Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. május 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító és tápláló formulája segít megszabadulni a szennyeződésektől és a sminktől, anélkül, hogy kiszárítaná bőrödet. Természetes összetevőkkel, B-vitaminnal és shea vajjal.

Lina1105

2020. szeptember 17.

Tuti cucc! Esténként ezzel mosom le a napi koszt és a sminkem maradványait. Tökéletesen tisztít, kiadós, az illata is kellemes. Nekem nagyon tetszik, hogy hab állagú a termék. Pár hete használom, és azóta egy darab komolyabb pattanásom nem volt, a kritikus helyeken sem. Ha elfogy, mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Pogee

2020. augusztus 3.

Nagyon ritkán írok véleményt, én ilyen magamnak való vagyok kicsit :-)) de ez most a ritka alkalmak egyike.
Nagyon-nagyon szeretek új kozmetikumokat kipróbálni (mivel a legtöbb kategóriában nem találtam meg a bőrömnek idealisat), ezért legtöbbször nem vásárolom újra az adott terméket.
Ez az arclemosó az EGYETLEN, amit több mint 2 éve megszakítás nélkül használok télen-nyáron. Kombinált bőrtípusomnak ez az első, ami tényleg bevált. A zsíros részeket mattítja, az időnként száraz részeket pedig hidratálja. Gyengéden de alaposan tisztít. Egészséges ragyogást ad az arcomnak használat után.
Nekem a tökéletes arclemosó. Az ára már csak ráadás :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Nekem a tökéletes arclemosó. Az ára már csak ráadás :-D

Szilani78

2020. július 30.

Kevés dolog vált be az Avontól, ez az egyik. Szeretem az állagát, nagyon kevés kell belőle, rendkívül kiadós, az illata sem hivalkodó, én nem bírom az illatos dolgokat, szóval ez abszolút kellemes, szinte semmi, az is elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

NikolettaP

2020. május 30.

Nagyon tetszik, hogy már a flakonból is habként jön ki, picit meglepődtem először, bàr olvastam, hogy habzó arclemosó, de azt hittem gèl àllagú ami az arcomon habzik majd fel. Ennek köszönhetően sokkal gyorsabban végzek vele, mint egyéb arclemosókkal, amik a lemosás soràn egyre csak habzanak és habzanak :D Nem irritàlja a bőröm, ami arclemosónàl nàlam nagyon ritka, ès szépen tisztít. 2 hete használom, néha picit szárítja a bőröm, de hidratálókrémet úgyis használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Padli

2020. május 18.

Tetszik a hab állaga, sminklemosás után,arctisztítóként használom esténként már egy hete, sminklemosásra mást használok, szóval erről nem tudok nyilatkozni, hogy funkciónál. Szárítja kicsit a bőrömet használat után, de én hidratáló krémet teszek utána, nekem úgy pont jó.
A T vonalamat és az államat, ami zsíros szokott lenni, azt szépen mattá teszi. Idáig nem pattogtam ki tőle, és nem lett piros se a bőröm.
Ha hosszútávon is ilyen marad akkor megleszek vele elégedve. Így egyelőre 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Ha hosszútávon is ilyen marad akkor megleszek vele elégedve. Így egyelőre 4*.