Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikita0828, Módosítva: 2020. október 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Matt arcbőr és hosszantartó hidratáltság minden korosztály számára - A mattító összevevők támogatják a faggyútermelés csökkentését és a chia mag hatóanyagainak könnyebb felszívódását. A chia mag segíti a bőr vízháztartását optimális szintre emelni, így nyújtva megfelelő védelmet és hidratáltságot.

A nappali krém segíti a zsíros, csillogó bőr mattítását, miközben egyenletesen hidratálja azt. 15-ös fényvédőt tartalmaz.

Vegyes és zsíros bőrre ajánlott. Parabén-, ftalát- és színezékmentes. Allergológiailag tesztelt. Érzékeny bőrre is ajánlott.

kovacsrekaa

2020. október 18.

Imadom az illatat. A borom isteni puha es hidratalt utana. Nem leszek pattanasos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

diii24

2020. július 9.

Éjszakai krémnek használtam. Könnyen beszívódik, nagyon jó illata van, talán még hidratál is valamit, de a lényeg, amiért megvettem a mattító hatása nagyon elmarad. Reggelre csillogott az arcom, ahogy krém nélkül is szokott. Nekem nem vált be, pedig nagyon szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Klaudia9675

2020. május 21.

Az éjszakai krémről írok. Ez a legjobb krém amit eddig használtam. Hamar beszívódik, sokáig mattít és sokat segít a bőrhibákon is. Sajnos már egy jó ideje nincs benne katalógusba, így máshonnan kell beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Pancsi92

2020. január 19.

Hamar beszívódik, kellemes, tiszta illata van, viszont nekem kb 5percig mattít. Ezért nagy csalódás, nekem pont ezért lett volna rá szükségem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

KarVivien

2020. január 12.

A kedvenc hidratálóm! Gyorsan beszívja a bőröm, nem irritál, nem hagy ragacsos utóhatást.
Sose gondoltam volna, hogy ez a termék ilyen jó, de az 5 tégely után is ugyan azt a minőséget és hatást hozza, amitől az elején beleszerettem.
Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Én csak ajánlani tudom!

bolondaviki

2019. szeptember 23.

Update: kipattogok tőle, - 1 csillag

Meglepően masszív csomagolás, kellemes érzet, és hálistennek nincs televágva illatanyaggal. Mattítani is mattít, és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Update: kipattogok tőle, - 1 csillag

SanniElf

2019. augusztus 9.

Nagyon szeretem reggelente használni, egy fél ujjbegynyit szoktam az egész arcomon és nyakamon eloszlatni. Ha nagyobb mennyiséget használok, akkor nagyon hamar átzsírosodik a bőröm, mert nekem egy kicsit olajos. Az illata nagyon kellemes, és a nagyon szeretem, hogy fényvédőt is tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

vszilvi94

2019. május 29.

Éjszakára használom, ezért nem tudom, hogy mennyire mattít a használata után, viszont hamar beszívódik és jól hidratál, puha lesz tőle a bőröm. Az illata is kimondottan tetszik. Kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Casssy

2019. május 4.

Nagyon gyorsan beszívódik, kellemesen puhává varázsolt minden alkalommal, valóban mattítja az erősen zsírosodásra hajlamos bőröm, és az eddig próbált összes alapozóval kompatibilis volt. Egy nagy hátránya volt nálam, hogy sok apró pattanás jelent meg egy idő után az arcom 2 oldalán, így időnként abba kellett hagynom a használatát. Tegnap dobtam ki a majdnem üres üvegét, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

JuditSara

2019. február 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a krémet, de nekem nem vált be sajnos. Rengeteg pattanásom lett tőle. Anyukám használta el, neki semleges volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Isomalt
Vitaminok: Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületi hártya képző anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Phytol eo I i

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.