagyon fogja kedvelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

A precíz felvitel is kivitelezhető viszonylag, egész jó kis applikátora van.

Van egy érdekes, nem tolakodó és nem is kifejezetten kellemetlen illata.

Az ára nem túl magas, viszont a márka sajnos nem CF.

tamara428

2018. augusztus 20.

A maszatolással és a tartóssággal akadnak ellenvetéseim... :D Valóban gyönyörű a fedése, élénk és telt a színe, de nem szárad meg a számon (vagy nem is kell ennek amúgy száradnia?). A szám szélén elcsúszkál, minden kósza hajszál beleakad, ha pedig eltűnik a számról, a pohár száján megtalálom. Gondolom ha nem ennék-innék 1,5-2 óránként, valóban megmaradna az ajkaimon, de így esélyük sincs a bizonyításra.
A Skyline nude és a Pouty árnyalatokat vettem mellesleg, amik tényleg nagyon szépek, az egyiket egy mylipsbutbetter rúzsnak, a másikat egy őszies színnek szántam. Mindkettőt szeretni fogom és használni, de nem veszek több ennyire fényes rúzst a folyékony kiszerelésben, legalábbis mostanában nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Lillu14

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem, tökéletes a fedése, természetes és a kopása is egyenletes, nem feltűnő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

lena2611

2018. augusztus 9.

A szine szép, de az állagát egyenesen utálom. Nem tetszik a fényessége és olyan érzés mintha zsíros lenne a szám. Kár volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Franciacsaj

2018. április 23.

Szép szín, viszont ragad és nehéz szépen felkenni. Zavaró, de még próbálkozom vele, hátha csak én csinálom rosszul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

viktoriasnt

2018. április 17.

Gyönyörű árnyalatai vannak. Több színt táraztam be belőle, imádom. Van amelyik 2-3 órán át is bírja, van ami csak kevés ideig, ezért a 4*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.