Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dalma0802, az összetevőket feltöltötte: palotaizs, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az Avon Mark Magix előkészítő és fixáló spray A-, C- és E-vitaminnal gazdagított formulája kiváló segítség lehet a sminkelés előkészítésénél és fixálásánál, anélkül, hogy kiszárítaná bőrödet

• használhatod primerként, hogy előkészítsd a bőröd a sminkeléshez
  • fixálhatod vele a sminket
  • nem szárítja ki a bőrödet; A-, C- és E-vitamint tartalmaz

olahnemese

2020. február 17.

Az 1.sminkfixáló spray, amit próbáltam, de teljesen elégedett vagyok. Már fél éve használom. Nem ragad, hamar megszárad, nagyon szépen fixál és különösen tetszik, hogy üde, hidratált, friss a bőrképem.
Egész napot kibírja vele a smink, újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Egész napot kibírja vele a smink, újravevős :)

Kispingvin

2019. augusztus 19.

Nekem nagyon bevált :) A sminkem simán kibírta a 2x3 órás néptáncgálát gyorsöltözésekkel, izzadással mindennel együtt :) Nem ragad, nekem gyorsan szárad és brutál tartós. Már egy éve megvan (általában a fél csoport ezt használja) és még mindig megvan kb. a 2/3-a.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

infinitypurple

2019. augusztus 18.

Az első sminkfixáló amit kipróbáltam, de nem vagyok tőle túlságosan elragadtatva. Nehezen szárad, ragacsos érzete van, ráadásul az amúgy is zsíros bőröm csak jobban fényesíti, bár ez korrigálható kellő mennyiségű fixáló púderrel még rá. Viszont tartósnak tartós, jól fixálja a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

MaryMills

2019. augusztus 1.

Nekem is pénzkidobás volt, a világon semmit nem ért. Poros is maradtam, és a aztán a zsíros bőröm ugyanúgy csillogott egy óra múlva, mintha semmit nem fújtam volna rá.
Tovább is ajándékoztam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Tovább is ajándékoztam...

Mia0602

2019. július 28.

Ez volt az első sminkfixáló termékem, de nem működött jól. Nem vette el a porosságot, és foltos lett tőle a smink, pedig jól porlaszt. A sminkszivacsomra fújtam, azzal oszlattam el a korrektort.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 28.

Annacska22

2019. július 25.

Nagyon tartós, egységesíti az alapozott bőrt, Újra vevős.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Nagyon tartós, egységesíti az alapozott bőrt, Újra vevős.:)

Julifoldvari

2019. július 14.

Nem jött be. Én nem látok nagy különbséget, és nagyon ragadok tőle, rossz érzés... Ennyi pénzért nem rossz, de nem is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Lerika

2019. május 27.

Jó kis fixáló spray, baráti áron. Nagyon jó a szemhéjfestékek élénkítéséhez is, ecset nedvesítésére. Szép élénkek lesznek a színek, főleg a fényes árnyalatok, szépen a helyén is marad a szemhéjfesték. Teljes arcra is nagyon jó, szépen a helyén tartja a sminket egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Angyalka94

2019. május 22.

Primerként nem használtam még, smink fixálásnak szoktam. Nem fogom újra vásárolni az tuti. Elhasználom mert annyira nem rossz meg nem szeretek pazarolni. De nekem nehezíti a bőröm .. A sminket fixálja de nem nagyon jön be nekem..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

ZoeEvans

2019. május 13.

Kipróbáltam primerként, akkor az arcomra fújtam belőle és a kezemmel eloszlattam. Nekem nem igazán jött be, mert feszült tőle az arcom, mintha egy peel off maszk lett volna az arcomon. Fixálónak viszont szeretem, így már nem érzek maszkos hatást és szépen tartja a sminket egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate