Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• segít azonnal felfrissíteni a bőröd, hidratál, különféle bőrtípusokra használható
  • vattakoronggal, víz nélkül használható
  • frissíti és hidratálja a bőrt
  • alkoholmentes

birobarbara85

2019. szeptember 19.

400 Ft-ért verhetetlen. Két üveget elhasználtam, de nem lett nagy a szerelem. Kicsit ragacsos utóérzete van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

foltospanda

2019. július 10.

Régebben használtam, finom illatú, viszont ragacsos maradt utána az arcbőröm:/ Több éve vettem, de nem fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

heydee

2019. május 29.

Kellemes illata van, felfrissíti az arcbőrömet, azonban pár óra elteltével kicsit olajosabb, zsírosabb lesz tőle a bőröm.
Semmi extrát nem tapasztaltam a hatásával kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Semmi extrát nem tapasztaltam a hatásával kapcsolatban.

Avonlany

2019. május 1.

Kellemesen frissít, üde érzést biztosít, nekem az illata nem jött be, de alapból nem szeretem a rózsa illatot. Amúgy jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

PattiiT

2019. március 24.

Régebben használtam, nem is emlékszem az illatára, de nem lehetett annyira rossz. Smink előtt frissítettem fel vele az arcomat reggelente, erre tökéletes volt. Csodákat nem kell tőle várni, olcsó és viszonylag ár-érték arányban megéri. Rosszabb napokon mintha ragadt volna tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

nocika113

2019. január 28.

Innen látszik, hogy ízlések és pofonok, mert sajnos nekem nagyon nem jött be az illata. Pozitív, hogy nincs benne alkohol és olcsó, de itt meg is állok, mert én semmi változást nem észleltem a bőrömön, sőt sajnos nekem kicsit gyengén muzsikált tisztítás terén. Örülök, hogy elfogyott, nem hiszem hogy újra megvenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Krisztakiki

2018. december 8.

Frissítő és jó illatú termék. Kellemes érzetet adott az arcomnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Frissítő és jó illatú termék. Kellemes érzetet adott az arcomnak...

csszabinka13

2018. június 19.

Kellemes illat nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Kellemes illat nekem bevált

lichtnori

2018. június 6.

Kellemes illata van, nincs benne alkohol és olcsó. Ezek voltak a pozitívumok. Vattás áttörlés után ragad tőle az arcom. Ezen kívül semmi hatása nincs. Most áttöltöttem egy spricnis, fújós flakonba, hogy majd arcpermetként elhasználom a maradékot. De így sem vált be, mert a kezdeti frisesség hamar elmúlik, és marad a ragacsos érzet. Nem szeretem, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

illeseniko

2018. február 24.

Az illata kellemes, viszont arctisztítóként nem funkciónál túl jól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Az illata kellemes, viszont arctisztítóként nem funkciónál túl jól.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.