Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macooka, az összetevőket feltöltötte: vvvani05, Módosítva: 2021. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító és tápláló formulája segít megszabadulni a szennyeződésektől és a sminktől, anélkül, hogy kiszárítaná bőrödet. Természetes összetevőkkel, B-vitaminnal és shea vajjal.

Wandamaci

2021. december 7.

Nagyon szeretem, kellemes, tiszta, "zöld" illata van. Kellemesen puhává varázsolta az arcom, erős sminket használok (vízálló spirál, fekete tus), de gond nélkül le tudtam vele mosni, nem lettem panda és nem is kellett sikálnom.

Kevesebb pattanásom és problémám volt a bőrömmel. Ráadásul szinte 1 évig elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

mentaviola

2021. december 1.

Általában reggelente használom, a reggeli rutin előtt. Ez a termék is górcső alá esett. Nem rossz, de nem is legjobb alternatíva. Felhabzik de elég vizes habja van és nagyon illatos. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

pattelin

2021. november 28.

Most már nem használom mindennap, mert úgy vettem észre picit szárítja a bőröm. Alkalmanként használom, ha erősebb tisztítás kell a micellás víz után. Összességében szeretem, 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

nona1975

2021. november 9.

Mindennapi arctisztításhoz használom,szeretem az illatát,nem szárítja a kombinált bőrömet.Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

Kerola

2021. október 3.

Jól elvagyok vele, szépen megtisztítja az arcot. Nem tudom, hogy újra venném-e, előtte biztos kipróbálok még pár másikat, de ez egynek jó.
Picit szárítja a bőrt, azért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 3.

Picit szárítja a bőrt, azért kap csak 4 csillagot.

safniki

2021. szeptember 16.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót. Finom, jól eldolgozható habja van, nem szárítja a bőrömet. Esténként használom, mindig tisztának és üdének érzem a bőröm használata után.:) Meglepően szép inci avonos termékek közt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

kovacsrekaa

2021. július 2.

Arckremjevel egyutt hasznalom. Nagyon szeretem. Jol tisztit, nem szarit, nem leszek tole pattanasos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

rosemary88

2021. július 2.

Update: szerettem használni, de valamiért érzékeny lett rá a bőröm, mindent kizártam előtte a rutinomból, szóval tuti ez volt a ludas. Egyébként van benne parfüm! Ami itt nem szerepel az inciben, szóval érzékeny bőrűek ezt vegyék figyelembe.
Meglepődtem mennyire jó ez a lemosó. Csak próbaképpen rendeltem, az összetevők rendben vannak, a hab állag is jól működik, kellemes, friss, enyhe illat, jól tisztít és nem szárítja a bőrömet. A mattító hatásról nem tudok beszámolni, mert elég zsíros fényvédőt használok, de mintha kevesebb pattanás és mitesszer jelenne meg az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

HolbF

2021. július 1.

Kellemes használat és hatásos. Bár nekem nem mattitja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Kellemes használat és hatásos. Bár nekem nem mattitja az arcom.

zdoreebaba

2021. május 24.

Ez tényleg nagyon jó. Az elődje mindig megtalálható volt a fürdőszobámban, azt is szerettem. Gondoltam kipróbálom az új verzióját. Nem bántam meg, hogy megvásároltam. Finom, gazdag habot képez, alaposan, mégis gyengéden tisztít. A homlokomon és az álamon lévő fényesedést remekül lemattította. Sokáig elegendő, napi használatra alkalmas termék. 999 forintos akciós áron szoktam betárazni. Alapdarab itthon! Mindig újraveszem. Elégedett vagyok! 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Antioxidánsok: Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.