Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ada9921, Módosítva: 2021. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

2021-ben megújult változat!

• segít elhalványítani a bőrhibák külsejét,
  • csökkenti a bőr fénylését és a tág pórusok külsejét,
  • hidratált érzést ad,
  • természetes matt hatást kölcsönöz,
  • egész napos viselet,
  • bőrszépítő és mattító hatás.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csutak

2021. szeptember 16.

Nehéz eldolgozni (ujjakkal és ecsettel is próbáltam) mattítani semennyit sem mattít, hiába púderezem le, fél óra múlva mintha olajban fürdött volna az arcom. Sajnálom, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

BernadettM

2021. augusztus 21.

Gondoltam kipróbálom ezt a BB krémet. Jó döntés volt, megvagyok vele elégedve. A színt sikerült eltalálnom. Egyenletes, pirosság mentes bőrszínt ad, felkelés után matt valóban. Én egy icipici púdert tettem rá, és elmentem egy órát biciklizni, utána erkelyt takaritottam a melegben.
És kibirta. 🙂
Szóval elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

És kibirta. 🙂
Szóval elégedett vagyok.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. július 8.

Teszi a dolgát, viszonylag tartós is, viszont nekem nem egészen matt, nap végére ugyanúgy kifénylik a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. július 8.

Emma23

2021. július 7.

Szerettem azt a BB krémet főleg nyáron viszont a száraz bőrömet kicsit tovább szárított a szóval csak óvatosan tudtam feltenni. Viszont a színe nagyon szép és természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Colloidal Oatmeal, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.