Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: lalavica, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kreálj művészi sminket az AVON Mark Mega Effects szemhéjtus segítségével. 2 az 1-ben tus a vékony és merész kontúrokhoz.

• merész szemhéjkontúr egyetlen mozdulattal
  • különféle kontúr készíthető vele
  • kiképzésének köszönhetően egyszerű a használata

MELANIE03

2020. október 6.

Nehezen de rá tálaltam erre a tusra . A többi tussal ellenben ez tartós nem ragad fel a szemhélyamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

pattelin

2020. május 11.

Be kell valljam, nem vagyok egy nagy tus vonalazós. Talán sima tussal nem is tudnék egyenes vonalat húzni. De ennek a ferde végű ecsete miatt tényleg sokkal könnyebb. Szép fekete a színe, tartós. Ja és nem a beszáradós fajta, meg van egy ideje és csak ritkán használom mégis mindig tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Ncsk

2020. január 28.

Nagyon szeretem! Sokadjara rendelem es nagyon remelem, hogy nem fog megszunni! Tartos es konnyen kezelheto, nagyon szep vonalat lehet vele huzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 28.

Eniko95

2019. január 30.

Tartós, precíz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Tartós, precíz. :)

Juanita91

2019. január 23.

Sajnos nekem ez a filces megoldás nem jött be, nehéz vele dolgozni szerintem. A színe tényleg szép fekete,de nálam csak ez a pozitívum a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Stefania80

2019. január 11.

Rejtett szemhéj miatt különösen fontos a tartóssága, és engem meggyőzőtt, kb. 1 éve használom, már a másodikat nyúzom. Próbálgattam más tusokat is, de mindig visszatérek hozzá. A tusvonal meghúzásával nincs problémám, ( kb 20 éve húzogatom :):):)) a panda szemekkel nap végén már annál inkább. Ez szép matt feketére szárad gyorsan. Bár az igaz hogy csak akkor működik tökéletesen ha használok szemhéj alapot a szememre, de szerintem ez nálam mindenhez alap amit a szememre teszek. Akkor egész nap lemosásig a helyén marad. Ja, és sokáig elég nem hajlamos a beszáradásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Skylin

2019. január 9.

Tényleg kicsit keményebb a filc része, de az élénksége, az àllaga és a tartòssàga engem meggyőzött.Összességében szeretem.Egyetértek azzal, hogy kezdőknek is jó lehet. Gyorsan megszàrad és egész nap bírja, még akkor is ha kicsit megfeledkezek magamról és megdörzsölöm a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

reginaliszi

2018. május 22.

Szép és precíz tusvonalat lehet vele húzni. Mattra szárad, egész nap kitart és nem igazán akar beszáradni, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom, szerintem kezdőknek is ideális lehet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Franciacsaj

2018. március 14.

Eddig nem szerettem az ilyen jellegű szemhéjtusokat, de ez könnyen felvihető és csodálatosan fekete és nagyon tartós. Imádom! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

dokareka

2018. február 13.

Szépen lehet vele tusvonalat húzni. Érdemes szép alapot csinálni, azon sokkal tartósabb. Ami a tárolását illeti, érdemes fejjel lefelé elrakni (nekem egy kis kaspóban van az ecsetek és ceruzák mellett), mert akkor a festék a filc részébe folyik és mindig erős fekete lesz a színe. Aki azt írta, hogy nem olyan erős fekete a színe és, hogy beszáradt, érdemes így kipróbálni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Hidratálók: Butylene Glycol

Felületi hártya képző anyag.