Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

• kisimítja a hajat
  • segít kordában tartani a rakoncátlan hajszálakat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

zonga

2019. november 6.

Én szeretem, jó az illata, az állaga, jól habzik. egyébként semmi extra, egy átlagos sampon, de az én hajam szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

netti1990

2019. február 17.

Az illata mennyei!!! :) Jól habzik,szépen tisztítja a hajat :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Az illata mennyei!!! :) Jól habzik,szépen tisztítja a hajat :) 5*

candy28

2018. június 30.

Szerettem ezt a sampont, jó illata van és nekem nagyon kezelhető lett tőle a hajam. Árban is nagyon jó. Legutóbbi hajvágásomnál viszont a fodrász Syoss termékkel mosta a hajam, beleszerettem és ez vetett véget a Körtés sampon pályafutásának. Lehet egyszer még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

lupelupe

2018. január 21.

Semmi különöset nem tapasztaltam. Átlagos hatás, átlagos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

Semmi különöset nem tapasztaltam. Átlagos hatás, átlagos illat.

Bogica92

2018. január 8.

Szeretem használni a balzsamjàval együtt, kellemes az illata, nem vagyok oda a vaniliáért de ezt valahogy elviselem. Egy egyszerű sampon, semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

ALettah

2017. december 2.

Felváltva használom a Kallos mélytisztító samponjával. Sűrű, jól habzik, jól tisztít, cserében viszont kicsit nehéz kimosni. Az illata valami mennyei, én odáig vagyok érte. Sajnos nem sokáig érződik. Nekem eddig semmi gondot nem okozott, és nagyon olcsón jutottam hozzá, úgyhogy összességben elégedett vagyok vele, persze csodát nem vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Sztellaaaaa

2017. július 8.

Már pár használat után sokkal zsírosabb lett tőle a fejbőröm és korpásabb úgy viszketett mint akinek tetves. (Haha.)
Olyan sűrű, hogy ki se lehet mosni rendesen még úgy se ha hígítom vízzel.
Az illatát én nagyon erősnek és tolakodónak találom.
Már a 2. nap olyan a fejbőröm miatta mintha egy hete mostam volna hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Olyan sűrű, hogy ki se lehet mosni rendesen még úgy se ha hígítom vízzel.
Az illatát én nagyon erősnek és tolakodónak találom.
Már a 2. nap olyan a fejbőröm miatta mintha egy hete mostam volna hajat.

zahraa

2017. április 4.

Kellemes az illata, jol tisztit es habzik. Nyaron hasznaltam, frissito erzetet hagyott a fejboron, konnyu volt kimosni, es nem nehezitette el a hajszalaimat. Toredezest nem allitott meg, de ahhoz nem csak egy sampon kell, szoval osszessegeben otosre vizsgazott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

nnagy822

2017. január 21.

Imádom, annyira finom illata van, kár,hogy pár óra után már nem érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

ElisabethStonem

2017. január 9.

Teljes katasztrófa volt... sajnos egyszerre 3-at rendeltünk, de kuka lett mindhárom mert valami réteg keletkezett miatta a fejbőrünkön :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2