Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Frumus, az összetevőket feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2016. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• felfrissíti és hűsíti a bőrt
  • hidratál
  • alkoholmentes

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Arc krémjével együtt használom és szuper! Reggelente fújtam az arcomra(ébresztőnek is jó🙂) majd bedörzsöltem. Hamar felszívódik, jó illata is van. Volt hogy a hajamra is fújtam és szerintem száraz hajra is jö🙂 Biztos újra veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

eveartstar

2018. december 1.

Up: Ez nem smink fixáló, viszont tonernek szuper télre. A kezembe szoktam fújkodni, és úgy paskolom az arcomra, utána egy esszenciát és hidratálót teszek fel, néha napján olajat. Először azt hittem hogy az egyik hidratálótól lett ilyen puha a bőröm, már majdnem megrendeltem, mire kiderült hogy ez a ludas. Szuper puha a bőröm tőle!

Én testápolóként használom. Amióta sprickolom magam vele kevésbé van kiszáradva a felkaromon és a lábaimon a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 1.

HDorina

2018. augusztus 24.

Konkrétan a felét sem használtam el. Nyári frissítésnek vettem meg, de smink fölé használva sok, nem szívódik be. És smink nélkül is vigyázni kell, mert AHA savat tartalmaz és napsütés hatására irritálhatja a bőrt. Esti arcápolásnál is soknak éreztem, mintha valamit ráfújnék a bőrömre, ami nem szívódik be hanem lefolyik inkább. Nem jött be a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Eszteerke

2018. június 8.

Engem nagyon meglepett ez a termék, mert semmi extrát nem vártam tőle, de szerintem tényleg jól hidratál, nekem mattítja is a nagyon zsíros bőröm. Ezen kívül imádom az illatát, nagyon kellemes :) Miutan befújtam vele az arcom sokáig megmarad az illata. Nem irritál, nem csíp. Biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

off06

2018. május 15.

Esti hidratálásra használom, és reggel a nappali krém alá. Egyszerű, de zseniális. Imádom! Egyértelműen újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Bububaba

2018. március 16.

Találomra vettem meg,kíváncsi voltam milyen lehet,de nem gondoltam volna hogy ennyire jó lesz! A zsíros bőrőmre pont elég ennyi hidratálás, még a pattanásokon is segít. Télre kicsit kevés,de nyárra tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

barbikovacs

2018. február 28.

Várok vele még egy kicsit, mivel épp akkor kezdtem használni, amikor a ciklusom miatt amúgy is hajlamos pattanásosabbnak lenni a bőröm,. Addig 3 csillag, mert fantasztikus érzést nyújt a használata, és mintha egységesebb lenne az arcbőröm is tőle, viszont, ha miatta lettek a pattanások, akkor mennie kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

eperturmix

2017. december 4.

Igazából csak azért vettem mert akciós volt,és gondoltam kipróbálom,noha nagy szükség nincs rá.Mit tegyek,ilyenek a Nők...
Az illata nagyon finom,olyan mint egy jó arckrémé,megnyugtató,nőies.A spriccelőjével nincs gondom,én egyből arcra fújom,jól porlaszt,nem csöpög,bár megszokásból a kezemmel párszor teszek belemasszirozó mozdulatokat.Jól helyettesíti az arckrémem,még néha este is fújom ha túl lusta vagyok kenekedni.Hidratálni nem fog úgy mint a krém,de instant megoldásnak megteszi.Nyáron lehet a legjobb,de most télen is simán megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

stofareni

2017. augusztus 30.

Imádtam! Pattanásos arcomat nagyon szépen helyre hozta és mostmár alig van pattanásom mióta használom. Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

raramusic

2017. augusztus 4.

Szeretem mert kellemes illatú, könnyű, és frissítő. :)
Akár napkozben, akár, reggel-este. Biztosan venni fogok még belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Szeretem mert kellemes illatú, könnyű, és frissítő. :)
Akár napkozben, akár, reggel-este. Biztosan venni fogok még belőle. :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-40, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.