Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: katka88, Módosítva: 2014. június 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Az Avon Orchidea és áfonya tusfürdő kíméletesen tisztítja, felfrissíti, puhává és finom illatúvá teszi a bőrt. A friss erdei áfonya és az édes orchidea kellemes illatával kényeztet.

Ár: 599 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Luna1024

2019. május 17.

Ajándékba kaptam, magamtól valószínűleg nem vettem volna meg, mert nem igazán használok Avon termékeket. Én teljesen átlagos tusfürdőnek tartom, nem volt se rosszabb, se jobb azoknál, mint amiket általában használok. Az illata nagyon fini édes-gyümölcsös, kicsit vattacukros, és szerencsére érzem az orchideát is, ami a kedvenc virágom. :) A kezemen sokáig megmarad az illata, máshol sajnos nem. :(

Gél állagú, halványlila tusi. Nagyon furcsa, hogy nekem iszonyú nehezen habzik fel, és ha mégis, akkor is csak picit... Emiatt sokkal többet kell belőle használnom, mint más tusfürdőkből - így értelemszerűen gyorsabban is fogy -, és eleinte féltem, hogy nem tisztít eléggé. Szerencsére erről szó sincs, tiszta vagyok utána, sőt, de picit mintha szárítaná a bőrömet. :(
Ajándékként örültem neki, el is fogom használni, de magamtól szerintem nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Zerneboch

2018. augusztus 3.

Hosszútávon nem a legjobb a bőrnek, de az illata csodálatos, és tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Hosszútávon nem a legjobb a bőrnek, de az illata csodálatos, és tartós.

csemezb

2018. május 11.

Hát, ez a tusfürdő nagyon kétes érzéseket váltott ki belőlem. Az újságból az illata teljesen más volt, mint valójában. Eleinte még azért úgy tetszett, nem volt rossz, aztán egyre inkább éreztem ezt a mű gyümölcs meg virág illatot. Még nem fogyott el, félig van. Elhasználom, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Franciacsaj

2018. március 14.

Az illata megérdemelné az 5 csillagot is, sokáig ez volt a kedvencem, de sajnos, mint tusfürdő nem jó a bőrömnek, viszketek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

sieszter

2018. március 9.

Jó illatú, iszonyatosan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Jó illatú, iszonyatosan szárít.

rammy717

2018. március 8.

Nekem ezek az Avonos gél-tusfürdők iszonyúan kiszárítják a bőrömet. Száraz, viszketésre hajlamos bőrűeknek nem ajánlom. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Denny

2017. december 16.

Ajándékba kaptam, azóta pedig beszereztem még egyet. Egyszerűen imádom az illatát, annyira finom! Elég könnyű tusfürdő, szerintem nyáron ideálisabb választás, mint télen. Jól habzik, nem szárít, viszont irtó gyorsan fogy. Sajnos az illatát sem lehet érezni hosszútávon, az én bőrömön abszolút nem marad meg. Ezeket figyelembe véve teljes áron szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Krisztinaia

2017. április 17.

Imádom az illatát, a testpermet miatt használom, hogy jobban érezhető legyen, de egyébként egy átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

kismadár

2017. április 11.

Az elején szerettem, de a végére már vártam, hogy elfogyjon.. Ezen is érződik az a tipikus Avon illat, kicsit elcsépelt mű bogyós gyümölcs illat. Nem rossz, és fürdés után is érződik a bőrön, de semmi extra. Jól habzik, nem irritál, nem szárít, elhasználtam, de kedvenc nem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Candy21

2017. március 7.

Finom az illata nem szárít jól habzik fürdés után is érzni a bőrömön az illatát olyan elmegy egynek tmsfürdő nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Lila színű.