Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Nyugtatja az ajkak bőrét. Mézet és E-vitamint tartalmaz, ami kondicionálja a körömágybőrt. Táplálja a száraz könyököt.

Ár: 599 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
bolondaviki

2019. szeptember 23.

Na jó, ezt miért nem vettem meg hamarabb? Évek óta szemezek vele, és hát hűha! A hidegtől/széltől véresre repedt számat 2 nap alatt teljesen rendberakta, az illata csodás, és nincs az a furcsa íze sem, ha véletlenül belemegy a szájüregembe... Szeretem, ha eredeti áron nem is, de mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Andy88

2018. december 17.

Nagyon gazdag textúrájú balzsam, tökéletes ajakápoló helyett ha ki vannak száradva az ajkaid, vagy megfázáskor ha a sok orrfújás miatt kiszárad a bőröd. Könyökápolóként is helyt áll, kisebb területeken fantasztikusan rendbeteszi a bőrt már 1-2 használat után. Finom illata van, és édeskés az íze. :)
Sajnos nagyon nehezen lehet eloszlatni a bőrön, és nehezen jön ki a tégelyből, de ennek ellenére szuper választás mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Ayamee

2018. május 29.

Nagyon hatásos! Bőrszárazsságra, kiszáradt ajkakra ennél jobbal még nem találkoztam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Ez egy kis csoda! Isteni illata van és a hatása is remek. Az ajkam nagyon puha lett tőle. De a kézfejemet is puhábbá varázsolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Inezke

2018. március 20.

Én csak a számra használom, mert krémként nekem nagyon zsíros lenne. Télen kötelező a használata nálam, mert a csípős hidegtől mindig kiszárad és kicserepesedik a szám, viszont ez a balzsam csodaszer rá. :) Nagyon finom mézes illata van, édeskés és plusz pont azért, mert olyan, mintha szájfényt viselnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

somi11

2018. március 15.

Nekem csodaszer. Esténként csak ez tudja helyreállítani a csúnya, száraz számat. Azonban a tégely miatt és hogy nappal azért nem nagyon szertem használni, mivel fénylik -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

Bloom

2018. február 18.

Ekcémás kezemre éjjelente hármas kézkrém-kombót szoktam használni, aminek ez a balzsam az alapja. Szépen hidratálja a száraz, kirepedezett kezem, nem irritálja a bőrt, az illata kellemes. A sarkamra is szoktam használni sarokreszelés után alaprétegként, egy könnyebb hidratáló krémmel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

zdoreebaba

2017. december 27.

Ajándékba kaptam, de nem igazán szeretem használni. Jobban szeretem az Oriflames univerzális balzsamokat. Ennek sem az illatával sem a hatásával nem vagyok kibékülve. A csomagolása is elég ramaty! El fogom használni, ha már kaptam és gondoltak rám, de kínszenvedés lesz. Valóban mű szaga van, egyáltalán nem azt a kellemes mézes illatvilágot hozza magával. Zsíros, maszatos érzetet hagy maga után. Még ki fogom próbálni anya repedezett sarkán, vagy a saját sarkamon, hátha ott használ, de kézen gyűlölet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

rammy717

2017. november 28.

Katasztrófa. Nekem is úgy adta valaki tovább, végül a kukában landolt. A kezeimen próbáltam a szárazságtól szétrepedezett ujjközeimen, és a könyökömön. Hatása semmi, és ráadásul kellemetlen érzés is volt. A szaga mű, az egész nagyon nincs eltalálva. Zsíros érzetet hagy, nem szívódik fel, csak úgy ottmarad. Nagyon zavaró. Gondoltam, gazdagon tápláló krém, ami kellemesen enyhíti, rendbe hozza a szárazabb területeket, de nem :) Az ára is sok, én senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Isabelle15

2017. november 18.

Ajakápolóként használom. Nekem bevált, a reggeli rutin része már hosszú ideje. Viszont a csomagolása nagyon rossz. Vettem egy rúzs ecsetet azzal kapirgalom ki a kis tégelyből. Egyebként csak körömmel lehetne. Ez miatt -1csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0