Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: f.andi, Módosítva: 2015. március 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A liliom és gardénia hosszan tartó friss érzetet biztosít. Kellemes habot képez, mellyel tisztítja és kondicionálja a bőrt. Használata: Zuhanyzás közben bőségesen vidd fel nedves testedre. Gyengéden masszírozd bőrödbe körkörös mozdulatokkal, majd alaposan öblítsd le.

Nikita0828

2014. augusztus 6.

Nekem nagyon tetszik!
Kicsit mézes beütése van a bőrömön :) Szépen habzik, kevés is elég belőle, és tartós az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Nekem nagyon tetszik!

CherryBlossom

2013. október 13.

Hát ez nekem sem jött be. Szolid virágos illatra számítottam, ehelyett kaptam...ezt. Elajándékozom, vagy felajánlom az amazonas mentén élőknek szúnyogírtásra. Amelyik előbb összejön. De igazából nincs merszem "meglepni" ezzel senkit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

f.andi

2013. július 21.

Nekem tetszik az illata. Igaz kissé erős használat közben, de utána már teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

bridgeta28

2013. június 29.

Egyáltalán nem tetszett. Kimondottan szúnyog irtó illata van:(( Pedig nem ezt vártam, csalódott vagyok nagyon!:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Piros)