Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2014. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Frissítő hatású testpermet levendula és kamilla illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

JudithBeauty

2015. augusztus 17.

Kedvenc volt régen, kár hogy megszűnt. Relaxáló, ellazító hatása volt, a szobákat és az ágyneműket is befújtam vele, nemcsak magamat. Ha jól emlékszem, 125 ml-es volt, elég sokáig kitartott. Megkapja az Ötcsillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Virtual Angel

2015. május 6.

Imádtam, sok flakonnal elhasználtam, mert a levendula az egyik kedvenc illatom, a kamilla alig érződött mellette. Nagyon sajnálom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

szilvia.bano

2015. január 30.

Kellemes illata van, de ebből a sorozatból ezt csak légfrissítőnek használtuk, és használnám, ha lenne újra. Szeretem, de nem ez a kedvencem ebből a sorozatból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Yubiri

2013. november 2.

Kaptam... Kellemes illata van, de leginkább csak párna illatosításra használom. Ruhára is fújtam már párszor, bőrre, testpernetnek a triclosan miatt amúgy sem szívesen használnám. Nem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.

szamira

2013. április 4.

Hát, ööö, izé, én ezt wc illatosítónak használom :)) Úgy, nagyon kellemes illata van, de magamra nem fújnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

bandita

2013. február 28.

Hasonló célra vásároltam, mint miomio. Sajnos, van számomra egy kissé fura kesernyés mellékillata, ami bezavar a levendula által nyújtott élményembe. Én az ibolyás verzióra váltottam inkább, nálam Ő az ötcsillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 28.

miomio

2013. február 23.

Nagyon kellemes illatú testpermet. Én elalvás előtt fújok a pizsamámra , a levendula illat segít a stresszoldásban, a mihamarabbi elalvásban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract