Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LengyelB, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. május 25.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

A ceruza segítségével könnyedén formázhatod és színezheted a szemöldöködet egyetlen mozdulattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Legadema

2020. november 6.

Nem volt rossz, de nem is volt szenzációs.
Eleinte jó volt, aztán olyan puha lett, hogy nehéz volt vele dolgozni.
A kupakja széttört és a vége felé a termék egyszer csak eltűnt. Valószinű, hogy kieshetett. Nem tartott sokáig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Nem volt rossz, de nem is volt szenzációs.
Eleinte jó volt, aztán olyan puha lett, hogy nehéz volt vele dolgozni.

macooka

2020. november 4.

99 Ft-ért vettem a pontjaimmal, de azt gondolom 1199 Ft-ért is bőven megvenném. Light brown árnyalat van meg nekem, ami nagyon világos barnának tűnik itt a képen, de szerencsére abszolút köze nincs hozzá élőben, szürkés barna-taupe színnek mondanám. Nekem állagra, színre, tartósságra szinte teljesen ugyanolyan, mint a Colourpop pomádém Dope Taupe színben. Szépen lehet vele vonalat húzni, fog rendesen, el is lehet aztán dolgozni és aztán nap végéig meg sem moccan, rendkívül tartós. Kb 2 hónapig tart ki nekem mindennapi használattal, ami lehetne több, de mivel elég krémes a formula, ezért benne van a pakliban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Lilluc

2020. október 9.

A deep brown árnyalat van meg, kissé sötét nekem.
A másik viszont világos, szóval inkább ez.
Tartós és jól használható. Nem kenődik vagy maszatolódik. A -1 pont igazából csak a szín miatt.
Nekem a szemöldökfilc változata, ami mindenkinek vörös és használhatatlan sokkal jobban bejött. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

A deep brown árnyalat van meg, kissé sötét nekem.
A másik viszont világos, szóval inkább ez.

vikcs

2020. augusztus 28.

Szép eredmény, tartós bár könnyű maszatolni, hamar megolvad.. nagyon hamar elfogy! Nekem két hetet bírt ki, napi 1 használattal... Maradok a ceruzáknál/pomádéknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Palma215

2020. június 26.

Hát ha valami, akkor ez szupertartós. Lyukasórában még aludtam is benne, de a szemöldököm meg se moccant. Reggel felviszem, estig ugyanolyan a szemöldököm. A színe nekem pont tökéletesm, és szerintem nagyon szép kis forma csinálható vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

danzsu

2020. május 28.

Egyszerű,de nagyszerű kis termék! Nem kopik,nem maszatolódik,könnyű használni, a legvilágosabb árnyalat passzol a sötétszőke hajamhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 28.

c_andersen

2019. július 22.

Kedvencem az elf mellett, Soft brown, tökéletes, hiányzik a kis kefe a végéről, de nekem nagyon bejön a kialakítása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

nikii1299

2019. június 9.

Imádom! Szintén a Soft brown árnyalat van meg nekem is. Nagyon szépen meg tudom vele rajzolni a szemöldököm, könnyű vele dolgozni és tartós is. Már a második ceruzát használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Soleils05

2019. április 6.

Nekem is a Soft Brown árnyalat van, és eleinte féltem a kialakítástól, hogy a kopás miatt nem lesz használható de kellemesen csalódtam. Óvatosan kell ugyan használni mert nagyon mű hatást lehet vele elérni, de ha ráérez az ember nagyon szép eredményt lehet kihozni belőle. Újra rendeltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

ALettah

2019. február 20.

Nekem is a Soft Brown van meg, de nekem a kialakítása egyáltalán nem tetszik, sehogy sem tudok dolgozni vele. A régi, ceruza formájút sokkal jobban szerettem. Kicsit mintha kenődne, maszatolódna is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.