Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SheryllCosim, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító BB krém 15-ös fényvédő faktorral. Aktív komplex-szel chia magból és papagájvirágmagból nyert kivonatokkal. Segít csökkenteni a bőrhibák és a tág pórusok külsejét, mattító hatású; egész napos viselet.

• segít elhalványítani a bőrhibák külsejét
  • csökkenti a bőr fénylését és a tág pórusok külsejét
  • hidratált érzést ad
  • természetes matt hatást kölcsönöz
  • egész napos viselet
  • bőrszépítő és mattító hatás

Palma215

2020. július 1.

Én nagyon szeretem, szépen fed (de azért nem tökéletes), viszont jól egységesíti a bőrt, megfelelően mattít is, és nagyon szépen igazodik a bőrszínhez. Nekem legalábbis tökéletes a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Fairy0124

2020. június 19.

Nagyon szépen fed, nagyon szépen egységesíti a bőrt. Első használatkor olyan érzésem volt, mintha allergiás lennék rá (olyan érzésem volt, mintha bedagadna az arcom, kinézetre nem volt gond), és be is pirosodtam picit (de az lehet attól is, hogy melegem volt és olyankor amúgy is irtó piros az arcom). Pár óra múlva pedig zsíros érzésű volt az arcom tőle. Aztán nem használtam. Most megint elővettem, de ezúttal tettem rá púdert is, így semmi zsírosság és nem volt zavaró allergiás érzésem sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

macooka

2020. április 14.

Termékmintát próbáltam, úgyhogy egy használat után írom a véleményemet.
Először is az Extra light, az nem éppen extrán világos, mint ahogy a neve is mutatja. Inkább egy nagyon narancsos-rózsaszín tónusú árnyalat, amitől még én is megijedtem, pedig nekem rózsaszínes altónusú a bőröm. Felapplikálva valamelyest igazodik a bőrszínhez, de azért erősen ordít a rózsaszín az ember arcáról utána is. Ecsettel dolgoztam el, kissé szivaccsal utána kellett dolgoznom itt-ott, hogy ne csíkos legyen a végeredmény. Felvitelnél nagyon lehetett benne érezni a parfümöt, csípte is a szememet, pedig ez nekem sosem jelentett gondot eddig, ebben viszont tényleg rengeteg illatanyag van. Fedését tekintve közepesnek mondanám, nem BB krém érzete van, inkább, mint egy alapozóé. A kritikus részeken púdereztem, de pár óra múlva sajnos átfénylett a bőrömön. Egy-két helyen pedig közelről nézve voltak problémák, néhol kissé "csomós" érzetett keltett az arcomon. Egyébként nem tűnt el rólam napközben, távolról pedig nem nézett ki rosszul, de ennyi.
Mindent összevetve egynek jó volt, biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Termékmintát próbáltam, úgyhogy egy használat után írom a véleményemet.
Mindent összevetve egynek jó volt, biztos nem venném meg.

Mantra

2020. február 27.

Elsőre nem igazán győzött meg. Mármint a fedése sokkal jobb, mint amire számítottam, szinte olyan, mint egy alapozó. Sárgásabb, mint szeretném, nem tetszik a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Orsi114

2019. december 18.

Szép egyenletes színt ad, minimális fedés és mattít kb 4-6 órát, attól függően mennyire van meleg. Utána egy transzparens púderrel felfrissíthető. Hosszabb használattal sem vettem észre bőrkép romlást (heti 5). A light inkább kicsit sárgás, az extra light meg rózsaszínes. Nekem kell alá hidratáló szérum, mert húzódik a bőröm már délelőtt egyébként. Ha nincs különösebb bőrhiba, alapozó helyett is elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

uagic

2019. november 11.

Már régóta használom, többször újravásároltam, nekem tökéletesen bevált. Nem szárítja a bőröm, szép egyenletes fedést ad már egy réteg után is. Természetes hatása van és könnyűnek érzem a bőrömön még nyáron is. A nap végére néha kicsit eltűnik, ekkorra már a mattító hatás sem tökéletes, de egy újabb réteggel egyszerűen felfrissíthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Piedra

2019. július 31.

Jó, krémes állagú, viszont nekem kicsit nehéz eloszlatni a bőrömön. Szép, egységes kinézetű lesz az arcom tőle, de már felkenés után 1-2 órával zsíros lesz a T-zónám. Pedig alapvetően ezért vettem. Nekem nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

doriihoran

2019. július 22.

Sokadjára rendelem meg, mivel nekem az alapozó nagyon eltömíti a pórusaimat és borzasztóan kipattogok, ez viszont olyan szépen letisztítja a bőrömről a pattanásokat, hogy öröm nézni. Kényelmes viselni, eléggé tartós a bőrömön, az edzéseket is simán kibírja. A light árnyalat tökéletes a bőrömhöz. Persze én is púderezem a hosszabb tartósság érdekében, de önmagában is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

p.bettina

2019. június 20.

Egyáltalán nem mattít. Úgy fénylik tőle a bőröm, mint a diszkógömb. Szóval mindenképp kell púderezni. Többször is egy nap. Egyébként a színe meglepően passzol hozzám. Egységesíti a bőröm színét, de ezért is vettem meg. A hibákat nem fedi el, de ez csak bb krém. A pórusaimnál, főleg az orromon meggyűlik vele a bajom. Nem fedi el őket rendesen. Az állaga nekem sem tetszik annyira. Nagyon krémes marad púderezés után is. Hozzáérek a bőrömhöz, érzem a krémességet és mindig aggódom, hogy biztos leszedtem azon a pontról az arcomról... Összességében még mindig az eddigi legjobb bb, amit próbáltam, de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Pallani

2019. április 4.

Az én rosaceás bőrömre kiváló. Ezzel a BB krémmel ki tudtam váltani az alapozómat. Szép üde színű, könnyen felvihető, jól fed, viszont nem tart egész nap. Összességében nagyon elégedett vagyok vele és újra meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

A vad banán kivonata, amely a gyártó által megadott információk alapján különösen hatékony a bőrben lokálisan felhalmozódott festékanyagok lebontásában és eltávolításában. A legmagasabb aktivitást a bilirubin lebontásában mutatja, ami a vér festékanyagának lebomlási terméke, és megtalálható a szem körüli karikákban, de hatákonynak bizonyult örgségi foltok halványításában is. Hatásmechanizmusa különbözik a megszokott világosító hatóanyagokétól, amennyiben nem a melanin-szintézis vagy -szállítás gátlásán alapul.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.