Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Ejfelitunder, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a körömerősítő és kondicionáló, ápoló folyadék biztosítja a körmök egészségét. Hidratálja és erősíti a törékeny és beszakadó körmöket. Véd a töredezéstől. Keravite-ot tartalmaz.

zsofi207

2018. július 5.

Ugyan már nem látom katalógusban, de ha az épített körmömet leszedik ezzel ápolom utána.
Két óránként csak úgy hanyagul bekenem vele a körmeimet és így kb. 3nap után már helyreáll, nálam abszolút nyerő.
Bízom benne lesz újból!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Bízom benne lesz újból!

Bonzee

2018. március 1.

Közepesen kegyetlen szaga van, de a cél (vagyis az eredmény) szentesíti (vagyis illatosítja) az eszközt. :) Az egyetlen szer a világon, amitől az én bágyadt körmeim magukhoz térnek, sőt: időnként engedik egészen nőiesre megnöveszteni magukat. Amikor néhány éve egy ideig nem szerepelt a katalógusban, rendesen pánikba estem. Azóta mindig van itthon egy bontatlan dobozzal / üvegcsével is, és amikor kibontom és elkezdem használni, már rendelem is a következőt. Ami jó, az jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Dea

2017. április 17.

Gyakori használat mellett segít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Gyakori használat mellett segít :)

egiagi23

2017. január 3.

Havonta 2-3 alakalommal használom, de számomra semmi extra hatása nincs. Nem rossz, de ha elfogy nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Egnesz

2016. december 31.

Eddig két üvegcsével használtam el.Olyan mintha beszippantaná a körmöm amire szüksége van a lakkból... Nem szereti ha hosszabb idei tárolom és nem használom, olyan mintha megromlott volna. Jó illata megmaradt, de valami alkoholos büdösség is párosult hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

bettina28

2016. december 17.

Szerintem semmit nem használt, elég sokat kenegettem vele a körmöm. Az illata tetszett de mintha besárgította volna a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

pillacskak

2016. március 12.

Nagyon hatásos és gyors! Nemsokára kifogyok belőle, de biztosan újra fogom venni!! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom!!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

mmartina97

2016. március 10.

Pont az ellenkezőjét csinálja a körmömmel,kiszárad és törik.Hatalmas csalódás,még az 1 csillagot sem érdemli meg..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

Zoldtulipan

2016. március 3.

Úgy álltam hozzá, hogy nem hittem benne. A körmöm nagyon puha, lemezes, és folyton letörik, szétválik. Gondoltam, egy próbát megér, és kellemesen csalódtam, ugyanis használ! Észrevehetően erősebb és keményebb lett a körmöm. Nem eget rengető a változás, de sokat javult. Pedig még csak az egyharmadát használtam el fél év alatt. Ha eszembe jut, minden este bekenem. Ha nem, kb hetente. Az illata nagyon fincsi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Fatyolfelho

2016. január 18.

Jó emlékeim voltak róla és mivel elkezdett elvékonyodni és rétegekben lejönni a körmeim vége, így újra megpróbáltam. Kb nulla hatása volt, pedig sokáig használtam. Most személyes ajánlásra Mr Nail körömerősítőjét próbálom, arra már most egy csillaggal többet adok, de meglátom mi lesz később, ha ez sem válik be, akkor jöhet az Essence studio nails..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.