Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tessza0713, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon Mark többfunkciós bronzosító stift segítségébel kihangsúlyozhatod arcod bármely területét.

• bronzosító hatásának köszönhetően kiemeli és megújítja a külsődet
  • használhatod szemhéjadon, ajkaidon és orcádon is
  • praktikus kiszerelésének köszönhetően mindenhová magaddal viheted

2 árnyalatban kapható

Reni666

2020. március 5.

Szerintem ez egy borzasztó termék .

-sajnso akarhova kentem elmászkált ,elkenödőtt ,nem tudtam sehova használni .
Nálam a kukában végezte .
Legalább nem okozott pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Szerintem ez egy borzasztó termék .

-sajnso akarhova kentem elmászkált ,elkenödőtt ,nem tudtam sehova használni .
Nálam a kukában végezte .
Legalább nem okozott pattanást.

PinkMcFreeze

2018. március 27.

A történet úgy kezdődik, hogy nagyon szerettem volna egy ilyet, de bár ne tettem volna, mert nagy csalódás nekem :( Szerintem szörnyen ragad és kenődik. A színe amúgy szép, nekem a pink van meg. Arcon, ajakon és szemhéjon is nagyon hamar lejön vagy eltűnik, mint a kámfor. Ahhoz képest, hogy akciósan vettem, még úgy is sokallom ezek után az árát. Fel is került ide, mert tuti nem fogom ezek után elhasználni. Maradok a por állagú pirosítóknál, mert azok a bőrömön sokkal jobban működnek....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Mazsanna

2018. január 25.

Szeretem. Selymes, krémes, jól kenhető állag és diszkrét pirosítófunkció jellemzi. A mindennapok választása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Frubel

2017. szeptember 6.

Kicsit kenődik azzal vigyázni kell, de a színe isteni nyárra alap darab nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Kicsit kenődik azzal vigyázni kell, de a színe isteni nyárra alap darab nálam!

Doryen

2017. június 9.

Nem gyere be.. jó színe van, de arcra kenve kissé ragad, hamar lejön, ha csak kicsit is hozzáérek az arcomhoz. Szájon felesleges, nem látszik. Sajnos nem nagyon van értelme :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.