Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Kényeztesd magad az édes cukor, a szilva és a meleg vanília illatkavalkádjával. Kíméletesen tisztítja és kondicionálja, valamint sima és hidratált érzetet kölcsönöz bőrödnek.

avonbudafok

2018. október 26.

A fügés és a gránátalmás tusi volt a kedvencem, amíg ki nem próbáltam a cukrozott szilvásat... ezt egyszerűen nem lehet megunni, imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

bubilany

2017. november 21.

Imádom az illatát, igazi kis karácsonyi csoda.
Viszont kicsit szárítja a bőrt, így utána kell hidratálni. (nem ajánlom a saját testápolóját erre a célra. Kellemes az illata de nem hidratál)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Imádom az illatát, igazi kis karácsonyi csoda.

kovacsnikoletta92

2017. november 13.

Imádom imádom, annyira finom illata van és nem szárítja a bőrömet. Az egyik kedvenc avonos tusfürdőm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Cintia9

2017. szeptember 28.

Nekem nem tetszik hogy ennyire sűrű inkább hasonlít egy testápolóra mintsem egy tusfürdőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

netcicus01

2017. augusztus 26.

A kedvenc Avonos tusfürdőm! Imádom az illatát, krémes, sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

A kedvenc Avonos tusfürdőm! Imádom az illatát, krémes, sűrű.

Annuss

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

Jujj nagyon szerettem. Isteni illata volt. Szuper karácsonyt idéző illat számomra! Téli használatra ajánlom a hangulat kedvéért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

melissared

2017. május 16.

Szeretem az illatát, bár nem feltétlenül mondanám meg hogy konkrétan milyen illata van. Jól habzik, szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

lcsillu10

2017. május 15.

Az itt olvasott velemenyek miatt rendeltem meg, de egyaltalan nem vagyok tole elajulva! Az illata egyaltalan nem fogott meg, se tusfurdo se testapolokent.
Sokkal intenzivebb illatra szamitottam..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 15.

Sokkal intenzivebb illatra szamitottam..

Krisztinaia

2017. április 17.

Imádom az illatát, ha tényleg akciósan elérhető, mindig rendelek belőle, lehetőség szerint együtt használom az "illatcsaládot".
Semmi extra, csak az illata miatt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Semmi extra, csak az illata miatt veszem.

Rockysinger

2017. március 20.

Nekem az illata nagyon bejött, bár nem túlzottan használtam.. De mikor az évek alatt majdnem elfogyott ossze öntöttem egy másik testápolóval amivel most egy csodaszer, és minden napi használatban van. Bár nem tudom hogy miután elfogy újra fogom e használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Színezék. Lilás piros.