Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: ginaaa91, Módosítva: 2012. december 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 200 ml

viviennoo

2017. augusztus 20.

Nekem is egy picit mű az illata. Egyébként nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Nekem is egy picit mű az illata. Egyébként nem rossz.

Akara

2017. május 30.

Fincsi az illata, bár tényleg nem olyan, mint a katalógusban. Inkább olyan energiaitalosabb epres illata van. Egyébként ez is isteni. Viszont alig habzik.Nem is tart ki az illata semeddig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

mujerconfused

2017. május 27.

Csalódás, az illata egyáltalán nem olyan, mint a katalógusban + mintha nagyon pici csillámokkal lenne tele, amik a bőrön ragadnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Nime

2017. április 11.

Újra kapható! :)
Nagyon finom illata van,én szeretem :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Újra kapható! :)
Nagyon finom illata van,én szeretem :3

vevibabindahaus

2015. január 2.

Van valakinek még otthon elfekvőben esetleg? :D Vennék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Van valakinek még otthon elfekvőben esetleg? :D Vennék! :)

k.ingrid90

2014. március 26.

Az illata még használat előtt nagyon tetszett, használva meg nem tudtam elviselni magamon. Nekem túl sok volt benne a fehér csoki. Tesóm szereti és nagy örömmel fogadta hogy neki adtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

zsannasko

2013. november 22.

Finom illata volt, nem túl tartós. Nem szárított, de nem is hidratált. Átlagosan habzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Dii

2013. március 13.

Nagyon kellemes az illata, engem mindig a joghurtra emlékeztetett használat közben (az állagával együtt). Viszont túl hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

agiv

2013. február 10.

finom az illata,engem nem szárít,mondjuk testápolót mindíg használok zuhanyzás után,viszont az illata annyira nem érezhető a bőrön utána,de ezen segít ennek a testápolója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

agi.greendaygirl

2012. december 17.

finom illata van, jól habzik, nem szárít- ennyit várok el egy tusfürdőtől.
Az illata az elején még csak epres én a csokit utána kezdem el érezni :D egy ideig még érezhető a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

finom illata van, jól habzik, nem szárít- ennyit várok el egy tusfürdőtől.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.