Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krekuci, az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2014. december 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 125 ml

Cicmic

2014. december 8.

Ajándékba kaptam még anno úgy 3 éve talán :D Az illata nagyon finom karácsonyi hangulatú, de én fény-évente használom csak, meg mindig el is felejtem, hogy van, ezért fogy ilyen lassan - De! az illata ennyi idő után is ugyan olyan! :) Szerintem most a karácsonyi időszakban újra előveszem :P
Gondolom száraz bőrűeknek nem tesz jót az első helyen álló alkohol, de nekem semmi gondot nem okozott. Funkciójának teljesen megfelel, és ha befújkálom magam vele, legszívesebben beleharapnék a husikámba! :D
Összetevők miatt kap 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Összetevők miatt kap 4-est.

rosa.love

2014. június 25.

Karácsony illata van az tény, de miért akarnék karácsony illatú lenni, húsvétkor sem akarok nyúl illatú lenni. Hányingert keltő mű illata volt, nem vált be még légfrissítőnek sem, megette a kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 25.

Luca33

2013. január 25.

Messze a kedvenc illatom volt a testpermetek közül, nagyon sajnálom, hogy csak szezonális. Bár a többi avonos testpermetben az utóbbi időben csalódtam, reménykedtem, hogy ebből azért tudok még szerezni. Ezidáig nem sikerült. Csak az illat miatt 2 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

boglarka88849

2012. június 15.

Az illata nagyon finom, mindig a karácsony jut róla az eszembe.. :) azt viszont egyáltalán nem értem, hogy hogy van az AVON-nak képe ráírni:"naturals" ilyen összetevők mellett...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

Lisana

2012. június 1.

Tetszik az illata, az összetevői kevésbé. Az ára nagyjából harmóniában van a tartósságával, szóval nincs vele különösebb baj =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Luca33

2012. május 28.

Nagyon szerettem az illatát, még akkor is, ha nem volt tartós. Nekem egyfajta parfümként funkcionált, a ruhámra fújtam, így nem zavartak az összetevői. Azért remélem idén karácsonykor megint előveszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

cseresznyevirág

2012. május 22.

hát az illata, olyan...különleges, karácsonyi hangulatú, és nem is túl tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

hát az illata, olyan...különleges, karácsonyi hangulatú, és nem is túl tartós

horzso

2012. március 14.

Jó illat rémes összetevőkkel. Brrrrrrrrr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 14.

Jó illat rémes összetevőkkel. Brrrrrrrrr.

melindadd

2012. március 5.

Nekem nem nyert. Nekem ez az illat borzasztó. Hát kinek mi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Nekem nem nyert. Nekem ez az illat borzasztó. Hát kinek mi...

idusmidus

2012. március 1.

Én is szeretem az illatát :) Bár nem túl tartós, akárcsak a többi Avon testpermet, de igazából nem is várható el. (Az alkohol első számú összetevőnek azért eléggé riasztó.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract