Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: epresmilka, az összetevőket feltöltötte: pindur, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Fürödj a karácsony illatában! A gyömbér, a vanília és a szerecsendió nyugtató karácsonyi illatával és dús habbal kényezteti bőröd. Kellemesen finom illatot hagy a bőrön."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Csutak

2019. január 6.

Még karácsony előtt vettem és mostanáig nem bontottam ki, mert voltak félbehagyott tusfürdőim. De ez az, aminek fürdés után is megmarad az illata. <333 Nem túl erősen, de pont annyira, hogy ahogy itthon térülök-fordulok, megérzem magamon. :) Lehet, hogy egy kicsit szárít, mert ezen a télen minden tusfürdőtől kiszárad kezem-lábam, de ennyit kibírok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Enne

2019. január 1.

Karácsonyra hangolódáshoz vettem. De elolvastam az itteni véleményeket, és ki se nyitottam néhány nappal ezelőttig. Nincs kádunk, így nem tudok nyilatkozni, hogy milyen habfürdőnek, tusfürdőnek használjuk. Szép habja van, és az illata sem rossz! Igaz, hogy kissé különleges, mintha a fűszereket megsütötték volna, mielőtt beletették, de egészen jó. Még csak 3-szor fürödtem vele, így sok másról nem tudok nyilatkozni. 4 pontot adok, mert az illat nem tökéletes, és mert nincs meg az az igazi tisztaságérzés utána, de ez csak az én habfürdő-dilim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Fabi95

2018. december 29.

Nagyon-nagyon folyós az állaga, és büdös. Engem nem a mézeskalács illatra emlékeztetett. Alig habzott. Szerencsére hamar elfogyott. Soha többet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

nocika113

2018. december 19.

Bár a csomagolás új, úgy látom a "minőség" maradt. A flakonba beleszagolva is érdekes illata van de a vízben ebből semmi nem érzik, de szó szerint. Szárítani legalább nem szárít, de kb ennyi a pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

dorkana

2016. augusztus 26.

Két éve novemberben rendeltem meg, karácsonyi lázban égve rögtön két flakonnal. Bár ne tettem volna! Anyukám mosószerként és felmosófolyadékként próbálta elhasználni, de így is elviselhetetlenül büdös volt, így kukában landolt a maradék. Erős, fűszeres, de a mézeskalácshoz nem hasonlítható szaga van. Kellemetlen, számomra büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

anettvagyok

2016. július 18.

Folyékony műanyag, a kádban már nem lesz mézeskalács szaga, csak ilyen halvány VALAMIT lehet érezni. a Habja is hamar elmegy. Szerintem felesleges termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

kamelia

2016. június 17.

Úgy vártam a megrendelés után, hogy megjöjjön. Már fejben el is képzeltem, milyen finom mézeskalács illatban fogok én lubickolni. Na hát azt elfelejtették megemlíteni a katalógusban, hogy ez romlott mézeskalács...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Teniko

2015. december 30.

Nekem fura diószerű illata van. Kézmosásra használom, a testemen nem bírom. Nálunk, más az illata a mézeskalácsnak. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

scbellie

2015. március 28.

Jól habzik, az elején tetszett az illata de a végére már émelyítő volt. Örülök hogy végre elfogyott és mégcsak látnom se kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Feketepárduc

2015. március 6.

Ilyen büdös habfürdőm még nem volt! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

Ilyen büdös habfürdőm még nem volt! :/

Emulgeálószer, felületaktív anyag.