Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Keyo38, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Mia0602

2019. július 20.

Nagyon fincsi elegye a maracujának és a bazsarózsának. Talán kicsit gyümölcsösebb, mint virágos. Pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Manitabarbara

2019. május 29.

Kellemes illata van. Nekem egy picit sok benne a bazsarózsa,de egyáltalán nem zavaró.Nyárra tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 29.

Alexandra11

2018. augusztus 17.

Nagyon jó illata van, de az sajnos tényleg nem érzik olyan sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Nagyon jó illata van, de az sajnos tényleg nem érzik olyan sokáig.

dynah13

2018. augusztus 4.

Azert vettem meg, mert a maracuja a kedvenc gyumolcsom. Nagyon jo illata van, kellemes, de sajnos nem tul tartos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Kence123

2018. július 16.

Az illata a kifújáskor nagyon kellemes és könnyed viszont ezt egy alkoholos már-már fertőtlenítő szag követi és ezért nemnagyon jött be.Ezt az egy flakont elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

spavanilly

2017. május 23.

Kellemes, nagyon édes illat.
Könnyedén frissít, kifújáskor elég alkoholos, de ezt az ár-érték arány miatt elnézem neki.

Rég láttam a katalógusban, nyárra újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Kellemes, nagyon édes illat.

Rég láttam a katalógusban, nyárra újravenném!

eszterbarna

2016. október 9.

Kedvenc testpermetem, mert a gyümölcsös parfümjeimhez illik, így jó kombinációnak bizonyult. Az illata pont olyan, amit egy testpermettől várok: frissítő, kicsit mosóporos illat, abból a célból, hogy frissen mosott ruhaillatom legyen illetve elvegye a rossz szagokat (pl. kajálások után beszívódott kajaszagot).:D Nem mondanám túlzottan tartósnak, de én nem is parfümként használom, így nem is kell annak lennie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

csibike100

2016. augusztus 2.

Hát nem is tudom az illata hol tetszik, hol nem, igazából nem is tudom mire emlékeztet ez az illat. A tartóssága nagyon jó, ilyen tartós testpermetem még nem volt. A frissítő hatása is nagyon kellemes.

Update:
Végre sikerült rájönnöm mi is a problémám ezzel a termékkel, mikor magamra fújom először egy rózsás illatot lehet érezni, amit én nemigazán kedvelek, de kb. 5 perc után kezdi átvenni a helyét egy finom gyümölcsös illat, ami valami isteni. Igazából nagyon megszerettem és nemcsak az illata miatt, nagyon jól felfrissíti a bőrt, ráadásul még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Update:

moldvaieva

2016. július 24.

Szerettem volna szeretni ezt az illatot, mert nagyon érdekes,különleges párosítás ez a két illat DE egyszerűen katasztrófa maga a megvalósítás
Először mikor kifújtam azt hittem rosszul érzem az illatot, de másodszori használat után kétséget kizáróan egy az egyben wc illatosító illata volt,
Egyszerűen nem tudom felfogni ,hogy lehet valami ilyen büdös.. wc illatosítónak tökéletes lenne HA nem illanna el az illata gyorsan. Mindenesetre szettben olcsón kijött és így nem bánom ,hogy megvettem mert ajándéknak tökéletes lesz.. hát ha valakinek jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Izabel

2016. július 3.

Anyukám újabb testpermettel örvendeztetett meg :) Nagyon kellemes az illata, számomra nem annyira tavaszias, inkább a fülledt nyári estéket idézi, de lehet, hogy ez az aktuális évszakból adódik. Ez az egyik legintenzívebb illatú AVON-os testpermetem, hosszabb ideig érződik, mint a többi, de mondjuk, nekem a testpermet esetén nem is szempont a tartósság, mert csak fürdés/zuhanyzás után (illetve nagyon ritkán napközben) használom arra, hogy felfrissítsem a testem. Tavaszra/nyárra tökéletes, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.