Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Teokleia

2019. augusztus 11.

A Gold Glimmer fantázianevű metálarany verzióját nagyon régen használom. A metál finisnek persze megvan a szerencséje, hogy a formula képtelen beszáradni valamiért, de hosszú éveken keresztül bírta, már így is sokszorosan visszahozta az árát. Relatíve ritkán használom, így amikor kinyitom, furcsa alkoholos szaga van, de elégedett vagyok, inkább a töredező manikűrt untam meg talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

bettina28

2016. december 17.

Nekem fehér színben van meg, nem igazán repedezett, mintha túl sűrű lett volna. Icipicit hígítottam rajta, mégannyira se repedezett. Csalódtam benne, egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Lexy96

2016. május 18.

Fekete színben rendeltem meg, nem repedezett olyan szépen mint amire számítottam de volt olyan ,hogy szinte nem is repedezett.... nem tetszik.

Update: Egy jobb minőségű körömlakkal jobb eredményeket értem el, de így sem tetszik annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

AligatorBaby

2016. február 10.

Nekem az arany színű van már meg egy jóideje, nagyon szeretem, piros szín felett különösen szépen mutat, szépen repedezik. Legjobb repesztős körömlakk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Ella

2016. február 5.

Az ezüstszínű van meg. A legjobb repesztős lakk, amit eddig próbáltam, de nem hibátlan. Van, amikor csak 1-2 csík jelenik meg a körmömön, van, hogy hosszában-széltében is megreped, na, olyankor gyönyörű! :-) Érdemes belőle egy ecsetvonással több lakkot felvinni, mert utólag lehetetlen korrigálni. Gyorsan szárad. Tartósság közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

pond

2015. október 6.

Nekem sajnos nem vált be. Sejtettem, hogy nem úgy fog kinézni, mint a katalógusban, de még így is alul teljesített. Szerintem nem szép a végeredmény. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

kimo

2015. július 29.

Nem értem, hogy másoknak miért nem szép, nekem általában gyönyörűen repedezik. A kék szín van meg, fehér alaplakkal például irtó pazarul néz ki.
Avon lakkra még nem adtam öt csillagot, és most sem fogok, mert lehetne tartósabb, de a végeredmény nagyon szép. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

ladri

2015. július 11.

Arany színben van meg, nagyon jó. A titka, viszonylag vastag rétegben, csakis egy irányban szabad lakkozni, és fél perc múlva már reped is. Gyönyörű. Az arany ünnepi színe miatt nekem téli lakk, de nagyon különleges és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

PiciBrigii

2015. június 16.

Oda vagyok az Avonos termékekért, de ez volt életem első csalódása...Nyilván én is gondoltam, hogy nem lesz ugyan az az eredmény, mint a katalógusban, de hogy ennyire..?! Többször próbálkoztam vele, de nagyon csúnya lett...Sokáig a polcomon állt, időnként újra megpróbálkoztam vele, de mindig borzalmas lett az eredmény..Nekem a fekete, ismerősömnek a fehér volt meg, de egyikőnknek se sikerült soha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Cseppke

2015. április 28.

A fehér színű van meg. Nem vagyok vele megelégedve, szerintem csúnya a végeredmény. Egyszer használtam, szerintem többet nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.