Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikita0828, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Matt arcbőr és hosszantartó hidratáltság minden korosztály számára - A mattító összevevők támogatják a faggyútermelés csökkentését és a chia mag hatóanyagainak könnyebb felszívódását. A chia mag segíti a bőr vízháztartását optimális szintre emelni, így nyújtva megfelelő védelmet és hidratáltságot.

A nappali krém segíti a zsíros, csillogó bőr mattítását, miközben egyenletesen hidratálja azt. 15-ös fényvédőt tartalmaz.

Vegyes és zsíros bőrre ajánlott. Parabén-, ftalát- és színezékmentes. Allergológiailag tesztelt. Érzékeny bőrre is ajánlott.

vszilvi94

2019. május 29.

Éjszakára használom, ezért nem tudom, hogy mennyire mattít a használata után, viszont hamar beszívódik és jól hidratál, puha lesz tőle a bőröm. Az illata is kimondottan tetszik. Kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Casssy

2019. május 4.

Nagyon gyorsan beszívódik, kellemesen puhává varázsolt minden alkalommal, valóban mattítja az erősen zsírosodásra hajlamos bőröm, és az eddig próbált összes alapozóval kompatibilis volt. Egy nagy hátránya volt nálam, hogy sok apró pattanás jelent meg egy idő után az arcom 2 oldalán, így időnként abba kellett hagynom a használatát. Tegnap dobtam ki a majdnem üres üvegét, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

bolondaviki

2019. április 9.

Meglepően masszív csomagolás, kellemes érzet, és hálistennek nincs televágva illatanyaggal. Mattítani is mattít, és nem is drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

JuditSara

2019. február 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a krémet, de nekem nem vált be sajnos. Rengeteg pattanásom lett tőle. Anyukám használta el, neki semleges volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

RekaDora

2018. december 22.

Zsirosodasra hajlamos a borom, ezert nyaron mindenkepp mattito hatasu kremet hasznalok. Kellemes az allaga, konnyen felkenheto, hamar beszivodik, nincs rossz illata. Nem csip, nem irrital. Egesz tartosnak mondanam, a nap nagy reszeben tenyleg matt maradt a borom.
Meg voltam vele elegedve, ar-ertek aranyban szerintem az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Meg voltam vele elegedve, ar-ertek aranyban szerintem az egyik legjobb.

pointofview

2018. november 28.

Finom puhává és hidratálttá varázsolja a bőrt, a szilícium- dioxidnak és egyéb összetevőknek köszönhetően szépen felszívja az arcról a szennyeződéseket, természetes hatást hoz létre és viszonylag jól mattít. Ami nagyon tetszik, hogy valóban nagyon hamar beszívódik és a géles állagnak köszönhetően, nem hagy maszatos, zsíros hatást maga mögött. Összességében egy hatásos és jó állagú krém a kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

idonthaveaname

2018. november 19.

Mindenféle terméket kipróbáltam, de nem találtam nála jobb nappali krémet! (én erre használtam) Nagyon zsíros a bőröm, tehát mindenképpen extra könnyű állagúra van szükségem, ezt tökéletesen teljesíti, még nyáron is. Elkezdtem kísérletezni másokkal, de őt fogom újravenni, egyszerűen drágább kategóriákban sincs jobb nappali krém, amit az én zsíros bőröm elvisel. Plusz pont, hogy sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

juliara

2018. szeptember 30.

Ez a krém egy álom. A nagyon zsíros és gyakran pattanásos arcomra soha nem tudtam kenni semmilyen krémet, mindentől kipattogzott a bőröm, DE EZ! A géles, vizes állaga miatt nagyon jól passzol a zsíros bőrhöz, hamar beszívódik és másnap reggelre az apróbb pirosló pöttyöket teljesen eltünteti, a nagyobbakat pedig látványosan csökkenti. Sokkal jobb, mint a nappali párja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

nj521

2018. szeptember 16.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Gyorsan beszívódik, könnyű eloszlatni, hidratál, kevés is elég belőle, nem hagy semmilyen réteget maga után. Nekem nem fénylik tőle az arcom, szóval szerintem mattít is. Puha, hidratált és matt arcbőrt eredményezett nálam. Bánom, hogy nem vettem hamarabb ilyen krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

hellmolli

2018. augusztus 20.

Jobb mint a nappali de ez sem mattít. Táplálja az arcom és puhább lett tőle. Nekem beválik amíg nem találok jobbat jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Isomalt
Vitaminok: Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületi hártya képző anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Phytol eo I i

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!