Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2013. november 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

sailorluna

2018. augusztus 9.

jó illatú, de hamar elfogyott, és picit szárított. az összetevői sem túl szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Denny

2018. július 21.

Annyira nem vagyok megelégedve vele, az illata az üvegben nem volt rossz, de fürdéskor, fürdés után egyáltalán nem lehetett érezni. A habzása se volt túl jó, így sokat kellett belőle használni egy fürdés alkalmával. Viszonylag hamar el is fogyott. Biztosan nem veszem újra, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

HDorina

2018. április 20.

Valami elképesztő illata van. Télies, nagyon finom, kellemesen édes. Amíg nem fogyott el szinte minden nap ezt használtam. Teszi a dolgát a megszokott Avon Naturals tusikhoz képest. Ár érték arányban megfelelő. Ha a kövi télre nem lesz újabb kedvencem még lehet akár hogy újra is veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

buzavirag

2017. december 31.

Nagyon finom illata van, igazi élmény vele zuhanyozni. Szerintem mivel sűrűbb azért nem habzik úgy, igazi krémes állagú. A bőröm nem húzódott utánna, az illata nem túl tartós sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Erus15

2017. december 11.

Újból van ilyen az Avonnál. Az illata nagyon jó, de a habzásával vannak gondok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Újból van ilyen az Avonnál. Az illata nagyon jó, de a habzásával vannak gondok.

aquanie

2017. november 12.

Hú, sajnos ez nagyon nem jött be. Lehet, hogy nem csak a csomagolásán, hanem az összetételén is változtattak, mert az illata egészen rémes, mint valami olcsó epres rágógumié, a fahéjat még csak nyomokban sem tudom felfedezni benne. Állagra mondjuk jó, megfelelően habzik és nem szárítja a bőröm, de az illata miatt biztos nem fogom újra megrendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Marcipan84

2016. április 12.

Kibontáskor finom illata volt, bár jobbra számítottam.
Fürdéskor nem habzik, nem lehet eléggé eloszlatni a szivaccsal, ezért elég sokat kell elhasználni egy fürdés alkalmával. Igaz, ez nem baj, mert ha sokáig áll, durván erjedt szaga lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Kibontáskor finom illata volt, bár jobbra számítottam.

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

Fűszeres-fahéjas, téli illata van, amit szerettem. De sajnos nem habzott megfelelően. Kár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

sabrirory

2013. október 24.

A fél literes változata volt meg. Fincsi illata volt, viszont nagyon gyorsan ráuntam. Az állaga igen érdekes volt és csillámok voltak benne. Többet akkor sem kéne, ha utánam hajítanák

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Bettu

2013. október 11.

az akciós szórólapból rendeltem, nagyon megérte.:)
az illata szerintem egyszerűen csodás, a gond vele, hogy nem sokáig érezhető.:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

az akciós szórólapból rendeltem, nagyon megérte.:)
az illata szerintem egyszerűen csodás, a gond vele, hogy nem sokáig érezhető.:S

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.