Avon

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2020. március 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hosszantartó hidratálás és táplálás minden korosztály számára - A chia mag omega-3 zsírsavakban, vitaminokban és antioxidánsokban gazdag, illetve saját tömegénél 12-szer több vizet képes megkötni, ezzel segítve a bőr vízháztartását optimális szintre emelni, mely megfelelő védelmet és hidratáltságot nyújt a bőrnek. Hidratálja, táplálja és puhává varázsolja a bőrt. 15-ös fényvédőt tartalmaz.

Parabén-, ftalát- és színezékmentes. Allergológiailag tesztelt. Érzékeny bőrre is ajánlott.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kirabauer

2021. február 28.

Nekem bevált, puha tőle bőröm. Persze nem tökéletes, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Nekem bevált, puha tőle bőröm. Persze nem tökéletes, de egynek elmegy.

zdoreebaba

2020. november 8.

Mintám volt belőle, amit a mai napon elhasználtam a kezeimre. Arra tökéletes volt. Könnyű, krémes állaga van. Gyorsan beissza a bőr. Arcomra nem mertem tenni, arra ősidők óta nem teszek Avonos kencéket. Ha ez kézkrém lenne megvenném. Arcon nem tudom, hogy funkcionál. Illatában jól kiérezhető a chia mag aromája, ami a chia pudingot juttatja az eszembe. Átlagos termék lehet a hozzászólásokból is ítélve.

Update:
Le kell, hogy pontozzam. Csak a kezeimre tettem és elkezdett tőle hámlani az ujjam és a tenyerem. Mit csinálhat akkor az arcbőrrel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Update:

eva68

2020. augusztus 9.

Könnyű állagú krém, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

xfxff349

2019. április 12.

Nem rossz, de nem is jó. Extra száraz a bőröm, ami csak úgy issza a krémeket, de ezt 2 óra leforgása alatt sem tudta beszívni, ráadásul irtó ragacsos érzetet hagyott végig, és még az illata sem volt annyira megnyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

redakkrisztinaa

2018. október 29.

Tök jó, kis könnyed nappali arckrém, hamar beszívódott, és nem hagyott maga után kellemetlen érzést, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

annodobo

2018. július 24.

Nekem télre nagyon bejött. Keveset használok belőle, de elég. Nem mondom, hogy a legjobb, de nekem megfelel. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Kobold

2018. március 22.

Nagyon jó krém, jól hidratál, viszont az állaga kicsit nehéz, az éjszakai párja kellemesebb állagú volt. Az illata is tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Bogyosgyumolcskertesz

2018. február 18.

Kellemes, közepesen zsíros állaga van, és nagyon jó illata. Jól hidratálta a bőröm amikor száraz volt, én csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Solti

2018. január 20.

Most talaltam egy regi mintat, es kiprobaltam. Kb gimis korom ota nem hasznaltam Avon termeket, de akkor sem vartam tole tul sokat, viszont ez a krem nagyon jo. Teljesen kismitotta a boromet es annyira pihe-puha. Az en koromban (32.) mar eleg sok embernek vannak rancai, es olyat is tudok, aki mar 27 eves kora ota botoxol.. nekem mindig mondtak, h csak a vizhiany miatt alakulhat ki nalam ebben a korban, es igazuk volt. Bekentem ezzel a kremmel, es full feszes. Az illata is finom, friss (ezt azert irom, mert a Clinq. es a Clarins szagat vagy szagtalansagat neha en sem szeretem). Tenyleg igaz, hogy mar nem lehet kapni? Es mi van helyette akkor?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

AngelHeart80s

2017. október 18.

Nekem bevált. Kicsit lassan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Nekem bevált. Kicsit lassan szárad.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydroxyethyl Urea, Urea, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Phytol eo I i

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.