Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2011. október 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

janush

2012. december 16.

Juj én ki nem állhattam...tömény volt és büdös..azt hiszem túl sok volt a fűszer.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

angelika11

2012. március 20.

Ez egy régi típusú spray.Nekem még van belőle és használom is.Nagyon szeretem az illatát!Édes és igen kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

onecrimsonnight

2011. október 26.

Nővérem használta ezt régebben, nagyon finom édeskés illata volt, de nem volt túl tömény. Kár, hogy már nem lehet kapni, szívesen használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Honey, Propylene Glycol

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.