Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illesbb, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

BB krém papagájvirágmag-kivonattal és SPF 15-el.

anettvagyok

2017. június 15.

Pigmentált, de a legvilágosabb szín is olyan sötét narancssárgás, mintha rosszul sikerült volna valami a szoláriumban. Foltos és kezelhetetlen, az illata meg émelyítő. Nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

szina08

2017. június 6.

Ami egy BB krémtől elvárható, azt tudja, se többet se kevesebbet, alacsony fedésű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Fleurfreya

2017. május 14.

Mostanában én is ezt használom alapozó helyett és meg vagyok elégedve vele. Szép enyhe napbarnított hatás és fedés. Nekem alapból nem hófehér a bőröm, de még a light szín is sötét volt egy picit a bőrömhöz. Viszont lehet, hogy valamelyik összetevőjére allergiás vagyok, mert felkenés után enyhe melegség önti el az arcom és bizsereg. Talán a parfüm...??? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 14.

Dzsinka

2016. június 2.

Nagyon szuper krém, csak jót tudok róla mondani. Mindent tud, amit egy jó BB-től elvár az ember.

Szépen kenhető, selymes állagú, nem marad utána csíkos az arcom, az illata számomra semleges. Én a világos árnyalatot rendeltem, mert nagyon fehér a bőröm (bár most enyhén napbarnított), tökéletesen illeszkedik. Sajnos miteszerek, halvány pattanások is vannak rajtam, azokat halványítja, sokkal szebbé teszi az arcom.

Akit érdekel olcsón Miskolc környékén, sokat rendeltem, ezért van még eladó! Részletek fentebb, a "Vásárold meg" résznél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

moniska

2016. április 6.

Nagyon örültem, amikor megláttam, hogy az Avon a Nutra Effects termékcsaládját kibővítette 2 BB krémmel. Kb. fél éve csak ezeket az arcápoló és arctisztító termékeket használom és nagyon szeretem őket. A BB krém állaga és fedése pont megfelelő. Kicsit barna bőrre is inkább a Light színt ajánlanám, mert a Medium napbarnított, tényleg barna bőr árnyalatú, szóval elég sötét. Nagyon jól hidratál, nincs "maszkhatás", mint az alapozóknál, de még a közepes bőrhibákat is elfedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

skin

2016. március 30.

A hatása lehet, hogy jó ám a színe megér egy misét . A light változatot vettem meg ami narancssárga , egy hepatitis A-t simán megelőlegeznek bárkinek , aki a világos bőrére felkeni. Engem irritált is az orrom környékén. A minta alapján nem ilyenre számítottam , ami a színét illeti. Sajnálom Avon , de ez pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A vad banán kivonata, amely a gyártó által megadott információk alapján különösen hatékony a bőrben lokálisan felhalmozódott festékanyagok lebontásában és eltávolításában. A legmagasabb aktivitást a bilirubin lebontásában mutatja, ami a vér festékanyagának lebomlási terméke, és megtalálható a szem körüli karikákban, de hatákonynak bizonyult örgségi foltok halványításában is. Hatásmechanizmusa különbözik a megszokott világosító hatóanyagokétól, amennyiben nem a melanin-szintézis vagy -szállítás gátlásán alapul.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.