Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tokfejessi, az összetevőket feltöltötte: baba_girl_16, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A közkedvelt illatosított testpermet csillámspray változatban. Gyönyörű, diszkrét fényt ad bőrödnek és kellemes illatot kölcsönöz.

baba_girl_16

2016. augusztus 25.

A cseresznyevirágos az egyik legjobb illatú testpermet. Gondoltam nyáron nagy buli, ha csillog is. Jóval sűrűbb az állaga a normál testpermetnél, ezáltal gyorsabban is fogy. Szolíd a csillogása, de nem mindig éreztem magam konfortosan a csillogós bőrömmel. Amikor már a végét használtam, akkor előfordult, hogy nem permetként jött ki az üvegből, hanem egy helyre egy nagyobb folt és az elég csúnyán száradt meg. Később vettem csak észre, hogy miután megszáradt, egy fehér foltot hagyott a bőrömön. Szóval a testpermeteket ezután is imádom, de soha többé csillámos. :D
Amúgy a kép és a név nem stimmel, mert amit én is használtam az Avon Naturals, ahogy a leírásban is, viszont a képen Senses van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

thajni

2016. július 24.

Jó az illata még pár órával később is éreztem magamon és éppen csak kellemesen csillogós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színező anyag. (Piros)