Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az ásványok erejével az erős körmökért (vas, magnézium, kalcium). Mikrorészecskei behatolnak a körmök barázdáiba és így segítenek egészségessé varázsolni azokat.

Korina2000

2015. február 7.

Alaplakknak, körömerősítőnek szoktam használni és tényleg szuper! A körmein sokkal erősebbek lettek, nem lett a körmöm sárga vagy repedezett ha ezt használtam alaplakknak. Az ára olyan 600 Ft körül van és sokáig elég. De számomra a legfontosabb amit kihagytam, hogy nagyon gyorsan megszárad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 7.

sabrirory

2014. április 6.

Nagyon jó! Gyorsan szárad és nagyon szép fényt ad a körmeimnek. Jobbára megelőzésre vettem, mert elég erősek a körmeim és nem akarom,hogy a sok lakkozás megviselje. Viszont homoklakkot nem kenek rá többet, mert összecsomósította! Akciósan vettem 600Ft körül, nekem teljesen megérte!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 6.

Kicsibabos

2014. január 13.

Szerintem nagyon jó, nekem erősített a körmeimen és nagyon gyorsan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Szerintem nagyon jó, nekem erősített a körmeimen és nagyon gyorsan szárad.

Borsolina

2013. május 18.

Nagyon-nagyon jó! Anyukából használtam kicsit a körmeimre,imádom.Szerintem el is fogom lopni ezt a lakkot..:) Szép kis csillámok vannak benne és tényleg erősíti a körmeimet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Tinuskaaa

2013. május 7.

nagyon nem jött be... nem fixál nem erősít :D de kinek hogy,,, elhasználom már ha megvettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 7.

Babooca

2013. március 31.

Narancssárgára befogja a körmöt, ami nem túl igényes hatást kelt, még jó, hogy csak kipróbáltam és nem az enyém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

TijuMK

2013. március 16.

Isteni jó, 2 hete van fönt a körömlakk amivel együtt felkentem, engem eléggé meggyőzött. Amúgy körömlakk nélkül meg egy nagy nulla, nekem már nap végén le lehetett egyben húzni a körömről.
Egyébként gyorsan szárad, és szépen terül rajta a lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Egyébként gyorsan szárad, és szépen terül rajta a lakk.

strawberry92

2013. február 6.

Update: Mára egyedül az a tulajdonsága maradt meg, hogy védi a körmeimet az elszíneződéstől. A körmöm ismét válik ketté, kicsit sem javul. Nekem is sikeresen besárgultak a körmeim tőle és ami a legjobb, hogy mostanában alaplakként nemhogy nem jó egyszerűen borzalmas mivel egy az egyben le tudom húzni a körmömről sokszor az egészet vagy ha nem akkor magától esik le a lakk a fél körmömről. Ráadás....elég durván besűrűsödött. Soha többet!

Nekem bevált, keményebbek lettek a körmeim és sokkal szebben és tartósabban tudok lakkozni mióta használom. Önmagában is tetszik, mert szép barackos színt ad a körmeimnek. Ja igen és az is nagy előny, hogy megvédi a körmöt az elszíneződéstől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

szaboszimonetta93

2013. január 26.

Szeretem,gyorsan szárad és szépen megerősíti a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Szeretem,gyorsan szárad és szépen megerősíti a körmeimet.

hempike1

2013. január 9.

Ezt szoktam használni a coral reef alá, hogy ne színezze el a körmeimet. Szerintem hasznos, megszüntette a lemezes leválásokat. Csak úgy magában is lehet használni, de nekem csak egy rétegben jött be a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.