Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kellemes, frissítő illatot kölcsönöz a bőrnek.

Mia0602

2019. július 20.

Ez is egy nagyon édes illat. Unokahúgom rendelte azt próbáltam ki, de NEM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Ez is egy nagyon édes illat. Unokahúgom rendelte azt próbáltam ki, de NEM!

Yeliz

2018. november 8.

Most kaptam meg tegnap a rendelésemet és rögtön ki is próbáltam. Szerintem megváltozott az üvege, mert nekem kis csillagok is vannak rajra. Az illata nagyon édes, nem olyan kellemesen édes, mint a cukrozott szilvásnak, hanem olyan töményen. Valahogy majd elfogy, de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Orsivagyok

2016. február 11.

Naaagyon fincsi illatu. És imádom hogy még tartós is, és igazán könnyű a bőrön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 11.

hbrigi25

2015. december 14.

Nagyon szeretem! Így télen, tökéletes karácsonyi hangulatba repít ez a permet. Az én bőrömön elég tartós, de lehet azért, mert a tusfürdőjével együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Tuszy

2015. augusztus 26.

Ez az egyik kedvencem az áfonya és orchidea testpermet mellett. Szeretem az illatát, és a tusfürdőjének is nagyon jó az illata :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

welc64

2015. július 16.

Nagyon jó illata van, én kicsit kókuszosnak érzem, legalábbis engem arra emlékeztet. Tartóssága átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Dea

2015. június 26.

Az illata nagyon megtetszett a katalógusban,és a valóságban is hasonlóan kellemes az illata,de nekem kevésbé tartós,mint a cseresznyés testpermet ezért csak 4 csillag :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 26.

PiciBrigii

2015. június 15.

Azt hiszem csak egyszer volt ilyen.. Nem azért mert rossz, hanem mert az összes testpermetet ki akarom próbálni :) De kellemes illata volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

linda_lepres

2015. június 11.

Nekem is tetszik az illata, viszont nem túl tartós, a planet spa-s bali botanica-s testpermetét jobban szeretem az avonnak, azt sokáig és intenzívebben érzem a bőrömön, mint ezt (és több is van benne), de amúgy egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

auberginecat

2015. május 21.

ugyanolyan jó illata van, mint a tesóinak, de én nagyon ráuntam a testpermetekre, mivel roppant kiábrándító a tömény alkoholszag bennük. mostanában ágyneműt, illetve függöny szoktam befújni ezekkel a termékekkel, úgy elmennek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract