Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: beresg, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Görögdinnyés illattal. Gyengéd, könnymentes formulával.

Kiszerelés: 250 ml

Imre girl

2013. november 9.

Kedves Laura19!

Követem, hogy mihez írsz véleményt, úgy gondoltam, hogy meglepem a lurkókak. Én az ikreknek vettem egyet, nagyon szeretik, csak az egyik egyszer a szájába nyomta és lenyelte, így azóta el kell rejtenünk előlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.

Kedves Laura19!

Laura19

2013. november 3.

Amikor az unokaöcsém nálam nyaralt 2 hétig, gondoltam meglepem ezzel.
Mindketten imádtuk az illatát, akár órákig hajlandó lettem volna mosni vele a haját. :D
Aztán nekiadtam, hazavitte magával.
Az anyja pedig (húgom) többször mesélte, hogy nem hajlandó mással hajat mosni, mióta nálam járt. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Amikor az unokaöcsém nálam nyaralt 2 hétig, gondoltam meglepem ezzel.
Aztán nekiadtam, hazavitte magával.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.