Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2019. május 13.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő és revitalizáló összetevpkkel az élettel teli bőrért. Segít halványítani a finom ráncokat.

Érzékeny bőrűek is használhatják. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

c_andersen

2019. július 4.

Nekem 2 használatra is elég volt, annyi benne a cucc, hogy a maszkot visszatéve 2. is használható volt. Jó kis cucc, nyilván nem csodaszer, de jól hidratált és kisimított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 4.

tunderszep

2019. június 30.

Az első fátyolmaszk amit használtam. Tényleg nehéz szétnyitni, nekem bele is szakadt kicsit. Eléggé át van itatva, kicsit csepeg de nem vészes. Nekem bevált, hidratál, feszesít, főleg másnap délelőtt láttam a változást. 15 perc után a felesleget jól be kell masszírozni az arcba. Szerintem újrafogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Mia0602

2019. június 30.

Cucc van benne bőven. Nehéz szétnyitni, összetapad a csomagolásbaan, és csöpög a felesleg. Illata minimális, ami nem baj. A méret jó, a nyílások a helyükön vannak. Nekem kicsit irritálta a szemem, de hamar elmúlt. Sajnos levétel után húzódott a bőröm, és hiába voltam türelmes nem múlt el. Rá kellett krémeznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

MissScorpio

2019. június 18.

Első ilyen arcmaszkom, de viszonylag könnyen feltettem, bár nagyon nedves volt. A bőröm puha, feszes lett tőle napokig. Én kidobtam használat után, de biztos lehet kétszer, háromszor is újra használni. Szerintem veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

zonga

2019. június 16.

Egyszer használtam eddig, de bőven maradt még anyag benne, még minimum egy alkalomra biztos elég lesz. Ha előtte hűtőbe teszi az ember, még jobb érzés.
Bőven át van itatva, de nem kellemetlenül tocsog. Nem tudom, mennyire tartós a hatása, de levétel után több órával is puha, hidratált lett a bőröm tőle. A mérete kicsit furcsa volt, nagyon kerek arcra készülhetett, de nem nehéz felrakni, jól használható. Kicsit drágállom, de mivel akciósan vettem, megérte. Szerintem fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 16.

Viki9727

2019. május 19.

Akciósan vettem, kellemes illata van. Könnyen felhelyezhető a maszk, pont az arcomra illett a mérete. 2x tudtam használni, nagyon jól át van itatva. Másnap puha tapintású és üde lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Wine Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.