Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SheryllCosim, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító BB krém 15-ös fényvédő faktorral. Aktív komplex-szel chia magból és papagájvirágmagból nyert kivonatokkal. Segít csökkenteni a bőrhibák és a tág pórusok külsejét, mattító hatású; egész napos viselet.

• segít elhalványítani a bőrhibák külsejét
  • csökkenti a bőr fénylését és a tág pórusok külsejét
  • hidratált érzést ad
  • természetes matt hatást kölcsönöz
  • egész napos viselet
  • bőrszépítő és mattító hatás

Orsi114

2019. december 18.

Szép egyenletes színt ad, minimális fedés és mattít kb 4-6 órát, attól függően mennyire van meleg. Utána egy transzparens púderrel felfrissíthető. Hosszabb használattal sem vettem észre bőrkép romlást (heti 5). A light inkább kicsit sárgás, az extra light meg rózsaszínes. Nekem kell alá hidratáló szérum, mert húzódik a bőröm már délelőtt egyébként. Ha nincs különösebb bőrhiba, alapozó helyett is elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

uagic

2019. november 11.

Már régóta használom, többször újravásároltam, nekem tökéletesen bevált. Nem szárítja a bőröm, szép egyenletes fedést ad már egy réteg után is. Természetes hatása van és könnyűnek érzem a bőrömön még nyáron is. A nap végére néha kicsit eltűnik, ekkorra már a mattító hatás sem tökéletes, de egy újabb réteggel egyszerűen felfrissíthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Piedra

2019. július 31.

Jó, krémes állagú, viszont nekem kicsit nehéz eloszlatni a bőrömön. Szép, egységes kinézetű lesz az arcom tőle, de már felkenés után 1-2 órával zsíros lesz a T-zónám. Pedig alapvetően ezért vettem. Nekem nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

doriihoran

2019. július 22.

Sokadjára rendelem meg, mivel nekem az alapozó nagyon eltömíti a pórusaimat és borzasztóan kipattogok, ez viszont olyan szépen letisztítja a bőrömről a pattanásokat, hogy öröm nézni. Kényelmes viselni, eléggé tartós a bőrömön, az edzéseket is simán kibírja. A light árnyalat tökéletes a bőrömhöz. Persze én is púderezem a hosszabb tartósság érdekében, de önmagában is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

p.bettina

2019. június 20.

Egyáltalán nem mattít. Úgy fénylik tőle a bőröm, mint a diszkógömb. Szóval mindenképp kell púderezni. Többször is egy nap. Egyébként a színe meglepően passzol hozzám. Egységesíti a bőröm színét, de ezért is vettem meg. A hibákat nem fedi el, de ez csak bb krém. A pórusaimnál, főleg az orromon meggyűlik vele a bajom. Nem fedi el őket rendesen. Az állaga nekem sem tetszik annyira. Nagyon krémes marad púderezés után is. Hozzáérek a bőrömhöz, érzem a krémességet és mindig aggódom, hogy biztos leszedtem azon a pontról az arcomról... Összességében még mindig az eddigi legjobb bb, amit próbáltam, de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Pallani

2019. április 4.

Az én rosaceás bőrömre kiváló. Ezzel a BB krémmel ki tudtam váltani az alapozómat. Szép üde színű, könnyen felvihető, jól fed, viszont nem tart egész nap. Összességében nagyon elégedett vagyok vele és újra meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

kikim

2019. március 25.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Nagyon szép üde színű lesz tőle az arcom, bb krémhez képest jól fed, nem szárít és nem tömíti el a pórusokat. Viszont... nekem nem igazán tartós és olyan "krémes" bőrön - nem szárad meg rajta. Összességében meg vagyok vele elégedve, de szerintem legközelebb kipróbálok egy másik bb krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

NovErke

2019. március 22.

Mintám van belőle de az is elég lesz egy kis ideig, kevés is elég belőle. Fedése közepes, szerintem ennél több egy BB krémtől nem elvárható. Kellemes a viselete és tartós, nagyon enyhén mattít. Meglepett, milyen sötét, az "extra light" illik a bőrszínemhez, pedig nem vagyok fehér bőrű. Kreol sem, úgy a kettő között vagyok. A "light" árnyalatot is próbáltam az eléggé sárgás, nem tetszett magamon. Összességében egy átlagos, jó krém, de valamit mégis hiányolok, valamiért mégsem tud annyira meggyőzni hogy ne csak mintát rendeljek belőle. De nem tudom megmagyarázni miért van hiányérzetem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Erus15

2019. március 14.

Eddig csak a mintát próbáltam ki belőle, de nagyon elégedett voltam vele. Szépen, egyenletesen fed, könnyed érzés a bőrön és meglepően jól bírja egész nap. Persze a nagyobb pattanásokat nem teljesen fedi el, de arra ott van a korrektor. És végre olyan árnyalata van ami illeszkedik a bőrszínemhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

vixy07

2019. március 12.

Rendszeresen használom, amióta megjelent a katalógusban. Szuperul egyenletesen fed, viszont pár óra múlva fényes lesz tőle a bőröm, mintha zsíros lenne, pedig alapból száraz az arcbőrőm, főleg a téli hónapokban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

A vad banán kivonata, amely a gyártó által megadott információk alapján különösen hatékony a bőrben lokálisan felhalmozódott festékanyagok lebontásában és eltávolításában. A legmagasabb aktivitást a bilirubin lebontásában mutatja, ami a vér festékanyagának lebomlási terméke, és megtalálható a szem körüli karikákban, de hatákonynak bizonyult örgségi foltok halványításában is. Hatásmechanizmusa különbözik a megszokott világosító hatóanyagokétól, amennyiben nem a melanin-szintézis vagy -szállítás gátlásán alapul.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.