Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Azonnal felfrissít, miközben üde illatával az érzékeidet is felüdíti. A bőrnyugtató tej és méz illatával.

wildrose

2018. május 4.

Kellemes, egyszerű, édes illat, de szinte fél órát sem tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

Kellemes, egyszerű, édes illat, de szinte fél órát sem tart.

Zoe444

2018. április 30.

Kedvenc testpermetem eddig az AVON-tól a szilvás-vaníliás társával együtt. Nagyon finom édes illata van, a tejes illat jobban dominál benne. Nagy melegben tökéletes, hogy lehűsítse magát az ember vele. Nyáron csak testpermetet használok, mert parfümöt ilyenkor nem bírok, szerintem ezek a testpermetek pont ezért tökéletesek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Airina

2018. február 27.

Kellemesen finom és édes az illata, egész tartós is. Nekem nem okozott problémát a bőrömön :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

spavanilly

2017. március 7.

Finom,édes illata van, szerencsére nem a méz a domináns komponens, szóval kellemes testpermet. Illata nem olyan intenzív, mint pl. a mangós testvérének.
Amiatt vonok le egy csillagocskát, hogy túl alkoholos kifújás után, és emiatt ( pl. a nyakamnáll) csípi a bőrt.
Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Sokáig elég.

Jenniii92

2017. február 22.

Nekem kicsit csalódás ez az illat, sokkal jobbra számítottam. A mézet egyáltalán nem érezni, tényleg van egy kis kókuszos beütése. Tartósságra olyan, mint a többi testpermet, 1-1,5 óra múlva már nem érezni. Én általában csak nyáron használom őket, ha fel akarom kicsit frissíteni magam napközben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Silverfang

2016. november 8.

Nagyon jó illatú kis permet. Én alapból mézes-tejes kence mániás vagyok, úgyhogy nekem minden jöhet az ilyenekből. Jobban a tejes illat dominál, de így szuper jó. Lehet nem annyira tartós, de akkor max. többször fújkálgatom. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

szaboanita1991

2016. október 25.

Nagyon szeretem az illatát, kicsit kókusznak érzem. Fürdés után szoktam magam körbefújni vele, vagy ha napközben egy kis frissességre vágyok. Édeskés illatú, de nem tudom, hogy az illata hamar elillan, vagy csak megszokom, de nálam nem tart olyan sokáig az érzés. Ezért jár a -1, egyébként pedig szeretem, mivel olcsó volt, akcióban vettem, nem sajnálom fújkálni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Hidratálók: Honey