Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoyo85, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Matt arcbőr és hosszantartó hidratáltság minden korosztály számára

A mattító összetevők támogatják a faggyútermelés csökkentését és a chia mag hatóanyagainak könnyebb felszívódását. A chia mag segít a bőr vízháztartását optimális szintre emelni, így nyújtva megfelelő védelmet és hidratáltságot.

• segít csökkenteni a T-vonal csillogását és a tág pórusok megjelenését, hidratálja a bőrt
  • vegyes és zsíros bőrre ajánlott
  • aktív összetevőkkel – chia magkivonattal (A chia magok omega-3 és -6 zsírsavakban, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdagok. Tömegüknél 12-szer több vizet képesek megkötni, így kivonatuk segít a bőr vízháztartását optimális szintre emelni és hosszú ideig tartó hidratáltságot nyújtani.)
  • parabén-, ftalát- és színezékmentes
  • allergológiailag tesztelt, érzékeny bőrre is ajánlott

Avon True Nutra Effects Mattító és Hidratáló Nappali Krém SPF15
Ár: 1000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
kikim

2019. október 9.

Már a harmadik dobozzal használom és teljesen meg voltam vele elégedve. Elég mitesszeres bőröm volt a T vonal pedig folyton fénylett, viszont nekem teljesen helyrehozta az arcom. Amiért nem kap 5 csillagot, hogy nekem télen kicsit húzódik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

TallodiZsofi

2019. augusztus 11.

Egy Avon bőrápoló tréningen próbáltam ki, nagyon megtetszett. Könnyed formula, elég belőle egy vékony réteg. Nekem mattít is az arcomon, használata után kevésbé zsíros réteget kap a bőröm, így sminkalapnak is tökéletes. Kétkedő voltam vele kapcsolatban, de nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

MissScorpio

2019. május 20.

Nagyon jó krém!
Jól hidratál, az illata is jó, nem okoz irritációt. Igaz, mattíthatna jobban is, de kárpótol a puha, selymes bőrrel.
Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Nagyon jó krém!
Újra fogom venni!

shara88

2019. május 5.

Nem a mattító hatása miatt vettem, hanem kellett valami amit a reggeli smink alá felviszek, ami hidratál és fényvédős. Erre tökéletesen megfelel. Nekem semmilyen allergiás reakciót nem váltott ki, nem lettem tőle pattanásos mint más nappali krémektől. Csak ezt viseli el a bőröm nappalra, a többitől lejön az alapozóm. Nekem nagyon bevállt, mert gyorsan felszívódik és nem kell várnom. Az illata is nagyon kellemes, de ez szubjektív dolog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Reb

2019. május 1.

Használtam egy ideig, nem volt rossz, de a mattító hatása nem volt nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

pattelin

2019. március 26.

Nagyon bevállt ez a krém! Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, először az éjszakai párját, majd ezt. Nálam sok nagyobb márka krémjeivel is felveszi a versenyent! Hamar beszívja a bőröm és nincs ragacsos utóérzet. Puha lesz utána az arcom és úgy érzem megfelelően hidratál. Talán nálam sem mattul le teljesen, de engem ez nem zavar! Olvastam sokaknál, hogy az éjszakai párja jobb, ezzel egyet értek, de nekem ez is nagyon tetszik! Így jár az 5 csillag! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

nemethreni

2019. március 23.

Párszor használtam csak, de nagyon durván kipattogtam tőle, ráadásul egyáltalán nem mattított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

gyrita99

2019. január 25.

Nem segített, viszont nem is rontott az arcbőröm állapotán. Többet vártam tőle. Viszont az illatát szerettem és az állagával sem volt problémám, visznylag hamar beszívodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Esztuci

2019. január 23.

Az illata kellemes, és tényleg puhának érződik tőle az arc. Próbáltam sminkalapnak is, teljesen rendben volt. És itt jön a de... Nekem egy kicsit csípte a bőrömet felvitelkor pár percig, és olyan érzés mintha nem kapna levegőt az arcom. Jobban szeretem az olyan hidratálót, ami engedi lélegezni a bőrömet, ezért nekem ez nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

Lia12

2018. október 7.

Nem használt egyáltalán, sőt pattanásos lett a használata közben a bőröm, amit nem merek teljesen a krémre fogni, de a megelőzésükben egyértelműen nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Isomalt
Vitaminok: Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Ethylhexyl Isononanoate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Panthenol, Isohexadecane, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phytol, Salvia Hispanica Seed Extract, Lecithin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Lecithin, Cetyl Alcohol, Choleth-24, Hexylene Glycol, Ceteth-24, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polysorbate-60, Laureth-12, Lecithin
Fényvédők: Octinoxate, Homosalate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3
Szilikonok: Dimethicone, Polysilicone-11, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Choleth-24, Hexylene Glycol, Ceteth-24, Polysorbate-60, Laureth-12
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Phytol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Phytol eo I i
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.