Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nissi, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél formulája segít erősebbé tenni a körmöket. Kemény, sima és fényes réteget képez, búzaproteinnel és kálciummal ápolja körmeidet.

Alysse

2016. szeptember 4.

Sajnos már kifogytam belőle, és egy ideje nem látom a katalógusban pedig nagyon szerettem. Szuperül tartotta a körömlakkomat, csak arra kellett vigyázni, hogy egyszerre ne túl sokat vigyek fel rá, mert akkor apró buborékok képződtek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 4.

lilla1034

2016. június 19.

Körömlakk alapnak használom, annak tökéletes. Gyorsan szárad, fedőlakkal 1 hétig is bírja a manikűröm lepattogzás nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 19.

ivci

2016. március 21.

Körülbelül két hónapja,hogy használtam de nem segített semmit a körmeimen, viszont körömlakk alapnak és körömlakk utáni lakknak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

JudithBeauty

2015. július 1.

Szuperül erősíti a körmöket, és nem csak alaplakként, de önmagában felvíve is nagyon jó. Mosogatás után mindig gyengék lesznek a körmeim, eltöredeznek, de ez a lakk megakadályozza. Fedőlakknak még nem próbáltam, de annyian dicséritek, hogy én is kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

pverus

2015. április 13.

Imádom, a kedvenc alaplakkom, ha mást használok, mindig letörik a körmöm, 4 vagy 5 üveggel már biztosan elhasználtam belőle, erősíti a körmöket, gyorsan szárad (mire végigérek a 10 körmömön, mehet rá a színes lakk), könnyű rá lakkozni. Az elején az állaga tökéletes, nagyon szépen terül, de körülbelül a mire a lakk fele elfogy már kezd sűrűsödni (mint a lakkok többsége), lakkhígítóval orvosolható a helyzet, de azért az utolsó cseppeket már nem nagyon lehet belőle kinyerni. Fedőlakként nem próbáltam, de nekem bőven elég annyi, hogy megtaláltam benne a kedvenc alaplakkomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

gaboka

2015. április 4.

Szerettem, alaplakként használtam és néha fedőlakként (persze attól kicsit elszíneződött). A vége felé nagyon besűrűsödött, de ez az első körömlakkom amit teljesen elhasználtam. Egyelőre most kísérletezgetek más alaplakkokkal, de lehet még visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

petedancsa

2015. február 26.

Ez egy nagyon jó termék, mindig újra veszem, nekem sokáig elég és az ára se vészes, ha akciós. A körmeimmel csodát tesz, egyszerűen olyan erősek, nem jön le a felső réteg a körmeimről, ha lakkozok, akkor gyönyörű bázis, és lehet ezért bírja nekem egy lakkozás közel 2 hétig. Remek termék, mindenképpen megéri használni én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

vera00

2015. február 14.

Gyengék a körmeim és elfogyott az előző szintén Avonos körömerősítő lakkom vennem kellett volna egy másikat de sajnos olyat már nem lehetett kapni ezért kipróbálás céljából megvettem ezt a terméket. Szoktam alap és fedőlakként is használni de leggyakrabban még kenek rá valamit. Nagyon gyorsan szárad ez nagyon jó pont volt, viszont hamar elkezd kopni (max 4 nap) vagy teljes egészében leválik, persze csak akkor ha csak ez van a körmömön. Nem utolsó sorban szép fényt ad a körmöknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

bokorbogi93

2014. november 27.

Alaplakknak és néha fedőlakknak is használom. A vége fele járok és sajnos kezd sűrűsödni. Tartósabbá teszi a körömlakkot, és ami a legjobb, hogy ez helyrehozta viszonylag a lemezedést. Lehet újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

t.evacska21

2014. november 15.

Az én körmeim erősek, így nem igazán tudom felmérni, hogy körömerősítőként mennyire hatásos.
Alaplakknak és fedőlakknak viszont kiválónak bizonyult! Sokkal tartósabb a körömlakk vele :)
Amikor pedig csak azt szeretném hogy szép fényes legyen a körmöm, nem azt hogy színes, olyankor csak ezzel festem ki. Magában is jó tartós :) Ráadásul nagyon gyorsan szárad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szintetikus színező anyag. (Lila)