Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Kiszerelés: 125 ml

Banszky

2017. március 5.

Régebben volt ilyenem és imádtam az illatát. Persze ezek nem a tartósságról szólnak,hiszen csak testpermetek. Főleg nyárra tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

koskam

2013. május 20.

Ezt is kár volt megvennem. Nem tartós, ragad, illata addig jó amíg kifújom. Ő is itthon nyugszik nálam, szóval akinek bejött az nyugodtan írjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Gituccci

2013. március 5.

Nyáron használtam, de el is fogyott *-* Nagyon szerettem a finom illata miatt. Nyárra tökéletesen megfelelt a fullasztó parfümök helyett :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

liljaa

2012. október 18.

Nagy reményekkel vettem meg még annak idején, de nekem túl erős az illata és szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

szaniblue

2012. szeptember 9.

Én szeretem. Nyáron a melegben szívesen fújkálom a testpermeteket, parfüm helyett. Szerintem jó illata van. Én igazából nem foglalkozom az összetevőivel, ezért nálam 5ös. :)

Update: A végére nagyon-nagyon meguntam. Egyszerűen nem bírtam elviselni az illatát. Nem is használtam el végig. Soha többet!!! xD Még mindig van Avonos testpermetem (dinnye, ibolya+licsi, egy régi: levendula+kamilla), lassan elhasználgatom őket, de ezt a végére nagyon megutáltam. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

CocoSunrise

2012. augusztus 5.

2 gondom is van vele: az erős alkoholszaga és a keserű íze. A párom többször is megjegyezte, hogy hanyagoljam emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

zita.herkovics

2012. augusztus 5.

ebből az illatból a testápoló balzsamot használtam, imádtam. most rendelek kézkrémet majd, szerintem imádni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

bandita

2012. május 1.

A levendula illatú verziót próbáltam már, nem testre, hanem ágynemű elalvás előtti illatosítására, és arra az kifejezetten hatékony/gazdaságos volt. Testemre biztosan nem fújnám ezt a családot, de kellemes illatokat szagoltam már közülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 1.

Ophelia

2012. május 1.

Te jó ég, mennyi negatív vélemény! Én ennyire nem borultam ki rajta, bár hozzá kell tenni, hogy ez az első testpermetem, szóval nincs nagy viszonyítási alapom. Az összetevőktől én sem vagyok elájulva, de az illatával nincs bajom. Nekem nem tűnt fel, hogy ragadna, és hőségben kimondottan jól esett magamra fújni, mert frissített pár perc erejéig. Tuti hogy nem veszem újra, de becsületesen elhasználtam- és túléltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

TijuMK

2012. április 29.

Na erről a termékről csak annyit tudok elmondani, hogy fogalmam sincs mi van benne, de egyszer véletlen összekentem magam alkoholos filccel és mikor ezt a terméket rákentem konkrétan feloldotta az egészet, szóval ez számomra nem túl biztató sőt ijesztő. Emellett nagyobb baja nincs, az illata tetszik, amúgy azóta apum használja a kocsiban ( az üléseket fújkálja vele ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Triclosan