Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: kalmaniki, Módosítva: 2019. november 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Kiszerelés: 7 g

blilla91

2015. december 22.

Semmi hatása nem volt, így továbbadtam olyannak, aki szivesen elhasználta. Én azért vettem, h ápoljon, na azt nem tette meg, a többi tulajdonsága érdektelen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Cilu

2015. november 14.

Kezdetben imádtam, jól hidratált, szép pirosas színt ad az ajkaknak. De minél többet használtam, annál inkább megutáltam, mert van egy fura utó illata és íze is. Tanácsadóként szinte ingyen szereztem be, de többet nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

cherry83

2014. november 18.

Kissé pirosítja az ajkakat, megfelelően krémes, és remek az illata és az íze sem rossz. Igazi dinnye illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 18.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Remek illata van. Remekül hidratál. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Remek illata van. Remekül hidratál. Imádom :)

francais

2014. április 25.

Van egy kis fénye , meg színe ami szerintem nagyon szép, az illata igazi dinnye, bár ennyi erővel lehetne sárgadinnye is...Eddig még nem kóstoltam, de most , hogy mondjátok tényleg finom az íze is. Remek összetevők, pompásan hidratál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

l.reka2000

2014. április 6.

Szerintem nagyon jól hidratál jobban mint bármely más eddig használt termék.JÓ az illata szerintem színez is kicsit :) csillagos 5ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 6.

szilvi07

2014. március 27.

Úgy tapasztaltam, hogy kicsit színez is. Jól hidratál. És finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 27.

Úgy tapasztaltam, hogy kicsit színez is. Jól hidratál. És finom az illata.

bdori

2014. március 9.

Nagyon jó íze van,és ad egy kis színt is a számnak,ami külön tetszik :) Hidratálása elmegy,nekem sokat kell rákenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Démonka91

2014. február 19.

Az illatát nagyon szeretem, kicsit hidratál is ,de nem egy csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Az illatát nagyon szeretem, kicsit hidratál is ,de nem egy csodaszer :)

Nixu95

2014. február 13.

Akciósan vettem meg, nagyon jó az illata *.*
És Finom az íze :$
Nem kell sokat fel kenni belőle :)
Úgy hogy sokáig kifogja bírni.
Nekem szépen helyre hozta a számat :)
Legközelebb az epreset akarom kipróbálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 13.

Akciósan vettem meg, nagyon jó az illata *.*
És Finom az íze :$
Nem kell sokat fel kenni belőle :)
Úgy hogy sokáig kifogja bírni.
Nekem szépen helyre hozta a számat :)
Legközelebb az epreset akarom kipróbálni :)

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2